Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Vladimír Coufal
14.06.
fotbal je to oficiální

Slavia vítá první letní posilu: Pyšný Tvrdík se už vidí v Evropě!

Dlouho očekávaný přestup Vladimíra Coufala z Liberce do pražské Slavie je u konce. Na svém twitterovém účtu o tom fanoušky informoval předseda představenstva Jaroslav Tvrdík a nešetřil superlativy. Informaci dnes potvrdil i klub na svém webu.

Cíle fotbalové Slavie
12.06.
fotbalové léto

Koho by chtěla fotbalová Slavia? Lovit chce i na mistrovství světa!

Pamatujete? Loni to lítalo! Danny, Sobol, Altintop, Jugas, Rotaň… Nakonec i Stoch či Necid! A letos v létě? Ticho po pěšině. Je to tak, že v Edenu opravdu nejsou peníze? Nebo má nový trenér Jindřich Trpišovský trochu jiné plány?

Jaroslav Tvrdík a Číňanky
28.05.
čína co se teď bude dít?

Čínská zpráva pro Slavii: Tvrdík je znovu ve vedení CEFC Europe!

Společnost CEFC Europe dnes jmenovala nové statutární orgány. Místopředsedou představenstva se stal opět Jaroslav Tvrdík, jeho členkou pak je i Marcela Hrdá. ČTK o tom informoval mluvčí firmy Pavel Bednář. Skončil krizový management, který předminulý týden dosadila skupina J&T, aby ochránila své pohledávky.

Prásk.tv píše:

Jana Tvrdíková - 1
čtěte o tématu Jaroslav Tvrdík na Prásk.tv
Jaroslav Tvrdík
aktualizováno 25.05.
fotbal jarda poslal dobrou zprávu

Slávisté si mohou oddechnout! Dluhy budou vyplaceny a je klid

Napětí mezi slávistickými fanoušky se ještě minulý týden dalo krájet. Podle šéfa Slavie Jaroslava Tvrdíka ale došlo k dohodě mezi skupinou J&T s čínskou CITIC Group o odkoupení pohledávky investiční skupiny J&T vůči CEFC Europe, která je majoritním vlastníkem pražského klubu a situace by se měla konečně uklidnit.

Jaroslav Tvrdík a Daniel Křetínský
17.05.
fotbal Mračna nad Edenem

Tvrdík na kolenou! Bude teď Sparta šéfovat jeho Slavii?!

Čínská CEFC odmítá kroky finanční skupiny J&T k převzetí kontroly nad společností CEFC Group (Europe) Company. Čínská firma byla připravena uhradit do pátečního odpoledne veškeré závazky vůči skupině J&T. Na svém twitteru o tom ve čtvrtek informoval dosavadní místopředseda představenstva evropské CEFC Group Company Jaroslav Tvrdík. Skupina J&T ale stále nemá žádné informace o tom, že by ji čínská společnost CITIC Group dnes uhradila dluh 450 milionů eur za společnost CEFC Europe. Pokud by k uhrazení závazků nedošlo, ve výsledku by to znamenalo, že řízení klubu z Edenu přebere jeden z nejvyšších činitelů Sparty!

Jindřich Trpišovský
22.12.
fotbal potvrzeno

Slavia představila nového trenéra! Tým povede Jindřich Trpišovský

Vedení fotbalové Slavie Praha v úterý odvolalo trenéra Jaroslava Šilhavého a dnes oficiálně představilo jeho nástupce. Tím je Jindřich Trpišovský, který přichází ze Slovanu Liberec.

Jaroslav Tvrdík
aktualizováno 28.11.
twitter ostrá slova šéfa

Tvrdíkovi ruply nervy. Hráči ve Slavii nehrají jako profíci, napsal

Fotbalová Slavia v domácí lize počítá dlaší ztrátu. Opět selhala na hřišti soupeře a v dostizích o čelo tabulky ztrácí na Plzeň nadále 14 bodů. Tradičně se ozval šéf klubu Jaroslav Tvdík, který vyhlásil i sankce pro tým.

Jaroslav Tvrdík
19.11.
fotbal Pohled Tvrdíka

Slavia bude jako Juventus! Učíme se od nejlepších, vzkázal Tvrdík

Plánovanou tiskovou konferenci na tento týden sice šéf Slavie Jaroslav Tvrdík nakonec zrušil, o své dojmy se ale s fanoušky podělil aspoň prostřednictvím obsáhlého rozhovoru na webových stránkách klubu.

Jaroslav Tvrdík
aktualizováno 15.11.
fotbal dohodnuto

Nezmar je ve Slavii! Tvrdík potvrdil příchod sportovního ředitele

Očekávaný příchod Jana Nezmara na pozici sportovního ředitele pražské Slavie je hotovou věcí. Na svém twitteru to potvrdil šéf sešívaných Jaroslav Tvrdík.

Jaroslav Šilhavý a Jaroslav Tvrdík
07.11.
fotbal jasná slova

Šéf Slavie Tvrdík prozradil, jak vidí Šilhavého budoucnost v klubu!

Fotbalová Slavia v neděli prohrála zápas podzimu na půdě Plzně 0:1 a o ligovém titulu je tak nejspíš rozhodnuto. Po zápase pak Jaroslav Tvrdík naznačil, že vedení musí otevřeně pojmenovat chyby. Nejednoho pak napadlo, jak pevná je vlastně pozice Jaroslava Šilhavého, coby hlavního trenéra. V pondělí večer se Tvrdík jasně vyjádřil, jak vidí jeho budoucnost.