Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Serena Williamsová a její dcerka
aktualizováno 13.09.
instagram krásné děťátko

Serena prozradila, jak bude říkat své holčičce! To jméno překvapí

Tenisová superstar Serena Williamsová už se týden raduje z narození dcerky. Svět obletěly i obrázky malé holčičky, jméno ale zůstalo tajemstvím. Teď už je ale jasno...

Serena Williamsová
17.08.
upřímnost citlivé téma

Serena se rozpovídala: Těhotenství, rasismus i Marie Šarapovová!

Bývalá světová jednička Serena Williamsová ještě ani neporodila a už plánuje svůj návrat zpět na kurty.Tenisová rekordmanka přerušila kariéru kvůli těhotenství, ještě předtím však získala už jako těhotná třiadvacátý grandslamový titul a překonala tak rekord v počtu získaných titulů z turnajů velké čtyřky. Jak Wiliamsová skončila, tak chce také pokračovat - na Australian Open.

Serena Willamsová
26.06.
tenis krutá realita

Tvrdá slova legendy: V žebříčku ATP by byla Williamsová sedmistá

Bývalý tenista John McEnroe se v rozhovoru vyjádřil k jedné z nejúspěšnějších tenistek všech dob Sereně Williamsové. Zároveň okomentoval knihu, kterou sám napsal a ve které se právě o americké tenistce zmiňuje. Je to skvělá hráčka, přesto by podle něj v mužském žebříčku neobstála. A důvod?

Prásk.tv píše:

Serena Williams - 1
čtěte o tématu Serena Williams na Prásk.tv
Serena Williams
17.04.
Tenis Před svatbou

FOTO: Nestyda Williamsová v plavkách, byly jí schválně malé!

Tenisová kráska Serena Williamsová je zasnoubená s podnikatelem Alexisem Ohanianem. Přesto se ráda čas od času vystaví svým fanouškům na sociálních sítích v odhalenějším rouchu. Naposledy se ukázala v plavkách, které jí však nepasovaly úplně na míru.

Sestry Williamsovy
16.03.
Tenis Sportovní fanatik

Ze svých dcer chtěl mít sestry Williamsovy. Čeká ho za to soud!

Nic se nemá přehánět a to moc dobře ví bývalý karatista z Británie, který chtěl tvrdým tréninkem ze svých dcer vychovat nové sestry Williamsovy. Teď čeká Johna De'Vianu soud, protože jeho potomkyně Monaei a Nephe tvrdí, že jim způsobil těžkým drilem psychickou újmu.

Sestry Williamsovy
aktualizováno 26.01.
grand slam australian open

Rodinný souboj! Ve finále se proti sobě postaví sestry Williamsovy

Po čtrnácti letech se na Australian Open znovu odehraje finále sester Sereny a Venus Williamsových. Mladší Serena v něm bude v sobotu útočit na rekordní třiadvacátý grandslamový titul a návrat na pozici světové jedničky. Venus je v Melbourne ve finále poprvé od roku 2003.

Lucie Šafářová a Serena Williamsová
aktualizováno 19.01.
grandslam australian open

Lucie Šafářová v Melbourne končí! Českou naději zničila Serena

Lucie Šafářová na tenisovém Australian končí už v druhém kole. Nad síly české tenistky byla Američanka Serena Williamsová, která vyhrála ve dvou setech 6:3 a 6:4. V Melbourne ale už skončila i turnajová trojka Agnieszka Radwanská.

Serena Williams
aktualizováno 06.01.
Láska Netypický doplněk

Williamsová ukázala zásnubní prstýnek! Dělá si z nás srandu?

Nastávajícího manžela téměř neukáže, ale o zásnubní prstýnek se vesele podělila. Fenomenální americká tenistka Serena Williamsová si však spíše vystřelila ze svých fanoušků. Pokud myslíte, že její symbol toho, že se bude vdávat, je osazen kamenem či diamanty, pěkně se mýlíte. Třeba v tomto případě platí, že láska prochází žaludkem, kdo ví.

Serena Williams
aktualizováno 30.12.
Svatba Praštila do toho

GRATULACE: Serena Williamsová se vdává, nechá si své příjmení?

Čas kolem Vánoc a svatební oznámení se jen hrnou. Jedna z nejlepších tenistek světa Serena Williamsová do toho také praštila a bude se vdávat za neméně úspěšného partnera. Tím šťastným je Alexis Ohanian, spoluzakladatel sociální sítě Reddit.

Serena Williamsová
09.09.
hloupá slova prý to měla lehké

Vítězství Plíškové? Trenér Sereny ho svými slovy znehodnotil

Česká republika jásá, po čase má opět grandslamovou finalistku. Karolínu Plíškovou může těšit, že vyřídila během pár dnů obě sestry Williamsovy. Jen ta reakce od trenéra Sereny mrzí. Vlastně výkon české tenistky znehodnotil.