Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Pavel Korda
Aktualizováno 20.4. 2017 17:58
blog Názory expertů

Pavel Korda: Barneveld dnes při Premier League v Belfastu oslaví padesátku!

Raymond van Barneveld oslaví padesáté narozeniny zápasem se svým holandským následovníkem Michaelem van Gerwenem v Belfastu při 12 dílu Premier League Darts 2017.

Pavel Korda
Aktualizováno 8.3. 2017 13:23
nova sport názory expertů

Pavel Korda: Peter Wright získal první šipkařský Major. Konečně!

Šipkový UK Open opět ukázal svojí krásu. Setkání špičkových profíků s nadšenými amatéry, to je to, na co se všichni fanoušci každoročně těší. Ten cvrkot v hale, kdy se hraje na osmi terčích najednou, se na žádném jiném Major turnaji nedá zažít. A samozřejmě všichni, kromě těch nejlepších profesionálních hráčů, každoročně sní, že některý z amatérských hráčů, nejlépe jejich spoluhráč, nebo možná kolega z práce, dokáže porazit některou z šipkových hvězd.

Pavel Korda
Aktualizováno 18.10. 2016 09:47
blog slovo experta

Pavel Korda: Přerušeno pro tmu aneb když na šipkách dojde šťáva

Je celkem běžnou věcí, že se občas nedohraje nějaký zápas v tenisu, protože prostě na kurt dorazí tma a na míček není vidět. Minulý víkend něco podobného hrozilo i u nás na vsi při fotbalovém derby s Višňovou v zápase 3. třídy. Že se ale něco podobného může stát i na šipkách, které se hrají v hale, to se opravdu nedá očekávat. Přesto tahle situace na letošním World Grand Prix Darts nastala. Prostě došla šťáva. Naštěstí se vše rychle vyřešilo a Chisnall s Greenem mohli svůj zápas v klidu dohrát.

blog World Grand Prix

Pavel Korda: Podzim a zima patří světovým šipkám

Premier League, The Masters, World Cup, Grand Slam, World Grand Prix. To všechno jsou názvy nejvýznamnějších světových událostí v různých sportovních odvětvích...

Mistrovství světa v šipkách - 4
Aktualizováno 4.1. 2016 11:30
rozhovor očima komentátora

Každý chce být na Vánoce v Londýně, říká expert na šipky

Mistrovství světa v šipkách je tady! Nejprestižnější akce tohoto sportu se tradičně koná na přelomu roku v Londýně a fanoušci se mohou těšit na přímé přenosy, které vysílá NOVA Sport. Specifický turnaj přibližuje v rozhovoru komentátor přenosů Pavel Korda.