Ottawa Senators vs. Colorado Avalanche a zpěvačka bez podprsenky.
11.11.
NHL Nevšední zážitek

NHL ve Švédsku? Zraky se ubíraly na zpěvačku, neměla podprsenku!

NHL se vrátila po šesti letech do Evropy. Švédský Stockholm hostí dvojzápas Colorada a Ottawy. Senátoři v prvním souboji dokázali vyhrát v prodloužení 4:3. Ano, byl to skvělý hokej před téměř vyprodanou Globen Arenou. Zraky ale neupoutal nejvíc hokej, nýbrž zpěvačka, která před úvodním buly zpívala hymnu. Ptáte se proč? Až uvidíte, která část oblečení jí chyběla, pochopíte.

Ottawa porazila Colorado
10.11.
NHL Zase v Evropě

Švédsko hostí NHL: První zápas vyhrála v prodloužení Ottawa!

NHL se částečně přesunula na víkend do Evropy. Konkrétně švédský Stockholm hostí Colorado a Ottawu. V prvním ze dvou utkání porazili Senators svého soupeře 4:3 v prodloužení. Rozhodující gól dal v čase 60:59 Mark Stone. Odveta je na programu už zítra.

Matt Duchene
aktualizováno 06.11.
šílené neuvěřitelná story

Dohráls, zmiz na letiště! Duchene prožil trejd, který NHL nepamatuje

Dvě střídání a konec. Kámo, můžeš se sbalit, právě jsme tě vytrejdovali! Že je to krutá výměna? Matt Duchene z Colorada tenhle bizarní příběh prožil. Ale nespokojený asi není. O výměnu jinam stál už pár měsíců.

Vladimir Tarasenko
09.10.
NHL Hokejová noc

Colorado rozneslo Pastrňákův Boston. Tarasenko zářil za Blues

Boston s Davidem Pastrňákem a Davidem Krejčím prohrál v domácím utkání s Coloradem 0:4. Dvěma brankami se o to postaral ruský útočník Nail Yakupov. Utkání mezi New Yorkem Islanders a St. Louis rozhodovaly až samostatné nájezdy. V těch byli lepší hokejisté Blues.

Jonathan Bernier
08.10.

Zákrok roku v NHL? Toto je velká paráda v podání Berniera! VIDEO

Hokejová noc byla plná zajímavých příběhů, ale také parádních hokejových momentů. Ten vůbec nejlepší předvedl Jonathan Bernier. Gólman Colorada Avalanche zlikvidoval vyloženou šanci Damona Seversona z New Jersey, který už zvedal ruce, když pálil do prázdné brány. Oslavu prvního gólu v letošní sezoně však musel zadák Ďáblů překvapivě nechat na jindy.

Milan Hejduk
aktualizováno 13.09.
nhl druhý čech v historii

Obrovská pocta! Hejdukův dres s číslem 23 půjde ke stropu

Takové pocty se v NHL dostalo jen Dominiku Haškovi a krásné chvíle teprve čekají Patrika Eliáše. Dres českého hokejisty ale ke stropu své haly vyvěsí i klub Colorado Avalanche. Milan Hejduk si slavnostní okamžik vychutná v sobotu 6. ledna 2018.

Marek Svatos
aktualizováno 07.11.
záhadné úmrtí smutek a slzy

NHL uctila Svatoše. Modlíme se za jeho rodinu, vzkazují spoluhráči

Někdejší spoluhráči z týmu Colorado Avalanche vzpomínají na Marka Svatoše, který v neděli navždy opustil tento svět. Před začátkem nedělního utkání mezi St. Louis a Coloradem hráči a fanoušci uctili jeho památku minutou ticha.

Hejduk a jeho bývalí spoluhráči
aktualizováno 08.11.
Tragédie Byly to opory Colorada

Hejdukovi umřeli už tři spoluhráči! Kdo byl Svatoš, Salej a Skrastinš?

Ještě před deseti lety spolu hráli v NHL. Během sezony 2007/2008 nastupovala za Colorado Avalanche trojice hokejistů, která zemřela předčasně. Naposledy vyhasl život bývalému útočníkovi Marku Svatošovi, před ním nepřežili letecké neštěstí v Jaroslavli obránci Ruslan Salej a Karlis Skrastinš. Ve stejné kabině tehdy usedávali i s českými útočníky Milanem Hejdukem a Jaroslavem Hlinkou.

Petr Mrázek
aktualizováno 28.02.
video český šikula

Asistence, 24 zákroků a výhra. Mrázek zářil pod širým nebem!

Hokejová NHL nabídla fanouškům další parádní zážitek. Colorado přivítalo pod širým nebem na baseballovém stadionu Detroit a bylo se na co dívat! Spokojenější byli nakonec hostující Red Wings, kteří vyhráli 5:3. Čtyřiadvaceti úspěšnými zákroky a jednou gólovou asistencí se na tom podílel brankář Petr Mrázek.

Roman Will
aktualizováno 26.01.
nhl velká příležitost

Do NHL míří další český gólman! Jedničku týmu čeká totiž soud

Český hokejový brankář Roman Will se dočkal velké šance. V dnešním utkání Colorada v San Jose se poprvé posadí na střídačku ve slavné NHL. Příležitost je o to cennější, že si jej z farmy vytáhl kouč Patrick Roy, jeden z nejlepších brankářů hokejové historie. Za šanci ale vděčí i hříchům jedničky Avalanche Varlamova.