Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

David Limberský
aktualizováno 18.12.
Fotbal Plzeňský rebel

Limberský si sype popel na hlavu, tohle vzkazuje Tvrdíkovi

David Limberský by se měl naučit nejdříve uvažovat a až poté konat. Vyhnul by se spousta nepříjemnostem, do kterých se zbytečně dostává. A ušetřil by si i hodně omluv. Ta poslední míří Jaroslavu Tvrdíkovi za nařčení z uplácení.

David Limberský a jeho pivo
aktualizováno 17.12.
hejty na síti to je zase úlet

Limberský nařkl Slavii z dávání úplatků. Pak to smazal, ale pozdě

Asi měl dojem, že se o něm dlouho nemluvilo a tak na sebe upozornil. Plzeňský fotbalista David Limberský se na svém instagramu poměrně drsně pustil do šéfa pražské Slavie Jaroslava Tvrdíka. Pak ale asi sám uznal, že to bylo přes čáru a příspěvky rychle smazal...

Jaroslav Tvrdík
04.12.
fotbal personální změny

Tvrdík se stává mocnějším! Ve Slavii dostal funkci ředitele

Ve fotbalové Slavii dochází k personálním změnám. Funkci generálního ředitele opouští Martin Krob a jeho pravomoci přebírá Jaroslav Tvrdík, dosavadní předseda představenstva. Slavia také oznámila, že mění systém řízení a plnou odpovědnost za klub ponese představenstvo.

Prásk.tv píše:

Jana Tvrdíková - 1
čtěte o tématu Jaroslav Tvrdík na Prásk.tv
Eden aréna
14.11.
fotbal eden je minulost

Slavia mění název stadionu! Nejde to jinak, povzdychl si Tvrdík

Slávističtí fanoušci si musí zvyknout na nový název stadionu svého milovaného týmu. Eden arena nově ponese název po čínské developerské skupině.

Jaroslav Tvrdík a obnažení hráči Slavie
aktualizováno 30.10.
to snad ne tak tohle přestřelil

Nemravný Tvrdík: Do světa poslal fotku obnažených hráčů Slavie!

Šéf fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík je mistr v oboru twitter. Občas sice řekne nebo ukáže víc, než by jeho podřízení chtěli, ale jindy docela boduje. A po vítězství Slavie v derby nad Duklou doslova zabil. Tohle na veřejnost snad ani uniknout nemělo…

Jaroslav Tvrdík
03.10.
Fotbal Twitterová komunikace

Tvrdík kritizoval rozhodčí. Slavia za to dostala od UEFA tvrdý trest!

Pražská Slavia dostala od Evropské fotbalové unie UEFA pokutu 10.000 eur (258 tisíc korun) za to, že šéf klubu Jaroslav Tvrdík po srpnovém utkání předkola Ligy mistrů s Dynamem Kyjev na sociální síti ostře kritizoval rozhodčí a vyzval místopředsedu UEFA Hrihorije Surkise k rezignaci.

Pavel Vrba
02.09.
šlágr fotbalový šlágr

Válka nejen na hřišti: Vrba plísnil kotel Slavie. Tvrdík ho uzemnil

Fotbalový šlágr mezi Slavií a Plzní, který skončil debaklem Viktorie měl logicky dohru na tiskové konferenci. Trenér Západočechů Pavel Vrba se totiž vedle hodnocení svého týmu pustil i do diváků. A to neměl dělat. Slyšel pak odpověď, která ho musela uzemnit.

Jaroslav Tvrdík a UEFA
17.08.
uefa prostě bez šance

Protest Slavie kvůli Kyjevu? Zamítá se, poslala odpověď UEFA

Fotbalová Slavia má smůlu. Protest, který poslala na adresu Evropské fotbalové asociace UEFA kvůli podezřele vedenému utkání na hřišti Dynama Kyjev, byl smeten ze stolu.

Jaroslav Tvrdík a UEFA
15.08.
válka reakce fačr

Za hranou respektu! Fotbalový svaz jde proti Tvrdíkově kritice UEFA

Vedení českého fotbalu reaguje na drsné výroky představitelů Slavie Praha po vyřazení klubu z letošního ročníku Ligy mistrů. Rétoriku, jakou se pražský klub vymezil k Dynamu Kyjev i organizaci UEFA považuje za přehnanou.

Grigorij Surkis
15.08.
fotbal velká ryba z uefa

Tvrdík věděl, proč kritiku smazal. Surkis není jen tak někdo!

To, že šéf Slavie Jaroslav Tvrdík žhaví někdy internet až příliš unáhleně, o tom se fanoušci přesvědčili už několikrát. Kritiku UEFA, rozhodčích a Grigorije Surkise po prohraném zápase s Dynamem Kyjev ale později raději stáhl, protože si nejspíš uvědomil, že by se to nemuselo vyplatit.