Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fabricio Werdum
24.01.
neváhal a jednal vše natočili na mobil

Legenda UFC za hrdinu! Z moře vytáhl topícího se chlapce. VIDEO

Bývalý UFC šampion v těžké váze Fabricio Werdum ukázal, že má srdce na správném místě. Když byl se svojí rodinou na dovolené u moře, zachránil život chlapci, který se topil ve vlnách. Jeho hrdinský čin natočila jeho manželka na video a celý svět teď jedenačtyřicetiletého Brazilce obdivuje.

Alexander Volkov
aktualizováno 18.03.
Nový bijec UFC

Nová hrozba! Volkov zlomil Werduma a je blízko boji o titul!

Londýnské UFC je již opět historií. Zatímco většina zápasníků dnes hojí rány, tak fanoušci ještě probírají výsledky zápasů a výkony jednotlivých zápasníků. Hlavním tématem je po sobotním večeru bez pochyb Alexander Volkov, který se díky knockoutu rychle katapultoval do pozice, kdy je velmi blízko titulovému zápasu. Co tomu předcházelo a jak dopadly ostatní zápasy?

Fabricio Werdum
aktualizováno 17.03.
novasport evropský galavečer

Londýnem otřesou těžké váhy! Drago a Werdum slibují zápas snů

Jednou za rok je pro evropské fanoušky připraven UFC galavečer v Londýně. Kromě skvělého vysílacího času to znamená i startovku plnou evropských hvězd a talentů, kteří na svůj velký moment stále čekají. Letos je navíc hlavním tahákem duel mezi Fabricio Werdumem a Alexanderem Volkovem v těžké váze!

Fabricio Werdum
26.01.
nova sport další zranění

Po vyzyvateli i šampion. UFC 196 přišlo o titulový zápas těžké váhy!

Během včerejší půlnoci se objevila zpráva o zranění Velasqueze. Stačilo 24 hodin a svou účast odpískal i úřadující šampion těžké váhy, Fabricio Werdum. Hlavní zápas večera na UFC 196 je tedy kompletně zrušen a smutnit mohou nejen fanoušci, ale i plánovaná náhrada, Stipe Miocic.