Garbine Muguruzaová
aktualizováno 06.06.
tenis french open

Muguruzaová smetla ve čtvrtfinále Šarapovovou! Utká se s Halepovou

Španělská tenistka Garbiňe Muguruzaová je podruhé na pařížské antuce v semifinále. Předloňská vítězka Roland Garros deklasovala ve čtvrtfinále Rusku Marii Šarapovovou za sedmdesát minut 6:2 a 6:1.

Serena Williamsová
04.06.
Tenis Roland Garros

Serena se kvůli zranění odhlásila. Šarapovová postupuje bez boje!

V Paříži se tenisoví fanoušci nemohli dočkat osmifinálového zápasu mezi Američankou Serenou Williamsovou a Ruskou Marií Šarapovovou. Souboj hvězd se ale konat nebude, Williamsová se totiž z turnaje odhlásila a to kvůli zranění ruky.

Karolína Plíšková
aktualizováno 03.06.
french open roland garros

TOTÁLNÍ DEMOLICE: Karolína jen zírala, jak jí Šarapovová smetla

Karolína Plíšková na tenisovém Roland Garros tvrdě narazila na na někdejší světovou jedničku Marii Šarapovovou. Česká tenistka dokázala uhrát jen tři gamy a ruská bojovnice po zásluze postupuje do osmifinále.

Prásk.tv píše:

Maria Šarapovova
čtěte o tématu Maria Šarapovova na Prásk.tv
Maria Šarapovová a Carina Witthöftová
12.04.
tenis Ta podoba!

Jako vejce vejci! Šarapovová má tuhle sexy tenisovou dvojnici!

Když tenisoví fanoušci sledují na kurtech mladičkou Carinu Witthöftovou, jsou možná trochu zmatení. Proč? Talentovaná Němka totiž vypadá jako přesná kopie své slavnější kolegyně Marie Šarpovové. Posuďte sami!

Kateřina Siniaková
05.01.
tenis parádní kousek

Fantazie Siniakové! Vyřadila Šarapovovou a je ve finále

Tenistka Kateřina Siniaková porazila v semifinále turnaje v Šen-čenu Rusku Marii Šarapovovou 6:2, 3:6, 6:3 a o další krok se v Číně přiblížila obhajobě titulu. Šestá nasazená Češka se ve finále utká se světovou jedničkou Simonou Halepovou z Rumunska.

Maria Šarapovová
03.09.
grand slam osmifinále

Maria Šarapovová na US Open končí! Padla ve třech setech

Cesta Marie Šarapovové turnajovým pavoukem US Open skončila v osmifinále. Nad síly ruské tenistky byla Anastasia Sevastovová z Lotyšska, která vyhrála třísetovou bitvu 5:7, 6:4 a 6:2.

02.09.
Tenis US Open

Hříšnice Šarapovová postoupila do osmifinále! Keninovou porazila 2:0

Ruská tenistka Maria Šarapovová při svém grandslamovém návratu už postoupila do osmifinále US Open. Vítězka turnaje z roku 2006 si poradila ve třetím kole s Američankou Sofií Keninovou po setech 7:5 a 6:2.

29.08.
grandslam us open

Šarapovová vyřadila v 1. kole Halepovou! Veselý na turnaji končí

Tenisové US Open začalo pořádným překvapením, o které se v ostře sledovaném duelu postarala Ruska Maria Šarapovová, když v 1. kole turnaje porazila Rumunku Simonu Halepovou.

16.05.
verdikt roland garros

Šarapovová nebude hrát French Open, organizátoři jsou proti!

Maria Šarapovová bude chybět na French Open, organizátoři antukového grandslamu odmítli dát dopingové hříšnici divokou kartu. Ruská tenistka pak po 15měsíčním trestu nenasbírala dostatečný počet bodů ani pro účast v kvalifikaci.

Tomáš Berdych
16.05.
tenis kdo by to čekal

Nezvyklé místo, nezvyklá dvojice! Berdych si pinknul se Šarapovou

Tenis v Koloseu? Tuhle možnost dostali Ruska Maria Šarapovová a Tomáš Berdych na turnaji v Římě. Využili šance a na překrásném místě si společně zapinkali a zapózovali fotografům.