Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tenis Před svatbou

FOTO: Nestyda Williamsová v plavkách, byly jí schválně malé!

Tenisová kráska Serena Williamsová je zasnoubená s podnikatelem Alexisem Ohanianem. Přesto se ráda čas od času vystaví svým fanouškům na sociálních sítích v odhalenějším rouchu. Naposledy se ukázala v plavkách, které jí však nepasovaly úplně na míru.

Tenis Sportovní fanatik

Ze svých dcer chtěl mít sestry Williamsovy. Čeká ho za to soud!

Nic se nemá přehánět a to moc dobře ví bývalý karatista z Británie, který chtěl tvrdým tréninkem ze svých dcer vychovat nové sestry Williamsovy. Teď čeká Johna De'Vianu soud, protože jeho potomkyně Monaei a Nephe tvrdí, že jim způsobil těžkým drilem psychickou újmu.

Sestry Williamsovy
Aktualizováno 26.1. 2017 08:55
grand slam australian open

Rodinný souboj! Ve finále se proti sobě postaví sestry Williamsovy

Po čtrnácti letech se na Australian Open znovu odehraje finále sester Sereny a Venus Williamsových. Mladší Serena v něm bude v sobotu útočit na rekordní třiadvacátý grandslamový titul a návrat na pozici světové jedničky. Venus je v Melbourne ve finále poprvé od roku 2003.

Prásk.tv píše:

Serena Williams a Alexis Ohaniani - 2
čtěte o tématu Serena Williams na Prásk.tv
Lucie Šafářová a Serena Williamsová
Aktualizováno 19.1. 2017 12:03
grandslam australian open

Lucie Šafářová v Melbourne končí! Českou naději zničila Serena

Lucie Šafářová na tenisovém Australian končí už v druhém kole. Nad síly české tenistky byla Američanka Serena Williamsová, která vyhrála ve dvou setech 6:3 a 6:4. V Melbourne ale už skončila i turnajová trojka Agnieszka Radwanská.

Serena Williams
Aktualizováno 6.1. 2017 09:56
Láska Netypický doplněk

Williamsová ukázala zásnubní prstýnek! Dělá si z nás srandu?

Nastávajícího manžela téměř neukáže, ale o zásnubní prstýnek se vesele podělila. Fenomenální americká tenistka Serena Williamsová si však spíše vystřelila ze svých fanoušků. Pokud myslíte, že její symbol toho, že se bude vdávat, je osazen kamenem či diamanty, pěkně se mýlíte. Třeba v tomto případě platí, že láska prochází žaludkem, kdo ví.

Serena Williams
Aktualizováno 30.12. 2016 10:21
Svatba Praštila do toho

GRATULACE: Serena Williamsová se vdává, nechá si své příjmení?

Čas kolem Vánoc a svatební oznámení se jen hrnou. Jedna z nejlepších tenistek světa Serena Williamsová do toho také praštila a bude se vdávat za neméně úspěšného partnera. Tím šťastným je Alexis Ohanian, spoluzakladatel sociální sítě Reddit.

hloupá slova prý to měla lehké

Vítězství Plíškové? Trenér Sereny ho svými slovy znehodnotil

Česká republika jásá, po čase má opět grandslamovou finalistku. Karolínu Plíškovou může těšit, že vyřídila během pár dnů obě sestry Williamsovy. Jen ta reakce od trenéra Sereny mrzí. Vlastně výkon české tenistky znehodnotil.

Serena Williamsová
Aktualizováno 7.7. 2016 17:07
nova sport hrála jen jedna

Serena je ve finále Wimbledonu! Rusku vyprovodila kanárem

To byl fofr! Světová jednička Serena Williamsová si v semifinále se svojí ruskou soupeřkou Jelenou Vesninovou dlouho hlavu nelámala. Rusku vyprovodila po setech 6:2 a 6:0 za pouhých 48 minut!

Serena Williamsová
Aktualizováno 23.6. 2016 11:10
nova sport tenisový svátek

Superstar Serena! Před Wimbledonem to parádně rozbalila

Serena Williamsová má před blížícím se Wimbledonem dobrou náladu. Jen pár dní před startem nejslavnějšího grandslamového turnaje při setkání se zástupci médií dokázala přítomné novináře nejen pobavit, ale i ukázat, že kromě tenisu jí ani svět hudby a tance rozhodně není cizí.

Hvězda Wimbledonu
Aktualizováno 20.6. 2016 14:24
nova sport wimbledon 2016

Poznáte, které pískle přepsalo dějiny slavného Wimbledonu?

Jeden z největších tenisových svátků začíná už za týden a na fotce je jedna z hlavních hvězd, která slavný turnaj ovládla celkem šestkrát. Poznáte o kterou tenisovou hvězdu se jedná?