Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michal Bílek
aktualizováno 31.05.
Fotbal 1. fotbalová liga

Fotbalisté Zlína už mají nového kouče: Petrželu nahradí Bílek!

Novým trenérem zlínských fotbalistů se stal bývalý kouč české reprezentace Michal Bílek. Na lavičce "Ševců" nahradí Vlastimila Petrželu, který klub v nedávno skončené sezoně dovedl k záchraně a ve středu se dohodl s vedením na ukončení smlouvy.

Vlastimil Petržela
30.05.
Fotbal Seznam skandálů

Tři měsíce hrůzy trenéra Petržely: Tiskovka v tílku, soud a nehody!

Vlastimil Petržela se po 90 dnech loučí s fotbalovým Zlínem. Za tuto krátkou dobu toho zkušený trenér ale stihl opravdu hodně. Upozornil na sebe třeba výrokem na adresu zlínského stopera nebo nátělníkem, který si vzal na tiskovou konferenci. Mimo jiné ale stihl stanout před soudem za vyhrožování a "přimotat se" do dvou automobilových nehod.

Vlastimil Petržela
30.05.
fotbal rychlý konec

Tři měsíce a dost! Trenér Petržela u fotbalistů Zlína skončil

Vedení fotbalového Zlína se v tomto týdnu sešlo s trenérem Vlastimilem Petrželou a po vzájemné dohodě došli k závěru, že ve spolupráci nebudou pokračovat. Klub to oznámil na svém oficiálním webu.

Vlastimil Petržela
16.05.
fotbal Trable kouče

Petrželovi hrozí vězení! Čím se měl svérázný kouč provinit?

Zkušený fotbalový trenér Vlastimil Petržela má problém. Celkem závažný problém. Je totiž obžalován z toho, že ještě coby kouč Baníku posílal výhružné zprávy předsedovi konkurenční Opavy Marku Hájkovi. Údajně měl dokonce cílit na jeho rodinu!

Vlastimil Petržela a Jonathan Bijimine
19.03.
Fotbal Vyjádření klubu

Petrželův černoch? Rasismus to nebyl. Takhle to vysvětluje klub!

Po utkání 21. kola fotbalové ligy se řešilo vyjádření trenéra Vlastimila Petržely. Ten si po zápase nemohl vzpomenout na jméno svého svěřence, který proti Plzni debutoval, a jehož chyba vedla k jediné brance, díky které Viktoria vyhrála 1:0. Bijiminea označil slovem černoch. Na to pak reagovali někteří jiní hráči, kteří působí v České republice. Klub už k celé věci vydal oficiální prohlášení.

Vlastimil Petržela
19.03.
Fotbal Český skandál

Chyboval ten černoch, řekl trenér Petržela. Teď je u hráčů za rasistu!

Včerejší zápas 21. kola mezi Zlínem a Plzní rozhodl jediný gól. Dal ho Daniel Kolář, díky kterému Viktoria vyhrála na zlínské Letné 1:0. Podle trenéra domácího týmu Vlastimila Petržely prohrál Fastav po chybě Jonathana Bijiminea, který hrál za Zlín svůj první zápas. Jenže tato kritika má dohru. Může za to vybraný slovník zlínského kouče.

Tomáš Hübschmann
aktualizováno 03.03.
fotbal první liga

Hübschman dal po 18 letech gól v české lize! Petržela se děsil 

Fotbalová liga zažila neuvěřitelnou událost. Bývalý reprezentant Tomáš Hübschman se po dlouhých 18 letech dočkal prvního gólu v nejvyšší české soutěži. I díky jeho přispění vyhrál Jablonec na hřišti Zlína 4:0 a trenérovi Petrželovi připravil nemilé přivítání v novém klubu.

Vlastimil Petržela
aktualizováno 02.06.
odchod to je překvapení

Postup a konec! Petržela už není trenérem Baníku, co se stalo?

Fanoušci ostravského Baníku jsou možná nemile překvapeni, ale musí to vzít jako fakt. Na postu hlavního trenéra skončil Vlastimil Petržela, který ostravský klub dovedl zpět do nejvyšší soutěže!

Vlastimil Petržela
25.01.
velká jízda povedená příprava

Baník rozstřílel tým z první ligy 5:0! Nic to neznamená, ví trenér

Fanoušci fotbalového Baníku jsou u vytržení. Jejich milovaný klub deklasoval v přípravě prvoligovou Karvinou 5:0! Před jarní části druhé ligy je to skvělá zpráva.

Vlastimil Petržela
19.11.
průšvih velké snažení

Baník schytal debakl! Ztrácí už 7 bodů, návrat do ligy je ohrožený

Tohle se nepovedlo. A co je horší, s návratem Baníku do první ligy to nevypadá po debaklu v Třinci zrovna růžově. Tradiční ostravský klub ztrácí na první příčku už sedm bodů a vypadá to, že do boje o postup se po další ztrátě zapojí další kluby.