Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Svatba Harryho a Meghan
18.05.
Fotbal Velká událost

Královská svatba se blíží: Mezi hosty jsou i slavní sportovci!

Již zítra vypukne ve Velké Británií ta největší sláva. Ano řeč je o královské svatbě prince Harryho a Meghan Markle, která se blíží. Koho si ale královské hrdličky na svůj velký den pozvaly? Mezi známými tvářemi nechybí ani sportovci!

Billboardy se Serenou Williamsovou
01.03.
láska tohle potěší

Billboardy se Serenou? To není reklama, ale podpora od manžela!

Serena Williamsová a Alexis Ohanian patří mezi nejsledovanější páry sportovního světa. Už v létě tvrdila Williamsová přesvědčivě, že se na kurty hodlá rozhodně vrátit. Ačkoli narození milované dcery bylo pro Serenu těžké a málem ji stálo život, dále se svého plánu drží.

Serena Williams
21.11.
Je to venku Z obřadu

FOTO nevěsty Sereny je konečně na světě: Takhle jí to slušelo!

Minulý čtvrtek si řekli své ano. Tenistka Serena Williamsová a její dlouholetý partner Alexis Ohanian. Nějaké fotky ze svatebního dne sice prosákly na veřejnost, ale snímek nevěsty v šatech nikoli. Jeho hodnota měla cenu zlata. Necelý týden po té superluxusní svatbě už konečně existují fotky, na kterých je pár zachycen přímo během obřadu.

Prásk.tv píše:

Serena Williams - 1
čtěte o tématu Serena Williams na Prásk.tv
Maminy
20.11.
Anketa Vyberte královnu

Těhotné sportovkyně: Které z nich bříško sluší nejvíce? Hlasujte!

Oblíbená, teď už bývalá atletka, Denisa Rosolová potěšila své fanoušky. Je těhotná. Podívejte se na přehled sportovkyň, které se staly nebo stanou maminkami v blízké době. Na konci článku dejte hlas té, které bříško podle vás sluší nejvíce.

Serena Williams
17.11.
Sňatek Tajná akce

Superluxusní svatba Sereny za miliony: Uniklo několik fotek!

Už na začátku tohoto týdne prosákla ven informace o tom, že tenistka Serena Williamsová chystá svatbu s partnerem Alexisem Ohanianem, a že by měla být ve čtvrtek. A opravdu byla. Přijely na ní desítky známých tváří, celebrit a top sportovců z celého světa. Hned se o této radostné akci začalo mluvit, jako o svatbě roku.

Alexis Ohanian a Serena Williamsová
15.11.
galerie dočkala se

Tajemná svatba Sereny a Alexise má být už zítra. Mobily zakázány!

V New Orleans se čeká sláva. Chystá se svatba jednoho z nejsledovanějších párů světa. Ano, Serena Williamsová se bude vdávat, a to už zítra! Obřad je stále zahalen tajemstvím a hosté se přesné místo konání dozvědí až ve čtvrtek ráno!

Serena Williamsová a její dcerka
aktualizováno 13.09.
instagram krásné děťátko

Serena prozradila, jak bude říkat své holčičce! To jméno překvapí

Tenisová superstar Serena Williamsová už se týden raduje z narození dcerky. Svět obletěly i obrázky malé holčičky, jméno ale zůstalo tajemstvím. Teď už je ale jasno...

Serena Williamsová
17.08.
upřímnost citlivé téma

Serena se rozpovídala: Těhotenství, rasismus i Marie Šarapovová!

Bývalá světová jednička Serena Williamsová ještě ani neporodila a už plánuje svůj návrat zpět na kurty.Tenisová rekordmanka přerušila kariéru kvůli těhotenství, ještě předtím však získala už jako těhotná třiadvacátý grandslamový titul a překonala tak rekord v počtu získaných titulů z turnajů velké čtyřky. Jak Wiliamsová skončila, tak chce také pokračovat - na Australian Open.

Serena Willamsová
26.06.
tenis krutá realita

Tvrdá slova legendy: V žebříčku ATP by byla Williamsová sedmistá

Bývalý tenista John McEnroe se v rozhovoru vyjádřil k jedné z nejúspěšnějších tenistek všech dob Sereně Williamsové. Zároveň okomentoval knihu, kterou sám napsal a ve které se právě o americké tenistce zmiňuje. Je to skvělá hráčka, přesto by podle něj v mužském žebříčku neobstála. A důvod?

Serena Williams
17.04.
Tenis Před svatbou

FOTO: Nestyda Williamsová v plavkách, byly jí schválně malé!

Tenisová kráska Serena Williamsová je zasnoubená s podnikatelem Alexisem Ohanianem. Přesto se ráda čas od času vystaví svým fanouškům na sociálních sítích v odhalenějším rouchu. Naposledy se ukázala v plavkách, které jí však nepasovaly úplně na míru.

 

Reklama