Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Poker Praha
12.12.
přímý přenos kasino savarin

ŽIVĚ: Vánoční pokerový turnaj v Praze. Ve hře je 5 milionů korun!

Main Event Xmas Poker pokračuje v kasinu RebuyStars Savarin svým druhým hracím dnem. Nyní už známe jména 15 nejlepších hráčů, kteří dnes zabojují o 1 milion korun, který čeká na svého vítěze. Přímý přenos začne ve 14:30.

Martin Kabrhel
29.10.
Evropský turnaj

Další úspěch českého pokeru! Kabrhel vyhrál téměř 70 milionů

Na domácím pokrovém turnaji v Rozvadově na Tachovsku zazářil Martin Kabrhel. Odnesl si z něj v přepočtu 67,8 milionu korun a zařídil druhou nejvyšší českou výhru. Tu nejvyšší si připsal v roce 2011 Martin Stazsko, když vyhrál v Las Vegas téměř 100 milionů.

Sang Liu
13.06.
poker trochu předčasně...

Hráč křepčil u stolu a oslavoval miliony, pak mu ale spadla čelist!

Neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil! Tak přesně takovým příslovím se neřídil Američan Sang Liu, který na prestižním pokerovém turnaji WSOP předčasně křepčil a oslavoval milionovou výhru. Jenže karta soupeře pak vše obrátila a Američanovi zbyly jen oči pro pláč.

Prásk.tv píše:

Svatba Martina Staszka a Radky Pondělíkové - 5
čtěte o tématu poker na Prásk.tv
Raul Gusyev
25.04.
Poker Hlavní event turnaje

Mistrovství ČR skončilo: Vítězem se stal Raul Gusyev z Ukrajiny!

Hlavní event turnaje Mistrovství ČR v pokeru poznal svého vítěze. Stal se jím Ukrajinec Raul Gusyev. Druhé místo získal Jussi Lehtonen z Finska a třetí obsadil Čech Anh „David“ Do. V Rebuy Stars Casinu Savarin v centru Prahy si v hlavním eventu hráči rozdělili celkem pět milionů korun, většinu z částky brala šestice finalistů.

Poker v Savarinu
aktualizováno 23.04.
poker přímý přenos

Sledujte finálový den pokerového turnaje! Živě z kasina Savarin

V pražském kasinu Savarin dnes začíná finálový den mistrovství České republiky v pokeru. Sledujte přímý přenos, který začíná v 15:30.

Michal Krčmář, šéf marketingu společnosti Rebuy Stars.
19.04.
Poker mistrovství české republiky

Trofej z kovu, oceli i dřeva a ve hře 5 milionů: I to je MČR v pokeru!

Od středy do pondělí se hraje hlavní turnaj mistrovství České republiky v pokeru. Ti nejlepší si rozdělí pět milionů korun a celkový šampion získá vedle finanční odměny i pohár, na jehož designu se pracovalo dva měsíce.

MČR poker
aktualizováno 18.04.
Poker mistrovství české republiky

Startuje hlavní turnaj MČR v pokeru. Hraje se o pět milionů!

Na pokerovém mistrovství České republiky v kasinu Savarin se už sice rozdávaly miliony, ale to nejdůležitější teprve přijde. Dnes večer odstartuje hlavní turnaj, ze kterého v pondělí vzejde český šampion pro rok 2018. Ve hře je minimálně 5 milionů korun.

Mistrovství republiky v pokeru
13.04.
pokerový turnaj prestižní záležitost

Začalo mistrovství republiky v pokeru: Ve hře je 10 milionů korun!

V Savarinu, největším pokerovém casinu v Praze, začalo první Mistrovství ČR v pokeru. Turnaj pořádaný skupinou Rebuy Stars potrvá až do pondělí 23. dubna, kdy proběhne finálové klání Main Eventu. Celkem se hraje o deset milionů korun a mezi přihlášenými jsou hvězdy českého pokeru jako Robert Kokoška či Michal Sklenička.

Quentin Lecomte
aktualizováno 28.03.
nova sport historické prostředí

Poker v centru Prahy zaujal a znovu se vrátí. Vítěz bral 350 tisíc!

V centru Prahy, v casinu Savarin, si pokeroví hráči zahráli o více než milion korun. Ve velké konkurenci domácích borců si pro trofej dokráčel Francouz Quentin Lecomte, který ukořistil téměř 350 tisíc korun.

Emma Fryerová
13.11.

GALERIE: Britská královna pokeru zemřela při cestě do Rozvadova

Fanoušci pokeru truchlí. A hlavně ti ve Velké Británie, neboť o život přišla dvaačtyřicetiletá hvězda této karetní hry Emma Fryerová. Ta navíc zemřela v České republice, když se jí osudnou stala cesta na turnaj v Rozvadově.