Radko Gudas a Michal Neuvirth
dnes 08:40
NHL Hokejová noc

Neuvirth pomohl Flyers odvrátit vyřazení. Gudas se porval! VIDEO

Pittsburgh a Nashville mohly po nočních zápasech slavit postup do dalšího kola play off. Jenže udělat poslední krok bývá to nejtěžší. A také, že bylo. Penguins podlehli doma Flyers 2:4. Pod vítězství hostů se velkou měrou podepsal český brankář Michal Neuvirth, který pochytal třicet střel soupeře. Jakub Voráček jednou asistoval. Radovat se nemohli ani Predators, jenž podlehli Coloradu 1:2.

Tomáš Borovec a Filip Šedivý
aktualizováno 24.03.
NHL Hokejová sobota

Colorado vs. Vegas pohledem komentátorů: Sledujte je ŽIVĚ!

Je tu další sobota a to znamená jediné – NHL ve skvělém čase. Sledujte zápas Colorada a Vegas, který začíná už ve 20:05 na stanici Nova Sport 1. Předzápasové studio startuje o deset minut dříve. A to není všechno. Na facebookovém profilu Nova Sport a v tomto článku můžete vidět práci našich komentátorů, díky kameře v komentátorské kabině.

Osobnosti NHL: Gabriel Landeskog
08.01.
rozhovor osobnosti nhl

Kapitán hokejového Colorada: Jak vzpomíná na Milana Hejduka?

Švédský útočník Gabriel Landeskog patří v současnosti mezi nejlepší hokejisty světa. Dvojnásobný mistr světa a stříbrný medailista z olympiády. Ve čtyřiatřiceti letech hraje za tým Colorado Avalanche, kde je už šestou sezónu kapitánem.

Milan Hejduk
07.01.
NHL Velká pocta

Po Haškovi i Hejduk: Slzy i smích, dojemné vyřazení čísla 23! VIDEO

Je to obrovská pocta, když klub NHL ocení některého ze svých hráčů tak, že vyvěsí jeho dres ke stropu haly a navždy vyřadí jeho číslo. A takovou poctu včera vyjádřilo Colorado Milanu Hejdukovi. Společně s Dominikem Haškem jsou tak jediní dva Češi v NHL, kteří se takovýmto oceněním mohou pyšnit.

aktualizováno 05.01.
nhl ceremoniál vysíláme

Pocta české legendě: Hrdinovi z Nagana vyvěsí dres ke stropu!

Český hokejista Milan Hejduk bude dalším hráčem, jehož dres na počest vystoupá ke stropu hokejové arény v NHL. Slavnostní ceremoniál při kterém bude Hejdukův dres slavnostně vyvěšen v Pepsi Centre, kde sídlí tým Colorado Avalanche, můžete sledovat v přímém přenosu.

Radek Faksa
04.12.

Faksa gólovou sérii neprodloužil, ale asistencí přispěl k výhře Stars!

Český útočník Radek Faksa se v nočním utkání jeho Dallasu na ledě Colorada gólově neprosadil, ale jednou asistencí přispěl k vysoké výhře 7:2. Stars tak vyhráli popáté v řadě a posedmé z poslední osmi utkání. Už jim tak patří šestá příčka v Západní konferenci. Dařilo se také Winnipegu, který nadělil trápící se Ottawě debakl 5:0.

Ottawa Senators vs. Colorado Avalanche a zpěvačka bez podprsenky.
11.11.
NHL Nevšední zážitek

NHL ve Švédsku? Zraky se ubíraly na zpěvačku, neměla podprsenku!

NHL se vrátila po šesti letech do Evropy. Švédský Stockholm hostí dvojzápas Colorada a Ottawy. Senátoři v prvním souboji dokázali vyhrát v prodloužení 4:3. Ano, byl to skvělý hokej před téměř vyprodanou Globen Arenou. Zraky ale neupoutal nejvíc hokej, nýbrž zpěvačka, která před úvodním buly zpívala hymnu. Ptáte se proč? Až uvidíte, která část oblečení jí chyběla, pochopíte.

Ottawa porazila Colorado
10.11.
NHL Zase v Evropě

Švédsko hostí NHL: První zápas vyhrála v prodloužení Ottawa!

NHL se částečně přesunula na víkend do Evropy. Konkrétně švédský Stockholm hostí Colorado a Ottawu. V prvním ze dvou utkání porazili Senators svého soupeře 4:3 v prodloužení. Rozhodující gól dal v čase 60:59 Mark Stone. Odveta je na programu už zítra.

Matt Duchene
aktualizováno 06.11.
šílené neuvěřitelná story

Dohráls, zmiz na letiště! Duchene prožil trejd, který NHL nepamatuje

Dvě střídání a konec. Kámo, můžeš se sbalit, právě jsme tě vytrejdovali! Že je to krutá výměna? Matt Duchene z Colorada tenhle bizarní příběh prožil. Ale nespokojený asi není. O výměnu jinam stál už pár měsíců.

Vladimir Tarasenko
09.10.

Colorado rozneslo Pastrňákův Boston. Tarasenko zářil za Blues

Boston s Davidem Pastrňákem a Davidem Krejčím prohrál v domácím utkání s Coloradem 0:4. Dvěma brankami se o to postaral ruský útočník Nail Yakupov. Utkání mezi New Yorkem Islanders a St. Louis rozhodovaly až samostatné nájezdy. V těch byli lepší hokejisté Blues.