Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Gabriela Koukalová
09.05.
biatlon to to trvalo

Knížka nadělala zlou krev: Gábina už se musela omluvit za nařčení

Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová si sype popel na hlavu. Donutila ji k tomu nepravdivá informace, kterou uvedla ve své autobiografii, kde napsala, že legendárn biatlonista Nor Ole Einar Björndalen nepodepsal petici za přísnější tresty za doping. Osminásobný olympijský vítěz ji přitom jako jediný z norské reprezentace podepsal.

Michal Šlesingr a Gabriela Koukalová
19.04.
biatlon jak to skutečně bylo?

Šlesingr všechny varuje: Co napsala Koukalová, není pravda!

Nová kniha Garbiely Koukalové, kterou teď řeší snad celé Česko, je plná nepřesností. Alespoň to říká jedna z opor mužské biatlonové reprezentace Michal Šlesingr. Dal si dokonce tu práci, že je vyjmenoval a vysvětlil, jak to podle něj ve skutečnosti bylo.

Ole Einar Bjorndalen
03.04.
legenda sběratel medailí

Sbohem, Ole! Legendární frajer Bjorndalen ukončil kariéru

Norský biatlonista Ole Einar Björndalen ukončil ve čtyřiačtyřiceti letech kariéru, během níž získal mimo jiné osm zlatých olympijských medailí a 20 titulů mistra světa. Nejúspěšnější závodník biatlonové historie to oznámil na tiskové konferenci.

Ole Einar Björndalen
aktualizováno 11.01.
dopis dají mu ještě šanci?

Spasí Björndalena dopis? Norové se budou za legendu přimlouvat

Pro svět biatlonu je to šok. Olympijské hry mají být bez Oleho-Einara Bjorndalena. Osminásobný olympijský vítěz, třiačtyřicetiletý norský fenomém a bývalý král biatlonu ve Světovém poháru tápe a účast v Pchjongčangu si oficiálně nevyjel. Ale prý je ještě šance.

Ondřej Moravec
12.02.
Biatlon MS Hochfilzen

Medaile to není, ale skvělý Moravec skončil ve stíhačce pátý!

Český biatlonista Ondřej Moravec zajel v Hochfilzenu výborný stíhací závod, ale dvě chyby na střelnici ho nakonec připravily o medaily. I tak skončil na velmi solidním pátém místě. Vítězem se stal Martin Fourcade, druhé místo patří Boeovi, třetí skončila norská legenda Ole Einar Bjoerndalen.

Kamion Oleho Einara Bjoerndalena
aktualizováno 11.03.
video ole einar bjoerndalen

Tady bydlí biatlonový král. Na závody jezdí 20tunovým kamionem

Zíráte, jak mu to pořád jezdí? Ole Einar Bjoerndalen je takový Jágr mezi biatlonisty. Mluví se o něm jako o králi, to on ale odmítá s tím, že norského zná jen jednoho. Ale zázemí, které má, by mu mohli králové závidět.