Východočeské derby
09.12.
Hokej Česká extraliga

Derby dopadlo lépe pro Hradec Králové, v Pardubicích vyhrál 4:1!

Hokejisté Hradce Králové vyhráli ve východočeském derby na ledě Pardubic 4:1. Dynamo sice po rychlém gólu vedlo, ale Mountfield zápas na začátku třetí třetiny otočil. Pardubice si tak ve 26. kole extraligy připsaly desátou porážku za sebou, druhou pod vedením nového trenéra Ladislava Lubiny a jsou i nadále předposlední.

Marek Trončinský
aktualizováno 26.10.

V derby padlo deset gólů: Z výhry se v Hradci radovaly Pardubice!

Fanouškům Hradce Králové se z pátka na sobotu nebude klidně spát. Mountfield totiž v derby podlehl Pardubicím 4:6 a promarnil tak i zároveň šanci dostat se do čela ligové tabulky. To ostatně nezvládla ani Plzeň, která zase ve východočeském derby podlehla 1:3 Plzni.

Petr Čáslava
31.08.
Hokejista Vyjádří se později

Čáslava reagoval na kokainovou aféru: Toto k celé věci řekl!

Ve středu přišel server Seznam.cz, respektive portál SeznamZprávy, s informací o tom, že hokejista Pardubic Petr Čáslava měl mít pozitivní test na kokain, kterému se podrobil při dopravní kontrole. Vedení Dynama vydalo na celou záležitost informační embargo a Čáslava zatím také nechce nic říkat. Přeci jen se ale vyjádřil a řekl, jak to bude dál.

David Cienciala a Ondřej Kovařčík
25.03.

Cienciala sedm asistencí, Kovařčík hattrick: 4. lajna vyřadila Dynamo!

Hokejisté Třince deklasovali v rozhodujícím sedmém utkání čtvrtfinále play off extraligy Pardubice 8:1 a po třech letech si opět zahrají o medaile. Oceláři rozhodli o klíčovém vítězství gólovou smrští ve druhé třetině, kdy se trefili pětkrát během 17 minut. Sedmi asistencemi se zaskvěl David Cienciala, hattrick a přihrávku si připsal Ondřej Kovařčík. Třinec vyhrál všechny domácí duely série a čeká na soupeře, kterým bude buď Brno, anebo Hradec Králové.

HC Dynamo Pardubice
04.03.
Extraliga 52. kolo

Poslední kolo extraligy: Přímo do čtvrtfinále postoupily Pardubice!

Hokejisté Pardubic v posledním kole extraligy ročníku 2017/2018 podlehly Hradci Králové 1:3, ale i tak slaví přímý postup do čtvrtfinále. Liberci totiž na to, aby byl šestý, remíza, respektive prohra 2:3 s Vítkovicemi po prodloužení, nestačila.

Milan Klouček
27.10.

Pardubice vyhrály nad Boleslaví. Klouček vychytal další čisté konto

Hokejisté Pardubic porazili v 17. kole extraligy Mladou Boleslav 3:0. Na první gól čekali diváci až do poloviny 29. minuty, kdy skóroval Jordann Perret, ještě ve druhé třetině zvýšil v přesilovce Ján Sýkora a výsledek pak dovršil Matěj Beran. Druhé čisté konto v sezoně vychytal devatenáctiletý Milan Klouček. Dynamo tak ve vzájemných soubojích dosáhlo na vůbec první body po předchozí sérii šesti porážek.

Dominik Kubalík a Tomáš Kubalík
01.10.

9.kolo: Souboj bratrů Kubalíků, Brno v čele, Pardubice na dně!

Kompletní 9. kolo české nejvyšší soutěže nabídlo hned několik zajímavých duelů. V utkání mezi Plzní a Jihlavou proti sobě poprvé v kariéře stáli bratři Kubalíkové, na severu Čech bylo k vidění podkrušnohorské derby mezi Litvínovem a Chomutovem, ale hokejoví fanoušci také sledovali, jak si povedou trápící se Pardubice. Ty nestačily na Liberec a jsou na dně tabulky.

21.09.

Noční můra se vrátila: Pardubice jsou ve ztrátě a zase si půjčily!

Situace je kritická, to jsou slova, která zní z hokejového klubu HC Dynamo Pardubice. Klub je ve ztrátě, která převyšuje 40 milionů korun. Zastupitelé města teď nicméně schválili další půjčku tradičnímu celku a to 15 milionů.

23.04.
Hokej Rozhodnuto

Konec baráže: V extralize zůstávají Pardubice, sestupují Karlovy Vary!

Hokejisté Pardubic slaví záchranu v extralize. V závěrečném 12. kole baráže si Dynamo pojistilo postupové místo díky domácí výhře nad Jihlavou 4:2 a k sestupu odsoudilo Karlovy Vary, které vyhrály nad Českými Budějovicemi 1:0.

Petr Koukal
17.04.
Přestup Ke konkurenci

Zrádce Koukal do Hradce? V Pardubicích to má prý spočítané!

Oficiálně to bude potvrzeno až 30. dubna a nemělo by jít o žádnou spekulaci. Hokejista Petr Koukal se po pěti letech vrátí z ruské KHL do české extraligy. Jeho kroky však nepovedou do Pardubic, se kterými byla jeho kariéra spjata, a se kterými vyhrál dva tituly, jednou dokonce jako kapitán. Český reprezentant se totiž rozhodl, že zamíří ke konkurenci do Hradce Králové. Pro fanoušky Pardubic zrada!