Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

verdikt roland garros

Šarapovová nebude hrát French Open, organizátoři jsou proti!

Maria Šarapovová bude chybět na French Open, organizátoři antukového grandslamu odmítli dát dopingové hříšnici divokou kartu. Ruská tenistka pak po 15měsíčním trestu nenasbírala dostatečný počet bodů ani pro účast v kvalifikaci.

tenis kdo by to čekal

Nezvyklé místo, nezvyklá dvojice! Berdych si pinknul se Šarapovou

Tenis v Koloseu? Tuhle možnost dostali Ruska Maria Šarapovová a Tomáš Berdych na turnaji v Římě. Využili šance a na překrásném místě si společně zapinkali a zapózovali fotografům.

návrat první turnaj

Šarapovová ještě neztratila ani set, vyhraje luxusní auto?

Maria Šarapovová po svém combecku válí. Na halovém turnaji ve Sttutgartu znovu neztratila ani set a postoupila už do semifinále. Tentokrát si hravě poradila s estonskou kvalifikantkou Anett Kontaveitovou.

Prásk.tv píše:

Maria Šarapovova
čtěte o tématu Maria Šarapovova na Prásk.tv
Maria Šarapová
Aktualizováno 26.4. 2017 20:25
Tenis Návrat na antuku

Šarapovová poprvé od dopingu na kurtu: Nad Italkou vyhrála 2:0!

Ruská tenistka Maria Šarapovová se po roce a čtvrt vrátila po dopingové kauze na kurt. Na turnaji v německém Stuttgartu se postavila proti Italce Robertě Vinciové. V prvním setu se možná projevila její dlouhá pauza, ale vyhrála ho nakonec 7:5. Druhá sada byla z pohledu bývalé světové jedničky mnohem lepší. Tu vyhrála 6:3 a zápas tak 2:0 na sery.

Maria Šarapovová
Aktualizováno 22.3. 2017 16:38
zpověď milovaná i nenáviděná

Velké přiznání Šarapovové! Více chlapů naráz i alkohol místo tenisu

Měla pykat rok a půl. Její trest vyprší ale už o tři měsíce dříve. Nenáviděná i milovaná Maria Šarapovová se vrátí do světa tenisu. A ještě než nastoupí do svého prvního utkání po pauze, poskytla rozhovor prestižnímu magazínu Vogue. Co dělala v době nucené pauzy? Budete se divit!

video Tenisový comeback

Šarapovová se chystá na návrat. Zveřejnila sexy tenisové video!

Ruská tenisová superstar Maria Šarapovová ani přes pauzu zaviněnou dopingovým trestem rozhodně nezahálela. Patnáctiměsíční pauza jí ale na sex appealu nic neubrala. Naopak!

Marion Jonesová, Lance Armstrong, Ota Zaremba
Aktualizováno 28.12. 2016 19:40
přehled

Není to jen o Rusech. Připomeňte si nejznámější dopingové skandály

Doping není jen záležitostí ruských sportovců, přesto je státem řízené zvyšování výkonu spíše výjimečné. Přesto se to ale v minulosti dělo. O Sovětském svazu, Číně nebo NDR se mluvilo jako o fabrikách na sportovní doping. Pojďme se podívat na nejznámější dopingové skandály.

Maria Šarapovová
Aktualizováno 16.12. 2016 19:43
směla hrát? tenisová exhibice

Šarapovová provokuje tenisový svět. Má pykat a přesto hrála!

Tenistka Maria Šarapovová si zadělala na pořádný problém. V Portoriku odehrála zápas, a to i přesto, že má kvůli dopingu zákaz hraní až do dubna příštího roku. Byla to sice exhibice, ale nastoupila proti olympijské vítězce.

Maria Šarapovová
Aktualizováno 24.10. 2016 18:07
Tenis Bude začínát znovu

Daň za doping! Šarapovová byla vyloučena ze žebříčku WTA

Trest za užití dopingových látek byl Marii Šarapovové sice snížen, přesto si vyžádal svou daň. Ruská hvězda neodehrála v roce 2016 kvůli stopce potřebný počet zápasů. Neumístila se tak na žebříčku WTA a byla z něj vyloučena.

novinka už se těší na kurty

Šarapovová se tetelí blahem! Soud jí zkrátil trest za doping

Ruská tenisová krasavice Maria Šarapovová se tetelí blahem a nechává si přeplést rakety. Proč? Protože arbitrážní soud jí zkrátil dvouletý distanc za doping na patnáct měsíců. Bývalá světová jednička se tak na kurty podívá už příští rok.