Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Velké loučení fotbalových ikon
aktualizováno včera 20:20
úžasné děkujeme, pánové

Konec fotbalových ikon: Takhle se loučili Iniesta, Buffon nebo Torres!

Víkend plný loučení, i tak by se dal nazvat fotbalový víkend nejen ve světě, ale i u nás. S kariérou se rozloučili hned 3 hráči. Ve španělsku a v Itálii se loučili fanoušci s hráči.

Rozhovor s Andresem Iniestou
16.05.
děsivé štěstí v neštěstí

Při setkání Iniesty s fanoušky se zřítila tribuna, 18 lidí se zranilo

Andres Iniesta prožil při loučení s Barcelonou velkou nepříjemnost. Na setkání s fanoušky a novináři na tréninkovém hřišti se zřítila provizorní tribuna a 18 lidí se zranilo.

Andrés Iniesta s prezidentem Barcelony Bartomeem
aktualizováno 06.10.
rarita to tu nikdy nebylo

Poprvé za 118 let! Opora Barcelony dostala doživotní kontrakt

Ještě nikdy se v dlouhé historii slavné fotbalové Barcelony nestalo, aby její fotbalista obdržel doživotní smlouvu. Po dlouhých 118 letech porušil toto nepsané pravidlo Andrés Iniesta.

Neymara trefil jeden z fanoušků láhví do hlavy
aktualizováno 23.10.
LaLiga Smůla se lepila na paty

"Fanoušci" trefili Neymara láhví + vážné zranění Iniesty! VIDEO

V utkání španělské LaLigy rozhodla o výhře Barcelony nad domácí Valencií nařízená penalta v prodloužení. Tu proměnil hvězdný Lionel Messi. Fanoušci domácího celku se však s prohrou nemohli smířit a začali hráčům soupeře nadávat. Jeden z diváků pak dokonce hodil do klubka radujících se Katalánců láhev, která trefila Luise Suareze a hlavně Neymara.

Sporné situace v zápase Atlético - Barcelona
aktualizováno 14.04.
video liga mistrů

Zářez Barcelony? Ne, s Atléticem měla dohrávat o deseti!

Fotbalisté Barcelony prohráli v Madridu s místním Atléticem 2:0 a semifinále Ligy mistrů si nezahrají. V Katalánsku zuří. V nastavení prý sudí Rizzoli nenařídil pokutový kop za ruku Gabiho. Jenže to nebyl jediný kiks italského rozhodčího. Chyboval i ve prospěch Barcy.

Andrés Iniesta
aktualizováno 22.11.
video el clásico

NEVÍDANÉ: Fanoušci Realu vestoje vytleskali hvězdu Barcy!

O rivalitě mezi Realem Madrid a Barcelonou není nutné dlouze polemizovat. Mezi fotbalisty to na hřišti při vzájemných soubojích většinou pořádně vře a ani fanoušci nejsou v tomto směru žádnými beránky. Hráče soupeře v oblibě zrovna nemají. Sobotní El Clásico ale ukázalo, že existují výjimky.