Kateřina Smutná
aktualizováno 10.02.
tradice jizerská padesátka

Smutná dojela na Jizerské zase druhá! Český prapor držel i Řezáč

Dálková běžkyně na lyžích Kateřina Smutná skončila stejně jako loni druhá na Jizerské padesátce. S více než minutovým náskokem si pro první výhru v Bedřichově dojela Švédka Lina Korsgrenová. Mezi muži se poprvé v Jizerských horách radoval z vítězství Nor Andreas Nygaard.

19.01.
gratulace lyžařská klasika

Superúspěch: Běžkyně Smutná vyhrála slavnou La Diagonalu!

Běžkyně na lyžích Kateřina Smutná dokázala vyhrát slavný závod La Diagonala. Ženy se na 65 kilometrů dlouhou trať vedoucí v nadmořské výšce nad 1700 metrů vydaly jako první a česká lyžařka s přehledem zvítězila.

aktualizováno 19.02.
klasické lyžování ski classics

Smutná byla v cíli šťastná! Česká lyžařka ovládla Jizerskou 50

Česká závodnice v běhu na lyžích Kateřina Smutná ovládla další ze závodů série Ski Classics, Jizerskou 50. Pro rodačku z Jablonce už je to šestá výhra v řadě a v celkovém bodování seriálu je druhá.

České ženy ovládly víkend
aktualizováno 30.01.
dívčí válka palec nahoru

Palec nahoru pro naše hrdinky! České ženy si podmanily víkend

Kateřina Nash, Kateřina Smutná, Martina Sáblíková a Ester Ledecká. Hledáte nějakou souvislost? Tyhle české sportovkyně si doslova podmanily uplynulý víkend! Jednoznačně palec nahoru pro naše holky.

Kateřina Smutná a Eva Vrabcová-Nývltová
aktualizováno 28.11.
vážná nemoc

Ostrá kritika rakouské soupeřky: Evo, probuď se, jsi anorektička!

Nejlepší česká běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová musela předčasně odjet ze závodů světového poháru ve Finsku a kvůli nemoci být dokonce hospitalizována. Její zdravotní problémy však zpochybňuje rakouská soupeřka Kateřina Smutná, která zkušenou závodnici dokonce nazvala anorektičkou.