Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Emma Fryerová
13.11.

GALERIE: Britská královna pokeru zemřela při cestě do Rozvadova

Fanoušci pokeru truchlí. A hlavně ti ve Velké Británie, neboť o život přišla dvaačtyřicetiletá hvězda této karetní hry Emma Fryerová. Ta navíc zemřela v České republice, když se jí osudnou stala cesta na turnaj v Rozvadově.

Emma Fryerová
13.11.
tragédie smutný příběh

Britové truchlí za královnu pokeru, která tragicky zemřela v Česku!

Fanoušci pokeru se vzpamatovávají z tragické nehody, která připravila o život britskou královnu této karetní hry Emmu Fryerovou. Té se stala osudná cesta na turnaj do Rozvadova. V anglickém městečku Alsager vznikl už symbolický pomníček, který navštívily i její dcery Gemma a Jessica.

Nehoda Emma Fryer
aktualizováno 12.11.
poker tragická nehoda

Děsivá autonehoda! V Česku zemřela britská královna pokeru

Fanoušci pokeru truchlí. A hlavně ti ve Velké Británie, neboť o život přišla dvaačtyřicetiletá hvězda této karetní hry Emma Fryerová. Ta navíc zemřela v České republice, když se jí osudnou stala cesta na turnaj v Rozvadově.

Prásk.tv píše:

Svatba Martina Staszka a Radky Pondělíkové - 5
čtěte o tématu poker na Prásk.tv
Tomáš Verner a Roman Šebrle u stolu
aktualizováno 09.11.
poker Největší turnaj v Praze

Verner a Šebrle na pokeru. Hráči si rozdělí 6,5 milionu!

Olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle a krasobruslařský šampion Tomáš Verner rozehráli v kasinu na Lukách prolog prvního Prague Poker Masters, největšího pokerového turnaje v metropoli.

Boris Becker
04.11.
Poker Stále na dně

Zadlužený Becker: V ČR se chtěl zahojit pokerem. Je ale dál na dně!

Tíží ho chudoba a bankrot. Svou finanční situaci si chtěl Boris Becker, legendární tenista a trojnásobný vítěz Wimbledonu, vylepšit v Rozvadově. Tam se pokoušel vyhrát 4 miliony euro ve finále pokerového turnaje Světové série. Jenže i odtud odjel s prázdnou.

Boris Becker při pokeru
03.11.
vip zoufalá situace

Becker přijel do Česka na poker. Má poslední šanci odvrátit bankrot

Slavný tenista Boris Becker přijel do Česka a možná je to jeho poslední šance, jak odvrátit bankrot. Ano, hraje se o 10 milionů eur, které by se nyní někdejší superstar hodily. Je už veřejnou věcí, že trojnásobný vítěz Wimbledonu dluží, kam se podívá.

Boris Becker navštívil české kasino
14.08.
poker nepřijel jen na pivo

Že je Becker na mizině? Bavil se pokerem v českém kasinu!

Boris Becker je na mizině, Boris Becker vyhlásil bankrot! Tyhle zprávy o německé tenisové legendě se šíří světem už několik týdnů. Teď se ale zdá, že bývalý kouč Novaka Djokoviče přece jen nějakou tu železnou rezervu má. A jezdí rozhazovat do Čech.

Qui Nguyen
02.11.
nova sport světová série v pokeru

Pracoval v nehtovém studiu, teď vyhrál skoro 200 milionů korun!

Vítězem Světové série v pokeru, kde na pátém místě skončil český hráč Vojtěch Růžička, se stal Američan Qui Nguyen. Za vítězství v turnaji si odnáší prémii 8 milionů dolarů, což je zhruba 197 milonů korun!

Vojtech Ruzicka
aktualizováno 01.11.
nova sport světová série v pokeru

Tohle opravdu mrzí, povzdechl si Vojta... A vydělal 48 milionů!

Vojtěch Růžička, který se teprve jako druhý Čech v historii probojoval do Světové série v pokeru, skončil na pátém místě. V pondělním předposledním finálovém kole mu nevyšla strategie a do dnešního závěrečného boje nejlepší trojice nepostoupil. Mrzet ho to ale zase tolik nemusí, z Las Vegas si totiž odváží 1,9 milionů dolarů, což je zhruba 48 milionů korun!

Vojtech Ruzicka
31.10.
nova sport světová série v pokeru

To je ranec! Čech ve finále pokerového turnaje o 196 milionů!

Český poker má ve finále 47. ročníku Světové série v americkém Las Vegas pěkně žhavé želízko v ohni. Vojtěchu Růžičkovi se na tomto nejprestižnějším turnaji daří. Po prvním hracím dni už jsou čtyři hráči ze hry, ale on je na průběžné třetí příčce. Na vítěze turnaje čeká zhruba 196 milionů korun a bude znám v noci na středu.