Ruslan Mingazov a Martin Frýdek
aktualizováno včera 19:35
první liga dalo se to čekat

Bída Sparty nekončí! Uhrála jen remízu a fanoušci udělali ostudu

Fotbalisté Sparty nezvládli ani další ligové utkání a na hřišti Příbrami jen remizovali 1:1. Letenští přitom vedli po trefě Tetteha, těsně před poločasovou přestávkou ale z přímého kopu vyrovnal bývalý hráč Sparty Jan Rezek. Víc než hrou na sebe upozornil slavný klub výtržnostmi příznivců.

Běsnění fandů Sparty v Příbrami
aktualizováno včera 18:54

Ohnivé peklo: Chuligáni Sparty terorizovali fotbalovou Příbram!

Příznivci fotbalové Sparty předvedli další demonstraci proti špatným výsledkům klubu. Nespokojenost s děním v klubu dali najevo na začátku posledního podzimního utkání v Příbrami. Z tribun naházeli na hřiště dělbuchy a stadion vypadal chvílemi jako válečná zóna.

trenér Josef Csaplár
07.12.
fotbal fotbalová liga

Trenér Csaplár už zase slaví výhru! Příbram vykradla Julisku

Fotbalisté Příbrami v předehrávce 18. kola první ligy vyhráli na hřišti Dukly po obratu 2:1 a v nejvyšší soutěži naplno bodovali po sedmi zápasech. Na začátku druhé půle poslal Pražany do vedení Uroš Djuranovič, ale mezi 69. a 77. minutou otočili výsledek Jan Rezek z penalty a Antonín Fantiš.

Stadion v Opavě slavil návrat fotbalu
27.10.
oslava fotbalová liga

Konečně doma: Opava oslavila návrat na stadion PĚTI góly!

Fotbalisté Opavy v souboji prvoligových nováčků deklasovali Příbram 5:0 a stylově oslavili ligový návrat na domácí stadion. Opava porazila Příbram poprvé od roku 2003. Svěřenci Josefa Csaplára neodčinili minulý debakl 0:6 s Jabloncem.

Fotbalisté Příbrami slaví na Letné
aktualizováno 19.08.
první liga prvotřídní senzace

Příbram obrala Spartu o body! Na Letné pálil Slepička i novic Antwi

Fotbalisté Příbrami se postarali o prvotřídní senzaci. V pátém ligovém kole dokázali remizovat na Letné 2:2. Nováček soutěže přitom hrál více než poločas oslabený o stopera Treglera. Příbram vyrovnala dvě minuty před kocem po brejku Emmanuela Antwiho.

11.07.
fotbal Zajímavá posila

Sláva, pak zatracení! Napravený hříšník Katidis se upíše Příbrami

Byla mu předpovídána velká budoucnost. Mládežnický reprezentant, hvězda AEK Atény. Jenže mladý, tehdy 20letý záložník, se nechal v utkání řecké ligy unést při oslavě vítězného gólu, pozvedl pravici a hajloval směrem k fanouškům. Georgiosovi Katidisovi to prakticky ukončilo slibně rozjetou kariéru a hráč střídal zejména ne příliš známé zahraniční kluby. Teď se upíše nováčkovi z první české ligy - Příbrami.

Jan Sýkora
aktualizováno 25.02.
liga jasná záležitost

Slávistický uragán prolétl do čela ligy! V Příbrami vyhrála Slavia 8:1

Pražská Slavia se ve velkém stylu vyhoupla na první místo nejvyšší české fotbalové soutěže. V Příbrami vyhrála 8:1 a je o bod před Plzní. Západočeši ale mají zápas k dobru.

Martin Pulpit
aktualizováno 03.05.
změna akce záchrana

Panika v Příbrami. Kliďas Tobiáš končí, spasí tým blázen Pulpit?

Fotbalisty Příbrami už nevede trenér Pavel Tobiáš, kterého vedení klubu odvolalo. Na jeho místo přichází Martin Pulpit, jenž má pomoci Středočechy zachránit v nejvyšší soutěži. Aktuálně má Příbram o bod více než předposlední Olomouc.

Matěj Chaluš
aktualizováno 15.02.
los osmifinále

Děti z Příbrami budou hrát o sen: V cestě jim stojí Benfica Lisabon

Barcelona, Real Madrid nebo Manchester City? Na to si mladí kluci z Příbrami ještě musí počkat. Pondělní los v Nyonu je poslal v juniorské Lize mistrů proti portugalské Benfice Lisabon. Ale o motivaci je postaráno. Pokud by čeští šikulové postoupili, čeká je právě hodně zvučné jméno!

Fotbalisté 1. FK Příbram po vítězství nad CSKA Moskva
aktualizováno 11.02.
velký příběh kde se vzali?

Real, Barcelona, Chelsea, Příbram. Jak děti od Litavky dobývají svět

Té soutěži se říká Youth League a hrají v ní nejlepší mládežnické týmy Evropy. Spoustě kluků ještě nebylo ani 18 let. Je to vlastně taková dorostenecká Liga mistrů. Mezi 16 nejlepších týmů se probojoval třeba Real Madrid, AS Řím, ale také FK Příbram! Kdo jsou ti kluci od Litavky?