Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Eugenie Bouchard
aktualizováno 14.02.

GALERIE: Sportovkyně v plavkách - Bouchardová a další

Olympiáda je sice v plném proudu, ale pro některé fanoušky (především muže) je vrcholem sportovního roku vydání plavkového speciálu magazínu Sports Illustrated. Druhý rok po sobě vystavila své krásné tělo na odiv kanadská tenistka Eugenie Bouchardová. Zdatně jí v novém vydání časopisu sekundují i další sportovkyně, kolegyně Sloane Stephensová, gymnastka Aly Raismanová nebo golfistka Paige Spiranac.

Eugenie Bouchard
aktualizováno 14.02.
Zajímavost Krásky v plavkách

Nestydatá tenistka Bouchardová se svlékla: Fotky nahoře BEZ!

Olympiáda je sice v plném proudu, ale pro některé fanoušky je vrcholem sportovního roku vydání plavkového speciálu Sports Illustrated. Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová v něm druhý rok po sobě vystavila své krásné tělo na odiv. Zdatně jí v novém vydání časopisu sekundovaly i další sportovkyně, kolegyně Sloane Stephensová, gymnastka Aly Raismanová nebo golfistka Paige Spiranacová.

Rob Gronkowski
07.02.
NFL To je na panáka

Smolař z týmu Patriots: Prohra v Super Bowlu a vykradený dům!

Někdy se prostě smůla lepí na paty! Když hráč New England Patriots Rob Gronkowski neúspěšně bojoval se svým týmem ve finále NFL, tak v jeho domě ve Foxborough řádili zloději. Údajně se měly ztratit tři střelné zbraně, hráč ale nemá licenci na jejich vlastnění.

Andy Dalton
aktualizováno 04.01.
NFL Nečekaná dobročinnost

Díky za postup! Fanoušci Buffala přispívají na charitu hráče soupeře

Fanoušci týmu amerického fotbalu Buffalo Bills předvedli nádherné gesto překračující hranice sportu. Jako poděkování za skvělý výkon hráče rivala z Cincinnati Andyho Daltona, jehož přispěním se jejich milovaný tým po sedmnácti letech opět podívá do play-off, začali na hráčův charitativní projekt hromadně posílat příspěvky.

Daan Myngheer
aktualizováno 27.03.
cyklistika je na tom zle

Belgického cyklistu postihl během závodu na Korsice infarkt!

Teprve dvaadvacetiletý belgický cyklista Daan Myngheer byl hospitalizován na jednotce intenzivní péče poté, co ho během závodu postihl infarkt. Lékaři uvedli mladíka do umělého spánku a jeho stav je vážný.

Vavra Hradilek a Jirka Prskavec
aktualizováno 21.03.
olympiáda vodní svět

Hradílek nebo Prskavec? Na olympiádu do Ria může jen jeden!

Čeští kajakáři nemají před olympiádou vůbec lehké období. Vytoužená cesta do brazilského Ria de Janeira, kde se letní olympijské hry konají, je otevřena pouze jednomu z nich, ale kvóty mluví jasně. Do Ria pojede jenom jeden!