Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Veronika Zvařičová
aktualizováno 04.05.
biatlon rozpad reprezentace

Další ztráta pro český biatlon! Zvařičová končí v 29 letech kariéru

Česká biatlonová reprezentace přišla o další oporu. Bývalá juniorská mistryně světa ve štafetě Veronika Zvařičová oznámila, že končí kariéru.

Veronika Zvařičová opět závodí
11.01.
biatlon světový pohár

Milé překvapení: Zvařičová si řekla o olympiádu, má první body

České biatlonistky ve vytrvalostním závodě na Světovém poháru v Ruhpoldingu neměly tak přesnou mušku nejlepší z nich Veronika Vítková obsadila se dvěma trestnými minutami dvanáctou příčku. Stejně jako před dvěma lety v Ruhpoldingu vyhrála Italka Dorothea Wiererová. Překvapila ale Veronika Zvařičová.

Veronika Zvařicová
08.12.
Biatlon Podruhé se narodila

Zvařičová utekla smrti, ale už zase závodí. Dnes slaví narozeniny!

Veronika Zvařičová má dnes hned několik důvodů k oslavám. Právě dnes jí je 29 let a k nim si dala asi nejlepší možný dárek. Po těžké nehodě, po které bojovala o život, se dnes po téměř pěti letech vrátila na trať a zúčastnila se závodu Světového poháru v Hochfilzenu. Ve sprintu skončila sice až na 84. místě, ale to jí v rámci toho, co v minulosti prožila, jistě nevadí.

Veronika Zvařičová
aktualizováno 27.12.
příběh vůle veronika zvařičová

Nehoda je pryč! Odhodlaná biatlonistka chce zpátky mezi elitu

Od strašlivé nehody uteklo už více než dva a půl roku. Tehdy biatlonistku Veroniku Zvařičovou srazilo při tréninku auto. Utrpěla mnohočetné zlomeniny a zranění hlavy, dlouhé měsíce strávila v nemocnici. To už je ale pryč. Teď juniorská šampionka už dokonce myslí na návrat mezi světovou elitu!

Veronika Zvařičová opět závodí
aktualizováno 26.11.
video je skvělá!

Příběh vůle: Veronika se vrátila z invalidního vozíku zpátky do repre

Její příběh je smutný. Měla našlápnuto ke skvělé kariéře, mohla být jednou z těch úspěšných biatlonistek, kdyby... Kdyby by ji na jednom z tréninků nesrazilo auto. Veronika Zvařičová bojovala o holý život. Už loni se ale postavila na lyže a dala flintu na záda. A letos chce do Světového poháru!