Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Libor Podmol
16.07.
Freestyle motokros Minneapolis

Libor Podmol sice neobhájil, ale z X-Games si odváží skvělý bronz!

Freestyle motokrosař Libor Podmol si na X-Games v Minneapolisu neobhájil zlato ve skoku do výšky, ale i získal skvělý bronz. Na děleném třetím místě skončil spolu se dvěma soupeři. Všichni se dostali přes laťku ve výšce téměř 12 metrů. Vítěz Jarryd McNeil z Austrálie jako jediný překonal 13,4 metru.

Libor Podmol
08.06.
rozhovor zajímavé otázky

Libor Podmol odpovídal na dotazy: Většinou moc nemyslím, říká

Potvrdil, že je českým králem freestyle motokrosu. Libor Podmol vybojoval na letošních X-Games v americkém Austinu svou druhou zlatou medaili a seznam úspěchů rozšířil o další cenný zápis. Zajímá vás jak se na nebezpečné disciplíny připravuje? Přečtěte si, jak odpovídal na dotazy čtenářů v našem online rozhovoru.

Libor Podmol
aktualizováno 08.06.
pošlete dotaz freestyle motokros

ONLINE ROZHOVOR: Ptejte se Libora Podmola, vítěze X-Games!

Potvrdil, že je českým králem freestyle motokrosu. Libor Podmol vybojoval na letošních X-Games v americkém Austinu svou druhou zlatou medaili a seznam úspěchů rozšířil o další cenný zápis. Zajímá vás jak se na nebezpečné disciplíny připravuje? A myslí při závodech na to, že se může těžce zranit? Pošlete úspěšnému závodníkovi dotaz, od 18 hodin na ně bude odpovídat.

Pád Libora Podmola na X-Games
aktualizováno 06.06.
x-games lehčí zranění

VIDEO: Po zlatu přišly chvíle hrůzy. Podmol měl ošklivé pády!

Libor Podmol další medaili z letošních X-Games v texaském Austinu nepřiveze. Po prvním místě ve skoku do výšky se český freestyle motokrosař poprvé představil v disciplíně Quarter Pipe Best Trick, ve které se jezdci odráží do devadesátistupňového úhlu a skok končí na vedlejším dopadu. Podmol měl v plánu bojovat o medaile s ojedinělou variací svého triku Surfer Flip. To se však nepovedlo a po dvou pádech skončil na posledním osmém místě.

Libor Podmol
aktualizováno 03.06.
nova sport 2 gratulace

Parádní úspěch Libora Podmola: Na X-Games vybojoval zlato!

Freestyle motokrosař Libor Podmol si lepší vstup do letošních X-Games v americkém Austinu snad ani nemohl přát! Hned v první disciplíně, do které zasáhl, byl nejlepší. Moto X Step Up, tedy ve skoku do výšky, se o první místo podělil s Australanem Jarrydem McNeilem.

Libor Podmol
aktualizováno 02.06.
přímý přenos extrémní hry

Libor Podmol v akci! Sledujte X-Games ŽIVĚ na NOVA Sport 2

Nejprestižnější šampionát v extrémních sportech začíná už tento pátek. Na prestižních X-Games, které se konají v americkém Austinu, se představí i český freestyle motokrosař Libor Podmol. A vy budete u toho! Letní X-Games vysílá NOVA Sport 2 ŽIVĚ od pátku do neděle.

Libor Podmol
aktualizováno 02.06.
nova sport česká hvězda

Podmol se představí na letošních X-Games v Austinu. Chce vyhrát!

Českého freestyle motokrosaře Libora Podmola čeká začátkem června prestižní X-Games v americkém Austinu. Soutěžit bude v disciplíně Moto X Step Up, tedy ve skoku do výšky. Dále se Podmol představí v disciplíně Quarter Pipe Best Trick, ve které se jezdci neodráží dopředu, ale do devadesátistupňového úhle a skok končí na vedlejším dopadu. „A to ještě budu prvním náhradníkem v disciplíně Freestyle. Myslím, že letos si to pořádně užiju,“ slibuje Podmol. Přímým přenosem odvysílá X-Games stanice NOVA Sport 2.

Dave Mirra
aktualizováno 05.02.
tragédie proč to udělal?

Nechal dojemný vzkaz, pak se zastřelil! Bikeři přišli o svou modlu

Ve svém sportu patřil mezi absolutní špičku. Díky řadě velkých úspěchů a získaným medailím byl právem nazýván legendou. Teď ale přišla ze Spojených států velmi smutná zpráva. Jednačtyřicetiletý Dave Mirra, jeden z nejlepších bikerů ve freestyle BMX, byl nalezen mrtev. Spáchal sebevraždu.

Fotofiniš na X-Games
31.01.
smůla zajela skvěle

FOTOFINIŠ na X-Games: Samkové uteklo vítězství o centimetry!

Zlato jí snad není přáno. Stejně jako před dvěma lety skončila snowboardcrossařka Eva Samková na populárních X-Games druhá. Letos byla v americkém Aspenu česká hvězda opravdu blízko, od triumfu ji dělily centimetry. Fotofiniš ale potvrdil, že v cíli byla o chviličku dříve domácí legenda Lindsey Jacobellisová.

Joe Parsons a jeho šou na sněžném skútru
aktualizováno 30.01.
video x games

To byla paráda! Fantom na sněžném skútru všem vyrazil dech

Joe Parsons umí na sněžném skútru pořádné věci. Na X-Games předvedl parádní trik, kterým si zajistil zlatou medaili.