Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martina Navrátilová a Karolína Plíšková
18.10.
Tenis Kariéra a herní styl

Navrátilová se pustila do Plíškové: Tímto zklamala tenisovou legendu!

Martina Navrátilová se znovu opřela do české jedničky Karolíny Plíškové. Pro oficiální web WTA se rozpovídala o herním stylu šestadvacetileté tenistky, ale i o jejím projevu na kurtu, kteří mnozí kritizují kvůli tomu, že Plíšková neprojevuje emoce.

Martina Navrátilová
27.09.
kvíz klobouk dolů

Poznáte na fotografii vymakanou legendu českého sportu?

Slavní sportovci čas od času překvapí své fanoušky, když na sociálních sítích zveřejní fotografii, na které jsou zachyceni jinak, než obvykle. O pozdvižení se v dobrém slova smyslu postarala jedna z legend světového tenisu, která právě takový snímek umístila na svůj twitter. Poznáte, kdo zaskočil fanoušky tentokrát?

Martina Navrátilová
11.09.
tenis slova, co mají váhu

Navrátilová o Sereně: Její protesty byly chybné, říká legenda

Mediální humbuk, který se strhl po ženském finále tenisového US Open stále nebere konce. Protesty Sereny Williamsové vůči rozhodčímu a následné obivnění ze sexismu je stále tématem číslo jedna a to nemohla bez povšimnutí nechat legendární Martina Navrátilová, která k tomu řekla své.

Prásk.tv píše:

Navrátilová a Lemigovová
čtěte o tématu Martina Navrátilová na Prásk.tv
John McEnroe a Martina Navrátilová
28.06.
tenis rovnoprávnost

McEnroe setřel Navrátilovou: Vysvětlil, proč bere víc než ona!

Pár měsíců zpátky si bývalá tenisová jednička Martina Navrátilová postěžovala, že za komentování televizních zápasů pro BBC dostala zaplaceno desetkrát méně, než Američan John McEnroe. Ten jí teď na dálku vysvětlil, proč tomu tak je.

Karolína Plíšková a Martina Navrátilová
05.06.
Tenis French Open

Navrátilová naložila Plíškové: Proč ji ostře kritizuje za French Open?

Cesta Karolíny Plíškové i Petry Kvitové na letošním French Open skončila ve třetím kole. Bylo to nemilé překvapení, od obou hráček se čekalo víc. Nevydařený grandslamový turnaj elitních českých tenistek teď zhodnotila legenda Martina Navrátilová. Pro Kvitovou měla pochopení, ale kritikou na výkon Plíškové nešetřila!

Petra Kvitová, Martina Navrátilová a rodiče Jany Novotné
05.05.
Tenis Emoce v Praze

Kvitová brečela kvůli přepadení, Navrátilová pro Novotnou! VIDEO

Turnaj WTA v Praze byl povedený a díky skvělé návštěvnosti se odehrál ve výborné atmosféře. Finálový den ale doprovodily emoce a plno slz. Před začátkem titulového zápasu se držela minuta ticha za Janu Novotnou. Po skončení pak měla vítězný proslov Petra Kvitová, která vzpomínala i na svůj návrat na kurt, který byl vzhledem ke zranění po přepadení v jejím bytě velmi složitý. Ani Kvitová se neubránila pláči.

Martina Navrátilová
19.03.
tenis boj za rovnoprávnost

Vzteklá Navrátilová: McEnroe vydělává desetkrát víc! Je to nefér

Bývalá světová tenisová jednička Martina Navrátilová je pěkně naštvaná. V rozhovoru pro britský list Panorama totiž přiznala, že za komentování tenisových zápasů dostala od televizní společnosti BBC desetkrát méně, než legendární Američan John McEnroe.

Martina Navrátilová a Jana Novotná
aktualizováno 23.11.
tenis životní kamarádky

Navrátilová řekla o Novotné, jak moc v jejím životě znamenala!

Smrt české tenistky Jany Novotné, která se mohla jako jedna z mála pyšnit i vítězstvím ze slavného Wimbledonu, zasáhla její rodinu, ale i blízké kamarády. Mezi ty nejvěrnější se řadila i další tenisová legenda Martina Navrátilová, které v rozhovoru pro New York Times prozradila, jak moc pro ni Jana v životě znamenala.

Jana Novotná
20.11.
tenis Smutné reakce

Navrátilová a další: Odešla skvělá kamarádka a výborná žena!

Tenisový svět oplakává nenadálé úmrtí wimbledonské šampionky Jany Novotné. Všichni, kteří vyjadřují soustrast se shodují, že šlo o báječnou a oblíbenou ženu. Nečekaná a smutná zpráva zasáhla osobnosti, kterými je třeba Martina Navrátilová, Petra Kvitová či Ivo Kaderka.

Martina Navrátilová
aktualizováno 07.07.
vzpomínka šťastné sedmičky

Sedmý červenec: Den, kdy Martina poprvé vyhrála Wimbledon

Tenhle den před 39 lety nastartoval jednu úžasnou éru. Tvář ženského tenisu se dramaticky změnila. Tehdy jedenadvacetiletá rodačka z Československa Martina Navratilová porazila Chris Evertovou 2:6, 6:4 a 7:5 a poprvé vyhrála Wimbledon.