Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jindřich Trpišovský
22.12.
fotbal potvrzeno

Slavia představila nového trenéra! Tým povede Jindřich Trpišovský

Vedení fotbalové Slavie Praha v úterý odvolalo trenéra Jaroslava Šilhavého a dnes oficiálně představilo jeho nástupce. Tím je Jindřich Trpišovský, který přichází ze Slovanu Liberec.

Jaroslav Tvrdík
aktualizováno 28.11.
twitter ostrá slova šéfa

Tvrdíkovi ruply nervy. Hráči ve Slavii nehrají jako profíci, napsal

Fotbalová Slavia v domácí lize počítá dlaší ztrátu. Opět selhala na hřišti soupeře a v dostizích o čelo tabulky ztrácí na Plzeň nadále 14 bodů. Tradičně se ozval šéf klubu Jaroslav Tvdík, který vyhlásil i sankce pro tým.

Jaroslav Tvrdík
19.11.
fotbal Pohled Tvrdíka

Slavia bude jako Juventus! Učíme se od nejlepších, vzkázal Tvrdík

Plánovanou tiskovou konferenci na tento týden sice šéf Slavie Jaroslav Tvrdík nakonec zrušil, o své dojmy se ale s fanoušky podělil aspoň prostřednictvím obsáhlého rozhovoru na webových stránkách klubu.

Prásk.tv píše:

Jana Tvrdíková - 1
čtěte o tématu Jaroslav Tvrdík na Prásk.tv
Jaroslav Tvrdík
aktualizováno 15.11.
fotbal dohodnuto

Nezmar je ve Slavii! Tvrdík potvrdil příchod sportovního ředitele

Očekávaný příchod Jana Nezmara na pozici sportovního ředitele pražské Slavie je hotovou věcí. Na svém twitteru to potvrdil šéf sešívaných Jaroslav Tvrdík.

Jaroslav Šilhavý a Jaroslav Tvrdík
07.11.
fotbal jasná slova

Šéf Slavie Tvrdík prozradil, jak vidí Šilhavého budoucnost v klubu!

Fotbalová Slavia v neděli prohrála zápas podzimu na půdě Plzně 0:1 a o ligovém titulu je tak nejspíš rozhodnuto. Po zápase pak Jaroslav Tvrdík naznačil, že vedení musí otevřeně pojmenovat chyby. Nejednoho pak napadlo, jak pevná je vlastně pozice Jaroslava Šilhavého, coby hlavního trenéra. V pondělí večer se Tvrdík jasně vyjádřil, jak vidí jeho budoucnost.

Jaroslav Šilhavý
aktualizováno 06.11.
anketa nervozita stoupá

ŠEST znamení konce Šilhavého: Půjde dřív než Stramaccioni?

Kdo je na tom hůř? Sparta nebo Slavia? A který trenér poletí dřív? Fotbalová rivalita pražských „S“ dostala po víkendu nový rozměr. Letenští sice ztratili ve Zlíně dva body, jenže tým z Edenu je trumfl. Prohra v Plzni vyprovokovala i šéfa klubu k prohlášení, které je možná předzvěstí dalších velkých změn.

Jaroslav Tvrdík
aktualizováno 03.11.
fotbal hollywoodská hvězda

Šéf Slavie Tvrdík u vytržení: Na tribuně si hýčkal Orlanda Blooma

Fotbalisté Slavie Praha čtvrteční odvetné utkání Evropské ligy se španělským Villarealem sice prohráli 0:2, ale přesto se bylo na co dívat. Alespoň v ochozech, kde mezi fanoušky zápas sledoval i slavný hollywoodský herec Orlando Bloom!

Antonín Barák
12.10.
fotbal tvrdíkova válka

Co čeká Slavii, když nepustí hráče do reprezentace? Tvrdé sankce!

Šéf fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík ostře zkritizoval hodnocení FAČR směrem k reprezentačnímu trenérovi Karlu Jarolímovi. Tvrdíkovi se nelíbí, že Roman Berbr podrobil Jarolíma kritice, ale sám prý nepředstavil žádnou vizi, kam by se měl český fotbal ubírat. Zároveň pohrozil, že by Slavia nemusela uvolnit hráče pro potřeby reprezentace.

Jaroslav Tvrdík a Roman Berbr
12.10.
fotbal to tu ještě chybělo

Tvrdík válčí s Berbrem! Slavia nepošle hráče do repre, hrozí

Napětí mezi šéfem pražské Slavie Jaroslavem Tvrdíkem a momentálně nejvyšším mužem českého fotbalu Romanem Berbrem by se dalo krájet! Tvrdíka rozlítila Berbrova kritika na hlavu trenéra reprezentace Karla Jarolíma a vyhrožuje, že Slavia nebude posílat své hráče do národního týmu.

Jaroslav Tvrdík a Miroslav Stoch
25.09.
Fotbal 1. fotbalová liga

Slavia se na Stocha nezlobí. Za pokřik "smrt Spartě" prý nemůže on!

Miroslav Stoch a jeho pozápasový pokřik směrem ke slávistickému kotli, ve kterém zaznělo mimo jiné i "smrt Spartě," je dál diskutovaným tématem. Teď se k události vyjádřil i šéf sešívaných Jaroslav Tvrdík. Ten napsal na sociální síť, že se klub na hráče nezlobí a za viníka považuje fanouška, který Stocha naváděl.