Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kristýna Schicková
aktualizováno 21.08.
sestra hvězdy

GALERIE: Kristýna Schicková

GALERIE: Kristýna Schicková

Vojtěch Štursa
24.05.
Instagram Je to ještě normální?

Šokující fotka: Jakému českému sportovci málem trčí kosti z těla?

Je jednou z největších českých nadějí ve skocích na lyžích, teď se o něm ale mluví hlavně v souvislosti s jeho děsivou fotografií. Při pohledu na odhalená žebra Vojtěcha Štursy totiž vyvstávají logické otázky, zda tento nadějný sportovec netrpí náhodou anorexií.

Lucia Javorčeková
aktualizováno 18.03.
Instagram Svůdné fotky

To je tělo! Někdejší cyklistka svádí na Instagramu fanoušky

Mohla z ní být velmi dobrá cyklistka, ona se však rozhodla v tomto sportu nikterak nerozvíjet a v mladém věku přesedlala na modeling. Jak je vidět, rozhodně věděla proč.

Prásk.tv píše:

Karl Lagerfeld
čtěte o tématu Instagram na Prásk.tv
Lukáš Rosol s partnerkou
22.02.
Oženil se? Tajná svatba?

Rosol zase v chomoutu? Partnerka už má jeho jméno

Tenista Lukáš Rosol je nejspíš už potřetí ženatý. Anebo si spolu se svou milou jen dělají z fanoušků srandu. Před společnou dovolenou na Mallorce si totiž partnerka známého sportovce změnila na sociálních sítích své příjmení na Rosolová, což samozřejmě vyvolalo vlnu spekulací. Ani jeden z nich však svatbu oficálně zatím nepotvrdil.

Tereza Barošová
13.02.
fotka z fitka Vypracovaná postava

To je tělo! Které české hvězdě patří tahle kráska?

Je hrdou mámou tří rozdováděných kluků, figuru má ale jako lusk! Sličná žena Milana Baroše Tereza je totiž milovnicí posiloven, což dokazují i její aktuální fotografie z dovolené v Dubaji. Někdejší útočník Liverpoolu na ni rozhodně může být pyšný!

Cristiano Ronaldo
06.02.
fotbal Nadšený oslavenec

Unikátní dárek pro zlaťáka Ronalda! Co dostal k narozeninám?

Jeho Real Madrid se zmítá v krizi jako hrom, ani to však Cristianu Ronaldovi nezabránilo v tom, aby pořádně neoslavil své 33. narozeniny. Z kupy dárků mu pak největší radost udělal ten, jímž se pochlubil na Instagramu. O jakou věc šlo?

Laura Simpson
aktualizováno 06.02.
Nebojí se toho Šaty dolů!

Nestyda! Řádila s Rooneym, teď se svlékla na veřejnosti!

Málem zničila manželství anglického fotbalisty Waynea Rooneyho, pověst lehké a prostopášné ženy jí však ani trochu nevadí. Nestydatá Angličanka Laura Simpsonová si nabytou slávu naopak náležité užívá a dělá všechno, aby v povědomí lidí zůstala. Teď třeba na ulici ukázala odhalené ňadro!

Ivana Gáboríková
aktualizováno 30.01.
To jsou křivky!

Svůdná žena hokejisty! Víte, kdo má doma tuhle krásku?

I když jí už bylo 30 let, takovou postavu by jí mohla závidět leckterá dvacítka! Řeč je o známé manželce slavného slovenského hokejisty, který se svou milou vyrazil na dovolenou do Mexika. A jak je vidět, užili si to tam plnými doušky!

Kristýna Schicková
27.01.
Instagram Snímky z pouště

Copak je to za vojandu? Sestra fotbalisty nafotila sexy snímky

Její bratr je nejdražším fotbalistou v historii AS Řím, ona zase dobývá svět v modelingu. Že jí to jde, prokázala mladá Kristýna Schicková i novými fotkami z pouštních hor.

Jaromír Jágr
aktualizováno 19.03.
JJ68 Ze zákulisí

Jágr přistižen: Takhle nabírá svaly jen on, smí se to v NHL? VIDEO

Před měsícem oslavil Jaromír Jágr 45. narozeniny a mnozí se ptají, jak může v takovém věku stále hrát na takové úrovni a tak dobře. Stále je považován za nejlepší hráče NHL a teď možná sám odhalil, co za tím stojí. Na svém Instagramu zveřejnil video, ve kterém je jasně vidět, jak nabírá rychle a snadno svalovou hmotu. Vězte, že takhle byste to dokázali i vy, kteří nesportujete a ani necvičíte.