Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

GCF
05.01.
mma vysíláme

Začíná GCF sezóna 2018! Sledujte české bojovníky na NOVA Sport

Nejprestižnější česká MMA organizace ve světě, organizace GCF, jejímiž šampióny jsou mimo jiné bojovník Rizzinu Jiří Procházka nebo bývalý bojovník UFC Viktor Pešta, uspořádá ve spolupráci s MMA PDY 28.ledna ve sportovní hale v Nymburku před kamerami NOVA Sport turnaj GCF 42.

Karl Alberktsson vs. Jiří Procházka
29.12.
video fantastický zápas

UFC je blízko! Český bijec Denisa nadělil Švédovi krvavý knock-out!

Jiří „Denisa“ Procházka má za sebou další fantastický zápas, který mu možná pomalu otevírá dvaře do UFC! V Rizinu knokautoval talentovaného Švéda Karla Albrektssona. Eliminační zápas měl rozhodnout, který z borců se postaví legendě Mirko Cro Copovi.

Jiří Denisa Procházka - Kazujuki Fudžita
aktualizováno 20.04.
video když řádí denisa

K.O. v prvním kole! Japonsko se klanělo českému bojovníkovi

Český bojovník Jiří Procházka, kterému ve světě MMA neřekne jinak, než Denisa, se vrátil z Japonska s parádním úspěchem. V hlavním zápase nedělního večera organizace Rizin FF poslal zemi svého soka už v prvním kole!

Jiří
aktualizováno 31.12.
video velmi dobrý výkon

ŠKODA! Procházka titul nezískal, ve finále ho knokautoval King Mo

Jiří "Denisa" Procházka zanechal v Japonsku výborný dojem. Dokráčel až do finále pyramidy, kde ale bohužel nestačil na mnohem známějšího a zkušenějšího King Mo Lawala.

Jiří
aktualizováno 31.12.
video důležitý triumf

PARÁDA! Procházka znovu vyhrál a přiblížil se UFC

Český fighter Jiří Procházka na akci Rizin FF dokázal zvítězit i ve druhém zápase a ve finále turnaje se utká s celosvětově známým King Mo Lawalem, bývalým šampionem amerických organizací Strikeforce a Bellator. Finále by mělo začít dnes kolem 13. hodiny našeho času.

Procházka vs. Ishii
aktualizováno 29.12.
video je v semifinále

Další Čech kráčí do UFC! Procházka knockoutoval soupeře!

Jiří „Denisa“ Procházka dokázal na akci Rizin FF před limitem poslat k zemi domácího Satoshiho Ishiiho a postoupil do semifinále turnaje s hvězdnou účastí.