Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michal Krčmář, šéf marketingu společnosti Rebuy Stars.
včera 17:10
Poker mistrovství české republiky

Trofej z kovu, oceli i dřeva a ve hře 5 milionů: I to je MČR v pokeru!

Od středy do pondělí se hraje hlavní turnaj mistrovství České republiky v pokeru. Ti nejlepší si rozdělí pět milionů korun a celkový šampion získá vedle finanční odměny i pohár, na jehož designu se pracovalo dva měsíce.

MČR poker
aktualizováno 18.04.
Poker mistrovství české republiky

Startuje hlavní turnaj MČR v pokeru. Hraje se o pět milionů!

Na pokerovém mistrovství České republiky v kasinu Savarin se už sice rozdávaly miliony, ale to nejdůležitější teprve přijde. Dnes večer odstartuje hlavní turnaj, ze kterého v pondělí vzejde český šampion pro rok 2018. Ve hře je minimálně 5 milionů korun.

Mistrovství republiky v pokeru
13.04.
pokerový turnaj prestižní záležitost

Začalo mistrovství republiky v pokeru: Ve hře je 10 milionů korun!

V Savarinu, největším pokerovém casinu v Praze, začalo první Mistrovství ČR v pokeru. Turnaj pořádaný skupinou Rebuy Stars potrvá až do pondělí 23. dubna, kdy proběhne finálové klání Main Eventu. Celkem se hraje o deset milionů korun a mezi přihlášenými jsou hvězdy českého pokeru jako Robert Kokoška či Michal Sklenička.

Prásk.tv píše:

Svatba Martina Staszka a Radky Pondělíkové - 5
čtěte o tématu poker na Prásk.tv
Quentin Lecomte
aktualizováno 28.03.
nova sport historické prostředí

Poker v centru Prahy zaujal a znovu se vrátí. Vítěz bral 350 tisíc!

V centru Prahy, v casinu Savarin, si pokeroví hráči zahráli o více než milion korun. Ve velké konkurenci domácích borců si pro trofej dokráčel Francouz Quentin Lecomte, který ukořistil téměř 350 tisíc korun.

Emma Fryerová
13.11.

GALERIE: Britská královna pokeru zemřela při cestě do Rozvadova

Fanoušci pokeru truchlí. A hlavně ti ve Velké Británie, neboť o život přišla dvaačtyřicetiletá hvězda této karetní hry Emma Fryerová. Ta navíc zemřela v České republice, když se jí osudnou stala cesta na turnaj v Rozvadově.

Emma Fryerová
13.11.
tragédie smutný příběh

Britové truchlí za královnu pokeru, která tragicky zemřela v Česku!

Fanoušci pokeru se vzpamatovávají z tragické nehody, která připravila o život britskou královnu této karetní hry Emmu Fryerovou. Té se stala osudná cesta na turnaj do Rozvadova. V anglickém městečku Alsager vznikl už symbolický pomníček, který navštívily i její dcery Gemma a Jessica.

Nehoda Emma Fryer
aktualizováno 12.11.
poker tragická nehoda

Děsivá autonehoda! V Česku zemřela britská královna pokeru

Fanoušci pokeru truchlí. A hlavně ti ve Velké Británie, neboť o život přišla dvaačtyřicetiletá hvězda této karetní hry Emma Fryerová. Ta navíc zemřela v České republice, když se jí osudnou stala cesta na turnaj v Rozvadově.

Tomáš Verner a Roman Šebrle u stolu
aktualizováno 09.11.
poker Největší turnaj v Praze

Verner a Šebrle na pokeru. Hráči si rozdělí 6,5 milionu!

Olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle a krasobruslařský šampion Tomáš Verner rozehráli v kasinu na Lukách prolog prvního Prague Poker Masters, největšího pokerového turnaje v metropoli.

Boris Becker
04.11.
Poker Stále na dně

Zadlužený Becker: V ČR se chtěl zahojit pokerem. Je ale dál na dně!

Tíží ho chudoba a bankrot. Svou finanční situaci si chtěl Boris Becker, legendární tenista a trojnásobný vítěz Wimbledonu, vylepšit v Rozvadově. Tam se pokoušel vyhrát 4 miliony euro ve finále pokerového turnaje Světové série. Jenže i odtud odjel s prázdnou.

Boris Becker při pokeru
03.11.
vip zoufalá situace

Becker přijel do Česka na poker. Má poslední šanci odvrátit bankrot

Slavný tenista Boris Becker přijel do Česka a možná je to jeho poslední šance, jak odvrátit bankrot. Ano, hraje se o 10 milionů eur, které by se nyní někdejší superstar hodily. Je už veřejnou věcí, že trojnásobný vítěz Wimbledonu dluží, kam se podívá.