Will Power v kvalifikaci v Portlandu
02.09.
Indycar Portland

Kvalifikaci vyhrál Power. Hrdinou je ale Bourdais a jeho tým

Will Power získal v Portlandu svou už 54. pole position v kariéře a další bod k dobru v boji o titul. Stejně jako Power slavil ale čtvrté místo Francouz Bourdais. Ten je jediným jezdcem ze startovního pole, který v Portlandu vyhrál a v trénincích ukazoval, že má rychlost. V tom třetím, jen tři hodiny před kvalifikací, ale havaroval. Tým ovšem odvedl skvělou práci a stihl Bourdaisův vůz opravit a připravit na kvalifikaci.

Will Power získal v Poconu pole position
26.08.
indycar Gateway Motorsports Park

Loterii v St. Louis vyhrál Will Power a zamotal šampionát IndyCar

Vítěz letošních 500 mil Indianapolis Will Power si připsal další vítězství, tentokrát na oválu Gateway Motorsports Park, a ukázal, že boj o titul šampiona IndyCar Series ještě nevzdal. Power měl během sezony slabší chvilky, ale v posledních třech závodech byl třetí, druhý a první. Na lídra šampionátu Dixona, který dojel třetí, ztrácí 68 bodů. Ve zbývajících dvou závodech může získat ještě přes 150 bodů.

19.08.
IndyCar Pocono Raceway

Ovál ve tvaru trojúhelníku! Kvalifikaci v Poconu vyhrál Power

Sezóna americké série IndyCar se pomalu chýlí ke svému konci. Zbývají ještě čtyři závody a první z nich se jede na oválu Pocono Raceway již v neděli. Trať měří 2,5 míle a kvalifikaci na 500mílový závod vyhrál vítěz letošní Indy500 Will Power. Vyrovnal se díky tomu v historických tabulkách legendárnímu A.J. Foytovi.

Will Power po vítězství v Indy500
27.05.
indycar 500 mil Indianapolis

Will Power prolomil oválové prokletí a vyhrál slavnou Indy500!

Vítězem 102. ročníku slavného závodu 500 mil Indianapolis se stal australský pilot Will Power. Závodník týmu Penske zvítězil v nejslavnějším oválovém závodě poté, co léta trpěl stigmatem jezdce, který to na oválu neumí. Třikrát v řadě Power na oválech v posledním závodě sezóny přišel o titul. Teď přišlo vykoupení.

Simon Pagenaud slaví vítězství v Sonomě a zisk titulu
aktualizováno 16.09.
indyCar Sledujte na Nova Sport

Rozhodující bitva o titul v IndyCar, o pohár bojuje hned PĚT jezdců!

Letošní sezóna IndyCar Series se nachýlila ke svému konci. Piloty ale ještě čeká dramatická bitva na náročném okruhu Sonoma Raceway v severní Kalifornii. O titul šampiona bojuje hned pětice jezdců! Přímý přenos rozhodujícího závodu letošní sezóny sledujte exkluzivně na programu Nova Sport 2.

Start IndyCar v Poconu
21.08.
indycar závod v Poconu

Bláznivý závod IndyCar: Bok po boku bojovalo i sedm aut! VIDEO

Jak reklama na závody IndyCar vypadal nedělní pětisetmílový závod na okruhu Pocono Raceway. Nejširší dráha v kalendáři přímo sváděla k soubojům několika aut bok po boku. Oficiální statistiky udávají 42 změn ve vedení závodu. A vítěz Will Power překonal i to, že v úvodu ztrácel na čelo závodu celé kolo.

Will Power v Iowě
09.07.
IndyCar Iowa Speedway

V Iowě odstartuje první Will Power, letos vyhrál už 4. kvalifikaci

Australský závodník Will Power předvedl nejlepší výkon v kvalifikaci na závod IndyCar Series na krátkém oválu Iowa Speedway a letos počtvrté se postaví na první místo startovního roštu. Powerovi pomohlo, že si vylosoval až poslední místo v kvalifikačním pořadí.

Hromadná nehoda v závodě IndyCar v Texasu
11.06.
IndyCar závod v Texasu

Závod IndyCar Series na oválu v Texasu vyhrál Australan Will Power. Po většinu závodu se pohyboval na čele, díky čemuž se vyhnul několika hromadným nehodám, které postihly jeho rivaly. Tony Kanaan, který dojel na druhém místě, zavinil největší nehodu, při které vypadla osmička pilotů. V závěru zase v souboji o umístění na stupních vítězů sestřelil Sató druhého Dixona.

Josef Newgarden slaví vítězství v Alabamě
24.04.
indycar závod v Alabamě

Power píchnul, když vedl závod. Vyhrál Josef Newgarden

Trápení Australana Willa Powera nekončí. Bývalý šampion IndyCar se od konce loňské sezóny trápí a nic na tom nezměnila ani zimní přestávka. V Alabamě vedl prakticky celý závod, 13 kol před koncem ale kvůli klesajícímu tlaku v pneumatice musel neplánovaně do boxů. Vedení tak převzal jeho stájový kolega Josef Newgarden, který si připsal první vítězství v barvách týmu Penske.

Will Power během závodu v St. Petersburgu
aktualizováno 23.04.
IndyCar Kvalifikace

V Alabamě odstartuje první Power. Prolomí letošní smůlu?

Australan Will Power si v sobotu odpoledne vyjel pole position na nedělní závod IndyCar Series na okruhu Barber Motorsports Park v Alabamě. Power už na této trati v minulosti dvakrát vyhrál a čtyřikrát startoval z prvního místa. Vstup do letošní sezóny se mu ale nepovedl.