Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Pavel Patera a Miloslav Hořava
13.10.
Hokej Česká extraliga

Boleslav vyhodila trenéry: Nový štáb tvoří Hořava, Patera a Rulík!

Vedení hokejové Mladé Boleslavi došla trpělivost. Bruslařský klub neprožívá povedenou sezonu a navíc jako první tým v extralize daroval body beznadějně poslednímu Chomutovu. Proto došlo na změnu na trenérském postu. Kouč Vladimír Kýhos se svými asistenty Vladimírem Čermákem a Borisem Žabkou byli vyhozeni. Nahradí je trio Miloslav Hořava, Pavel Patera a Radim Rulík.

Karolína Plíšková a Barbora Strýcová
05.02.
Tenis Fed Cup

Se Strýcovou v jednom týmu? Hádky jdou stranou, říká Plíšková!

Karolína Plíšková a Barbora Strýcová. Tyto dvě tenistky se spolu potkají ve fedcupovém týmu. Už před vzájemným zápasem na Australian Open tvrdily, že jejich válka, která začala přetažením trenéra Tomáše Krupy od druhé jmenované k té první, je vyřešena. Přesto jistá nevraživost zřejmě trvá, ale podle Plíškové nebude mít na výkony ve Fed Cupu vliv.

Karolína Plíšková a Barbora Strýcová
21.01.
Tenistky Napjatý vztah

Válka Strýcové a Plíškové: Řekly si vše do očí a takhle to teď mají!

Australian Open nabídne už zítra osmifinálový souboj, ve kterém se potkají dvě Češky. Barbora Strýcová se postaví Karolíně Plíškové. Bude to pořádná bitva a to i proto, že měly tyto dvě hráčky mezi sebou poměrně nedávno rozpor. Ten vznikl kvůli tomu, že si k sobě Plíšková přetáhla trenéra Tomáše Krupu, který vedl právě Strýcovou a ta to brala jako podraz. Jak to mají české rivalky před vzájemným soubojem?

Andrea Stramaccioni
03.10.
Fotbal Sparta Praha

Jiní trenéři už dávno letěli, ale Stramaccioni zůstává! Co je jinak?

Trenérů v pražské Spartě byla už celá řada. Někteří se podepsali pod velké úspěchy, jiní se na Letné ani neohřáli a už dostali padáka. Vlna kritiky se snáší i na současného trenéra Andreu Stramaccioniho. Ten rozhazoval peníze za hráče, kteří se trápí, výsledky Sparty nejsou nijak oslnivé a v tabulce jí patří až páté místo. Na konci článku můžete hlasovat o tom, jestli by vedení mělo italského kouče odvolat.

Juventus v roce 1998
aktualizováno 19.04.
fotbalové osudy tady začínali

Kam zamířili? Z hráčů Juventusu vyrostlo celkem 14 trenérů!

Vzpomenete si ještě na sestavu Juventusu Turín ze sezony 2000-2001? Asi byste museli hodně pátrat v paměti, ale vězte, že většinu hráčů z této sestavy vídate i dnes, jen si sundali dres a oblékli slušivý oblek. Ze sedmadvacetičleného týmu totiž svoji kariéru na postu trenérů, nebo manažerů nastartovalo celkem 14 členů.

Roman Pivarník, David Holoubek a Petr Rada
aktualizováno 05.04.
velký přehled neuvěřitelný seznam

Všichni odvolaní trenéři: Deset jich cítí křivdu, tři se dnes smějí!

Když měníte trenéra, většinou bývá tým v totální bídě. Jenže česká fotbalová liga je zase v něčem výjimečná. Vyhazovy trenérů proběhly hned sedmkrát u týmů první čtyřky!

Trenéři
aktualizováno 01.12.
TRENÉŘI Test odolnosti

Hokejového trenéra trefil puk, fotbalového papír. A reakce?

O hokeji se říká, že je to sport pro tvrdé chlapy, naopak fotbalisté jsou často terčem kritiky za zbytečné filmování. Neoficiální test odolnosti však potvrdil zaběhnuté názory. Hokejového trenéra trefil puk, udělal mu na hlavě pořádnou neplechu a přesto koučoval i dál. Fotbalový trenér to zase schytal papírovou vlaštovkou a musel téměř na ošetřovnu.

Svlečení trenéři mongolského zápasníka
aktualizováno 22.08.
video podivný závěr oh

Striptýz trenérů: Jejich zápasník prohrál, na protest se svlékli!

Závěrečný den olympijských her v Riu přinesl hodně bizarní situaci. Poté, co mongolský zápasník Mandachnaran Gancorig kontroverzním způsobem prohrál boj o bronzovou medaili, jeho trenéři se na protest proti rozhodnutí rozhodčích začali svlékat. Jeden z nich skončil dokonce jen v trenkách.

Hromadná bitka v AHL
aktualizováno 17.04.
video hromadná bitka

VIDEO: Šílený zápas! Prali se všichni, pustili se do sebe i trenéři!

V zámoří momentálně soustředí hokejoví fanoušci svou pozornost na probíhající play off NHL, nicméně ani nižší soutěže rozhodně nenudí. Přesvědčili se o tom diváci v zápase AHL mezi týmy Albany Devils a Bridgeport Sound Tigers.