Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

BARTH Racing
12.11.
Motorsport Dakarská rallye

Nejpočetnější český tým vynechá Dakar: Důvodem je změna trasy!

Nejpočetnější český závodní tým BARTH Racing se rozhodl vynechat nadcházející ročník Dakarské rallye. Sestava, kterou tvořili zejména jezdci na motocyklech nebo čtyřkolkách, tak po čtyřech letech do nejtěžší maratonské soutěže neodstartuje.

Josef Macháček
21.01.
Motosport Rallye Dakar

Ukončí Macháček po návratu z Dakaru kariéru? Toto teď plánuje!

Závodníci projeli cílem letošní jubilejní 40. Dakarské rallye. Nejtěžší maratonskou soutěž dokončili tři jezdci z českého týmu BARTH Racing. Matador na čtyřkolce Josef Macháček skončil v konečném hodnocení na 12. místě. Ukončí kariéru? Legenda prozradila, co teď plánuje.

Josef Macháček
19.01.
moto sport barth racing team

Rallye Dakar vrcholí a jezdce čekají poslední náročné etapy

Závodníci z týmu BARTH Racing mají před sebou poslední dvě etapy na Dakarské rallye. Rozbahněné úseky však způsobily, že motorkáři a jezdci na čtyřkolce pojedou po stejné trase jako závodní vozy.

Prásk.tv píše:

Exkluzivní pořad pro fanoušky letošního Dakaru na Nova Plus
čtěte o tématu Josef Macháček na Prásk.tv
Josef Macháček
13.01.
moto sport tradiční rituály

Dakarská legenda Josef Macháček odpočívá a provádí tradiční rituál!

.Závodníci na legendárním Dakaru zkrátka nejsou „nesmrtelní“. Právě od toho jsou bivaky. Zázemí, kde špinaví, unavení a rozbolavělí borci hledají každý večer svůj azyl a oázu klidu. Kde se umyjí, nají, vyspí, předají stroje servismanům a připraví na další etapu. Co znamená bivak pro jezdce BARTH Racing týmu? A jaký v něm mívají režim?

Josef Macháček
aktualizováno 10.01.
moto sport nelítostná rallye

Macháček upadl ze čtyřkolky a řekl natvrdo, co si o Dakaru myslí!

Čtvrtá etapa dakarské rallye má na svědomí další skalpy českých jezdců. Po Aleši Lopraisovi, který dojel z obrovskou ztrátou a svým fanouškům napsal, že pro něj závod nejspíše končí, měl velké komplikacei i Josef Macháček. Ten ze své čtyřkolky spadl a navíc mu odešla spojka.

Josef Macháček
aktualizováno 09.01.
moto sport barth racing team

Nejtěžší Dakar v Jižní Americe, shodují se čeští jezdci!

Třetí den ve vyprahlé peruánské poušti mají za sebou závodníci z týmu BARH Racing. Všichni dorazili do cíle bez penalizace. Nebezpečné momenty se jim však nevyhnuly. Čtyřkolkař Zdeněk Tůma ve třetí etapě havaroval a výrazně poničil čtyřkolku. Borisovi Vaculíkovi selhala klimatizace a v závodním fordu se společně s navigátorem málem upekli. Nejlépe dojel Josef Macháček na 16. místě.

Josef Macháček
06.01.
video lednová klasika

Dakar s legendou 1. díl: Jaký je největší problém v Jižní Americe?

Pořad ze zákulisí nejtěžšího a nejatraktivnějšího motoristického závodu světa je tady! Trasou Rallye Dakar 2018 bude provádět pětinásobný vítěz Josef Macháček. S týmem Barth Racing diváky zavede do zázemí závodních stájí a podívá se na fungování celého bivaku. A také samozřejmě na závodní trať.

Josef Macháček
26.12.
Motosport Rallye Dakar

Patnáctý Dakar Macháčka? Oslava šedesátin a definitivní rozlučka!

Čtyřkolkář Josef Macháček vyráží na svůj patnáctý ročník slavné Rallye Dakar. A jak už se stalo tradicí, ostřílený matador vyhlašuje, že se jedná o jeho opravdu poslední účast na nejtěžším motoristickém podniku. 40. ročník Rallye Dakar startuje 6. ledna v Limě.

Josef Macháček
aktualizováno 06.01.
Rallye Dakar Těžký pád

Macháček poprvé od nehody: Trefil jsem kámen, trčela mi klíční kost!

Fanoušci se dočkali prvních slov Josefa Macháčka po nehodě na Dakaru. Český závodník nedokončil čtvrtou etapu. Poté, co se svou čtyřkolkou v Bolívii havaroval, ze závodu i odstoupil. Navíc si vykloubil rameno a poranil nohu a tak musel rychle vrtulníkem do nemocnice.

Josef Macháček
aktualizováno 06.01.
Nehoda Těžký pád

Macháček se na Dakaru zranil, spojení s ním komplikoval signál!

Nešťastná zpráva přišla včera večer z Bolívie. Ve čtvrté etapě havaroval český jezdec na čtyřkolce Josef Macháček. Vykloubil si rameno poranil si nohu. Do nemocnice ho musela převážet helikoptéra. Jeho tým Barth Racing nemá zatím žádné aktuálnější informace, komunikaci mu komplikuje špatný signál.