Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

anketa brankářská hádanka

Otazník mezi tyčemi: Vaclík střídal, kdo bude chytat v Norsku?

Navzdory porážce 1:2 včera česká fotbalová reprezentace ukázala, že se dokáže měřit i s nejlepšími světovými výběry. Bohužel však zápas vznesl také jeden otazník. Kdo bude chytat sobotní kvalifikaci proti Norsku?

Fotbal 1. fotbalová liga

Brankář Koubek nejspíše opustí Spartu. Zamířit by měl do Francie!

Gólman Sparty Tomáš Koubek by měl po sezóně měnit dres. Nové působiště by měl najít v prvoligovém francouzském týmu Stade Rennais. Půjde tak po stopách Petra Čecha.

Kauzu Váchy a Koubka řeší i v zahraničí
Aktualizováno 5.10. 2016 11:07
ostuda jsou slavní...

Kluci, "díky"! Sporákovou kauzu sparťanů řeší světová média

O českém fotbale se po nějaké době mluví dokonce i v Anglii, která je považována za kolébku fotbalu. Jenže o takovou reklamu tu asi moc nestojíme. Do předních světových médií se totiž dostala "sporáková" kauza sparťanů Váchy a Koubka.

tresty zatím od sparty

Trest pro Koubka s Váchou? Sparta je poslala trénovat s holkami!

Fotbalisty Sparty Tomáše Koubka a Lukáše Váchu čeká za jejich výroky disciplinární řízení, už teď ale vyfasovali trest od klubu. A vedení Sparty bylo originální.

Tomáš Koubek
Aktualizováno 3.10. 2016 14:44
omluva

Brankář Koubek si sype popel na hlavu: Všem ženám se omlouvám!

Spoustu emocí vyvolal závěr včerejšího zápasu fotbalistů Sparty v Brně. Asistentka rozhodčího Lucie Ratajová přehlédla výrazný ofsajd brněnského Hyčky a domácí díky tomu v nastavení vyrovnali na 3:3.

Tomáš Koubek s dcerkou Julií
Aktualizováno 6.6. 2016 15:39
šťastná událost velká gratulace

Na EURO jako táta. Náhradníkovi Čecha se narodila dcerka

Na EURO do Francie může odjet klidný. Fotbalový brankář Tomáš Koubek se stal otcem ještě před odletem nároďáku na evropský šampionát. Přítelkyně Jana mu porodila dcerku Julii v pondělí ráno, tedy v den, kdy měli reprezentanti naposledy volno.

vaclik
Aktualizováno 4.4. 2016 14:28
Těžká volba

Hledá se nástupce. Kdo bude NOVÝ Čech v reprezentaci?

Petr Čech zvažuje, že po Euru ukončí svoji reprezentační kariéru ve fotbale. Nabízí se otázka, koho místo něho postavit do brány.