Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Sebastien Bourdais v St. Petersburgu
13.03.
IndyCar Výborný závod

Bourdais předvedl skvělou jízdu, vyhrál po startu z posledního místa

Francouz Sebastien Bourdais si připsal další vítězství v IndyCar. Stal se prvním vítězem v nové sezóně IndyCar Series. Povedlo se mu to i přesto, že po chybě a nehodě v kvalifikaci musel startovat z posledního místa, a i přesto, že od letošní sezóny jezdí za podceňovaný tým Dale Coyne Racing.

Will Power během závodu v St. Petersburgu
aktualizováno 11.03.
IndyCar Kvalifikace

Risk se vyplatil! Power políbil zeď, ale má další pole position

Australan Will Power ukázal, že mu trať v St. Petersburgu náramně sedí a získal svou už sedmou pole position na tomto okruhu. Sesadit z kvalifikačního trůnu jej nedokázal ani Scott Dixon, který vyhrál 2. a 3. trénink. Power triumfoval i přes drobný kontakt se zdí během prostředního segmentu kvalifikace.

Loňský vítěz 500 mil Indianapolis v St. Petersburgu
aktualizováno 10.03.
IndyCar St. Petersburg

V trénincích uspěli Andretti a Dixon, dva jezdci bourali. VIDEO

V pátek začal ve floridském St. Petersburgu první závodní víkend letošní sezóny šampionátu IndyCar Series. Nejlepším časem jej zahájil pokračovatel slavného závodnického klanu Marco Andretti. Odpoledne byl nejrychlejším novozélandský šampion Scott DIxon. Will Power a Takuma Sató v průběhu tréninků havarovali.

Nováček Spencer Pigot během tréninku na závod IndyCar v St. Petersburgu
10.03.
IndyCar První závod sezóny

Nová sezóna IndyCar je tady! Na tohle se těšte na Nova Sport

Už tento víkend začíná další sezóna nejrychlejších automobilových závodů IndyCar Series. Závody vám opět exkluzivně nabídnou kanály Nova Sport. A sezóna začíná pěkně zostra, v St. Petersburgu, kde se auta prohání třísetkilometrovou rychlostí v ulicích města.

IndyCar v St. Petersburgu - 5
13.03.

GALERIE: Závod IndyCar v St. Petersburgu

Závod IndyCar v St. Petersburgu

IndyCar v St. Petersburgu - 4
aktualizováno 13.03.
indycar Do roka a do dne

Znovu to dokázal! Montoya vítězí v napínavém úvodním závodě!

Populární pilot IndyCar Juan Pablo Montoya zvítězil v prvním závodě letošní sezóny. Podařilo se mu obhájit loňské vítězství, protože na okruhu v St. Petersburgu triumfoval Montoya už vloni! Cestu za vítězstvím mu ale hodně usnadnil stájový kolega Will Power, který se po suverénním výkonu v kvalifikaci nemohl kvůli zdravotním problémům způsobeným páteční nehodou závodu zúčastnit.

Will Power během závodu v St. Petersburgu
aktualizováno 13.03.
IndyCar Kvalifikace

Tým Penske dominoval v kvalifikaci. Rekord dráhy překonán

Piloti týmu Penske naprosto ovládli kvalifikaci na nedělní závod IndyCar na okruhu v St. Petersburgu. Čtveřice jezdců stáje Rogera Penskeho si rozdělila místa v prvních dvou řadách. Will Power na cestě za svou 36 pole position překonal vlastní, rok starý rekord okruhu o celých 6 desetin vteřiny.

IndyCar
12.03.
Indycar 3. trénink

Australan Will Power už zase řádí. Skoro překonal rekord okruhu!

Power sice v prvním tréninku na nedělní závod IndyCar v St. Petersburgu rozbil svůj vůz, další dva tréninky ale ovládl a časem 1:00.8965 se přiblížil rekordu okruhu, který vloni v kvalifikaci posunul právě Power a to na hodnotu 1:00.6509. Na druhém místě skončil mladík Hawksworth.

Nováček Spencer Pigot během tréninku na závod IndyCar v St. Petersburgu
12.03.
IndyCar 2. trénink

Sedl do náhradního auta a všechny porazil. Power ukázal sílu!

Australan Will Power a jeho stáj Penske ukázali, že patří k naprosté špičce v IndyCar. Přestože Power v prvním tréninku rozbil svůj vůz o betonovou zeď, tým pro něj během několika hodin připravil náhradní vůz a šampion z roku 2014 dokázal v odpoledním tréninku na nedělní závod IndyCar v St. Petersburgu zajet nejrychlejší čas!

Will Power během závodu v St. Petersburgu
11.03.
indycar 1. trénink

I mistr tesař se utne. Hvězdný Power v tréninku boural. VIDEO

Vstup do nové sezóny IndyCar se nepovedl předloňskému šampionovi Willu Powerovi. V prvním tréninku na nedělní závod v ulicích floridského města St. Petersburg udělal chybu a svůj vůz rozbil o betonovou zeď. Nejlepší čas zajel jeho stájový kolega Simon Pagenaud.