Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jaroslav Tvrdík
04.12.
fotbal personální změny

Tvrdík se stává mocnějším! Ve Slavii dostal funkci ředitele

Ve fotbalové Slavii dochází k personálním změnám. Funkci generálního ředitele opouští Martin Krob a jeho pravomoci přebírá Jaroslav Tvrdík, dosavadní předseda představenstva. Slavia také oznámila, že mění systém řízení a plnou odpovědnost za klub ponese představenstvo.

Eden aréna
14.11.
fotbal eden je minulost

Slavia mění název stadionu! Nejde to jinak, povzdychl si Tvrdík

Slávističtí fanoušci si musí zvyknout na nový název stadionu svého milovaného týmu. Eden arena nově ponese název po čínské developerské skupině.

Jaroslav Tvrdík a obnažení hráči Slavie
aktualizováno 30.10.
to snad ne tak tohle přestřelil

Nemravný Tvrdík: Do světa poslal fotku obnažených hráčů Slavie!

Šéf fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík je mistr v oboru twitter. Občas sice řekne nebo ukáže víc, než by jeho podřízení chtěli, ale jindy docela boduje. A po vítězství Slavie v derby nad Duklou doslova zabil. Tohle na veřejnost snad ani uniknout nemělo…

Prásk.tv píše:

Jana Tvrdíková - 1
čtěte o tématu Jaroslav Tvrdík na Prásk.tv
Jaroslav Tvrdík
03.10.
Fotbal Twitterová komunikace

Tvrdík kritizoval rozhodčí. Slavia za to dostala od UEFA tvrdý trest!

Pražská Slavia dostala od Evropské fotbalové unie UEFA pokutu 10.000 eur (258 tisíc korun) za to, že šéf klubu Jaroslav Tvrdík po srpnovém utkání předkola Ligy mistrů s Dynamem Kyjev na sociální síti ostře kritizoval rozhodčí a vyzval místopředsedu UEFA Hrihorije Surkise k rezignaci.

Pavel Vrba
02.09.
šlágr fotbalový šlágr

Válka nejen na hřišti: Vrba plísnil kotel Slavie. Tvrdík ho uzemnil

Fotbalový šlágr mezi Slavií a Plzní, který skončil debaklem Viktorie měl logicky dohru na tiskové konferenci. Trenér Západočechů Pavel Vrba se totiž vedle hodnocení svého týmu pustil i do diváků. A to neměl dělat. Slyšel pak odpověď, která ho musela uzemnit.

Jaroslav Tvrdík a UEFA
17.08.
uefa prostě bez šance

Protest Slavie kvůli Kyjevu? Zamítá se, poslala odpověď UEFA

Fotbalová Slavia má smůlu. Protest, který poslala na adresu Evropské fotbalové asociace UEFA kvůli podezřele vedenému utkání na hřišti Dynama Kyjev, byl smeten ze stolu.

Jaroslav Tvrdík a UEFA
15.08.
válka reakce fačr

Za hranou respektu! Fotbalový svaz jde proti Tvrdíkově kritice UEFA

Vedení českého fotbalu reaguje na drsné výroky představitelů Slavie Praha po vyřazení klubu z letošního ročníku Ligy mistrů. Rétoriku, jakou se pražský klub vymezil k Dynamu Kyjev i organizaci UEFA považuje za přehnanou.

Grigorij Surkis
15.08.
fotbal velká ryba z uefa

Tvrdík věděl, proč kritiku smazal. Surkis není jen tak někdo!

To, že šéf Slavie Jaroslav Tvrdík žhaví někdy internet až příliš unáhleně, o tom se fanoušci přesvědčili už několikrát. Kritiku UEFA, rozhodčích a Grigorije Surkise po prohraném zápase s Dynamem Kyjev ale později raději stáhl, protože si nejspíš uvědomil, že by se to nemuselo vyplatit.

Tweet Jaroslava Tvrdíka
15.08.

GALERIE: Tweety šéfa Slavie Jaroslava Tvrdíka

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík kritizoval po zápase 3. předkola Ligy mistrů rozhodčí a celou UEFA.

Jaroslav Tvrdík
15.08.
fotbal rozmyslel si to

Tvrdík stáhl ocas! Kritiku UEFA a sudích raději z internetu smazal

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík po včerejším vyřazení sešívaných z bojů o Ligu mistrů na půdě Dynama Kyjev pořádně soptil vzteky. Nejprve nadával na rozhodčí a pak dokonce i na celou UEFA. Do rána ale nejspíš vychladl a ostrou kritiku raději smazal.