Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

2204719
04.11.
ufc 230 nedal mu šanci

VIDEO: Jak o hlavu menší Cormier uškrtil bestii Lewise

Očekávaný souboj dvou těžkých vah vyhrál v newyorské Madison Square Garden fenomén Daniel Cormier. Zlatý hřeb události UFC 230 rozhodlo škrcení.

Derrick Lewis
aktualizováno 04.11.
ufc 230 pozápasová tiskovka

Zklamaný a naštvaný Lewis po prohře: Nechápu, proč se ptáte!

UFC má staronového šampiona v těžké váze, kterým se v newyorské Madison Square Garden stal Daniel Cormier. Ten titul získal poté, co ve 2. kole uškrtil Derricka Lewise. Zatímco prvně jmenovaný po zápase rozdával úsměvy a rozhovory, poražený Lewis na konferenci pochopitelně moc sdílný nebyl...

Daniel Cormier a Derrick Lewis
aktualizováno 04.11.
ufc těžká váha

Lewis pravačkou netrefil, Cormier ho uškrtil ve 2. kole! VIDEO

Veškeré teorie, jak dopadne zápas o titul šampiona UFC v těžké váze jsou u konce. Daniel Cormier se nenechal rozhodit obávanou pravačkou Derricka Lewise a pás pro vítěze obhájil. Navíc se stal prvním zápasníkem v historii UFC, který udržel titul ve dvou váhových kategoriích.

Derrick Lewis
aktualizováno 03.11.
ufc noční souboj

Chtějí, aby už ho někdo sejmul, tak mi zavolali, pálí Derrick Lewis

Tohle bude zápas, na který se všichni těší. Těžké váhy bez respektu. A proti Cormierovi hlavně chlap, který nikdy neztrácí víru a rozdává knock-outy. Ten poslední, který zasadil Alexandru Volkovovi se stal legendárním.

Stipe Miočič knokoutovaný Danielem Cormierem
08.07.
ufc pořádná rána

Cormier si splnil sen: Poslal k zemi Stipeho, už je jako McGregor!

Daniel Cormier se stal v noci na neděli novým šampionem těžké váhy organizace UFC. V hlavním zápase galavečera v Las Vegas poslal k zemi Chorvata Stipeho Miočiče už v prvním kole!

Jon Jones vs. Daniel Cormier
aktualizováno 30.07.
UFC zápas gigantů

Jon Jones opět králem! Rivalitu ukončil brutálním knokautem

Na tenhle zápas se bude ještě dlouhé roky vzpomínat. Nejen kvůli veleočekávanému návratu hříšníka Jona Jonese, ale především díky vybudovanému příběhu mezi ním a jeho největším rivalem, Danielem Cormierem. A vše skončilo brutálním K.O.

Anthony Rumble Johnson
aktualizováno 09.04.
překvapení bude se vzpomínat

Zápas večera v UFC skončil šokem: Rumble oznámil, že končí!

Historicky teprve druhá UFC návštěva Buffala je již historií. Očekávaný galavečer s hlavním tahákem v podobě titulové zápasu mezi Danielem Cormierem a Anthonym Johnsonem, ale nabídl mnohem více, než se čekalo. Po úvodní trojici zápasu měl dnešní divák jen ústa do kořán a nevěřícně kroutil hlavou. Populární "Rumble" ukončil kariéru!

Anthony Johnson
08.04.
UFC Velký večer

Johnson si jde zítra pro Cormierův titul! Vtrhne tam i hříšník Jones?

Necelých 12 hodin nás dělí od dalšího skvělého galavečeru UFC. Po delší odmlce se opět jednou otevřou dveře do oktagonu, ve kterém se bude bojovat o cenný pás šampiona polotěžké váhy. I zbylé zápasy slibují podívanou, ale hlavní tahák je pouze jeden. A s ním je spojeno i jedno velké jméno, které hodlá poté rovnou vyzvat šampiona!

Daniel Cormier
aktualizováno 07.04.
UFC Dojemný příběh

Otevřená zpověď: Bojovníka z UFC nakopla smrt dcery i otce!

Dnes už má Daniel Cormier úsměv na tváři, ale v minulosti si prošla tahle legenda MMA peklem. Už jako malý ztratil tento osmatřicetiletý bojovník svého otce, kterého zastřelili, v roce 2003 pak svou tříletou dceru při autonehodě. O obou neštěstích teď otevřeně promluvil.

Daniel Cormier a Jon Jones
aktualizováno 29.07.
ufc odveta se odkládá

Šampion UFC Cormier kašle na Jonese, chce jiného soupeře!

Tihle dva se opravdu nemají rádi. A nejde jen o show pro kamery. Daniel Cormier a Jon Jones k sobě prostě chovají vzájemné antipatie, které jsou viditelné na první pohled. I proto z nich dělají marketingově žhavé zboží a fanoušky jejich vzájemné souboje táhnou jako silný magnet. Jenže dočkají se fans dalšího duelu? Zatím se zdá, že ne.