Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Bas Dost
21.07.
Fotbal Portugalská liga

Chuligáni ho napadli na tréninku. Dost ale v klubu i nadále zůstává!

Někdejší nizozemský reprezentant Bas Dost bude pokračovat v barvách Sportingu Lisabon. A to i přes to, že byl na tréninku napaden fanoušky a chtěl předčasně kontrakt ukončit. S klubem se však dohodl na další spolupráci.

Sergei Kiriakov
18.07.
Fotbal Neudržel nervy

Napadení v přímém přenosu: Bývalý reprezentant zbil novináře!

Ruský sport řeší v posledních hodinách velký skandál. Bývalý fotbalový reprezentant Sergej Kiriakov napadl v přímém přenosu v televizním studiu novináře Igora Rabinera. Ten kritizoval Kiriakovu práci cobi trenéra Arsenalu Tula. Incident je jednou z hlavních zpráv ruských médií.

Bitka Australanů a Filipinců
04.07.
Basketbal Mezinárodní zápas

Pěsti i kopačky na hlavu: V divoké šarvátce byl i borec z NBA! VIDEO

Doslova brutální bitka byla k vidění v kvalifikačním zápase mistrovství světa mezi Filipínami a Austrálií. Hráči si dávali pěsti, ale kopali se dokonce i na hlavu. Utkání muselo být předčasně ukončeno. Nervali se jen hráči, ale i realizační týmy a náhradníci.

Polsko vs. Senegal
20.06.
Fotbal chuligáni

Byli jak smyslu zbavení: Takhle se řezali Poláci a Senegalci! VIDEO

Polští fotbaloví fanoušci za to umí pořádně vzít. V hledišti dokáží udělat skvělou atmosféru a hnát svůj tým kupředu, ale jsou mezi nimi i tací, kteří se jdou na zápasy zkrátka jen porvat. A polští chuligáni jsou aktivní i během mistrovství světa. Někteří z nich se nemohli srovnat s porážkou 1:2 od Senegalu. Po utkání si to šli se senegalskými fanoušky zkrátka vyřídit. Byla to pořádná řežba!

Blake Wheeler a Ben Chiarot
25.03.
NHL Pustili se do sebe

Bitka na tréninku Jets: Servali se bývalí spoluhráči Ondřeje Pavelce!

Jsou třetí v Západní konferenci, hrají ve velké pohodě, a přesto mají v kabině napjatou atmosféru. Podle zámořských médií se na tréninku poprali spoluhráči z Winnipegu, konkrétně kapitán Blake Wheeler a obránce Ben Chiarot.

EBEL Liga
18.12.
hokej drama v kabině

Hokejisté se servali při rozhovoru s novináři! Zasahovala i ochranka

Mezinárodní hokejová EBEL liga občas nabídne zajímavé souboje nejen na kluzišti, ale i v útrobách stadionu. Dva hráči se do sebe pustili ve chvíli, kdy se jeden z nich chystal na rozhovor s novináři.

Fotbal
23.10.
Fotbal 1. slovenská liga

Fandy Trenčína zbila ochranka. Rvačku řeší unie! VIDEO

Byl to zápas nejvyšší slovenské soutěže, jako kterýkoliv jiný. Skončil v řádné hrací době. Vítězství 2:1 slavila nad Trenčínem Dunajská Streda. O výsledku se ale s odstupem až tak nemluví. Řeší se totiž incident, který se stal po utkání. Když trenčínští fanoušci nastupovali do autobusu a chystali se odjet, strhla se šarvátka s příznivci domácího celku i s členy bezpečnostní služby. Unie ligových klubů se k celé věci teď vyjádřila.

UFC
aktualizováno 13.05.
UFC Létaly rány

VIDEO: Tiskovku přerušila potyčka. Bojovník urážel matku soupeře!

Mezi zápasníky koluje nepsané pravidlo, které říká: nezapojuj do zápasu rodinné příslušníky svého soupeře. Zvláště rodiče a děti jsou pro každého zápasníka velmi citlivé téma, po kterém se musí vždy velmi kontrolovat. Pokud je ale do sporu zahrnut emočně citlivější člověk, který již o svého otce přišel, tak nelze očekávat, že bude sedět se sklopenou hlavou a poslouchat podobné narážky.

Čína vs. Tchaj-pej
aktualizováno 25.03.
Hokej MS do 18 let

V Číně si spletli hokej s bojovým uměním! Rvali se všichni. VIDEO

Včerejší zápas mezi hokejisty Číny a čínské Tchaj-pej měl nemilý konec. V utkání hráčů do 18 let mistrovství světa divize 3 se to po závěrečném hvizdu hromadně popralo. Asijské celky si tak lední hokej pravděpodobně spletli s některým bojovým uměním, která jsou v této oblasti sportovní doménou. Už tak napjaté vztahy mezi oběma zeměmi tohle jistě nezlepšilo.

Ilustrační foto
05.03.
Fotbal Nová disciplína?

V Rusku mají jasno: Z bitek fanoušků bude nový sport!

Další zpráva z Ruska, která už snad ani nemůže překvapit. Ruský poslanec Igor Lebeděv podle svého názoru našel způsob, jak se vyhnout násilí fotbalových fanoušků. Z jejich bitek chce jednoduše udělat organizovaný sport. Lebeděv už vymyslel i stručná pravidla.