Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jiří Fischer
26.03.
Hokej Za Hniličku

Nároďák má nového manažera: Před lety bojoval v NHL o život!

Česká hokejová reprezentace má nového generálního manažera. Stal se jím bývalý obránce Jiří Fischer. Ten tak nahradí ve funkci Milana Hniličku, který je od března 2018 zmocněncem vlády České republiky pro sport. Připomeňte si v tomto článku, co má Fischer ve své hokejové kariéře za sebou. Mnohým se vryl do paměti v roce 2005, kdy v NHL během zápasu zkolaboval a bojoval o svůj život.

Milan Hnilička
31.01.
politika nová role gólmana

Hnilička je státním zmocněncem! Pro sport bude řešit finance

Poslanec a bývalý hokejový brankář Milan Hnilička se stal vládním zmocněncem pro sport. Funkce se ujme oficiálně začátkem března, předtím skončí u hokejového národního týmu. Olympijský vítěz z Nagana by se měl starat o strategii sportu a jeho financování.

Jaromír Jágr
06.09.
Olympijské hry Pchjongčchang

Může hrát Jágr na olympiádě? Takhle to vidí manažer Hnilička!

Snad celá Česká republika žije novou informací kolem Jaromíra Jágra. Slavná osmašedesátka by mohla hrát na olympiádě. Je o jednoho z nejlepších hokejistů historie v českém národním týmu vůbec zájem? I na to odpovídal v rozhovoru pro Nova Sport generální manažer reprezentace Milan Hnilička.

Milan Hnilička
16.08.
Repre Náhrada za Ručinského

Nový GM Hnilička? Talent, kterému kariéru zničil únavový syndrom!

Novým generálním manažerem české hokejové reprezentace se stal Milan Hnilička. Ten vystřídal na pozici Martina Ručinského, který funkci nestíhal vzhledem k dalším pracovním povinnostem. Kdo je však Hnilička? Hokejový fanoušek si ho jistě pamatuje z brankoviště Kladna, Sparty, Liberce, Atlanty či národního týmu. Byl to velký talent, kterému ale kariéru předčasně ukončil únavový syndrom.

Josef Jandač a jeho lidé
aktualizováno 04.02.
to jsou oni pořádný tým

Nejen Ručinský a Prospal. Hokejová repre bude mít i skauta!

Nový trenér Josef Jandač bude spolupracovat s asistenty Jiřím Kalousem, Václavem Prospalem a Jaroslavem Špačkem. Generálním manažerem bude Martin Ručinský, jeho asistentem Milan Hnilička. V týmu bude i Jiří Fischer, který bude mít na starosti skauting.