Zbyněk Proske a fotbalisté Plzně
07.11.
skandální proč to udělal?

Přiznání komise rozhodčích: Sudí odmítl video a pomohl Plzni!

Fotbaloví fandové dozvěděli verdikt komise rozhodčích, která potvrdila, že sudí Zbyněk Proske doslova zařízl ostravský Baník v duelu s Viktorií Plzeň. Rozhodčí zavřel oči nad dvěma penaltami. První nakonec odpískal po vyzvání videorozhodčích, podruhé už video odmítl.

Jan Kopic
aktualizováno 03.11.
fotbal ligový šlágr

Plzeň dobyla Ostravu! Baník ale nedal penaltu, to ho stálo body

Ostravský Baník doma plzeňskou Viktorii nepřetlačil a ligový souboj prohrál 0:1. Domácí tým musí mrzet i neproměněná penalta Fleišmana. Západočechům zařídil tři body svým gólem Jan Kopic.

Jean-David Beauguel
aktualizováno 27.10.
fotbal pořádné překvapení

Sparta zase prohrála! Zlínskou euforii rozpoutala rána Beauguela

Fotbalisté Sparty zase selhali. Na zlínské Letné prohráli s domácím Fastavem 0:1, jediný gól zápasu dal pět minut před koncem Jean-David Beauguel. Sparta byla sice první půli lepším týmem, po přestávce ale přestala být nebezpečná a Zlín po zásluze zvítězil.

Radost fotbalistů Olomouce
27.10.
respekt fotbalová liga

Neskutečný obrat! Sigma vykradla Karvinou třemi góly v závěru

Fotbalisté Olomouce ve 13. kole první ligy zvítězili na půdě Karviné 3:2, přestože ještě dvanáct minut před koncem prohrávali o dva góly. O nevídaný zvrat se v závěru postarali především střídající hráči a Sigma po trefách Šimona Falty, Jiřího Texla a Pavla Dvořáka během pouhých osmi minut zápas otočila.

Stadion v Opavě slavil návrat fotbalu
27.10.
oslava fotbalová liga

Konečně doma: Opava oslavila návrat na stadion PĚTI góly!

Fotbalisté Opavy v souboji prvoligových nováčků deklasovali Příbram 5:0 a stylově oslavili ligový návrat na domácí stadion. Opava porazila Příbram poprvé od roku 2003. Svěřenci Josefa Csaplára neodčinili minulý debakl 0:6 s Jabloncem.

David Limberský a radující se Michal Trávník a Jan Chramosta
aktualizováno 24.09.
šlágr fotbalová liga

Znovu potupená Plzeň! Jablonec nadělil mistrovské Viktorii tři góly!

Fotbalisté Jablonce zasadili Viktorii Plzeň v domácí lize další tvrdý úder. Souboj dvou týmů, které hrají evropské pohárové soutěže, skončil jednoznačným výsledkem 3:0. Západočeši nedávno inkasovali debakl i na Slavii, v Edenu dostali čtyři góly.

Abdulla Yusuf Helal
aktualizováno 02.09.

Senzační Bohemka: Vyhrála na Sigmě 3:2, i když prohrávala 0:2

Fotbalisté Bohemians 1905 se postarali o prvotřídní senzaci, když dokázali vyhrát na hřišti Sigmy Olomouc 3:2, i když už 0:2 prohrávali. Velký obrat řídil Abdulla Yusuf Helal, první hráč z Bahrajnu, který zkusil angažmá v Evropě.

Michael Krmenčík
aktualizováno 30.07.
2. kolo fotbalová liga

Plzeň děkuje Krmenčíkovi za tři body, Liberec jí hodně potrápil

Fotbalisté Plzně vyhráli na domácím hřišti nad Slovanem Liberec 1:0. Jediný gól zápasu dal ve druhé půli Michael Krmenčík. Viktoria se ale na tři body hodně nadřeli, Severočeši byli dlouhou dobu blízko úspěchu.

Vstupenky na zápas Sparta - Slavia
aktualizováno 24.07.
peníze chodíte na fotbal?

VELKÝ PŘEHLED: Kolik stojí vstupenky na fotbalovou ligu?

Fotbalová liga odstartovala a na první kolo nové sezony přišlo dohromady více než 50 tisíc diváků. Pohled na tribuny byl sympatický. Pomohlo počasí i hlad po fotbale i atraktivní duely. Za kolik se ale vlastně v Česku na první ligu chodí?

Milan Baroš
23.07.
1. kolo fobalová liga

Zase Baroš! Baník vyhrál první zápas sezony, má skalp Jablonce

Fotbalisté Baníku Ostrava vstoupili do sezony vítězně. Da domácím hřišti ve Vítkovicích porazili Jablonec těsně 1:0 díky vlastnímu gólu Tomáše Holeše, který však jen tečoval míč před číhajícím Milanem Barošem.