Kevin Durant
11.02.
nba noční zápasy

Golden State otočili zápas s Miami! Rozhodla poslední minuta

Basketbalisté Golden State udolali v nedělním utkání NBA Miami 120:118. Zápas ve vlastní hale rozhodli pěti body v poslední minutě. Vítězné trestné hody proměnil DeMarcus Cousins, předtím trojkou vyrovnal Kevin Durant, s 39 body nejlepší střelec zápasu.

Lebron James
aktualizováno 01.02.
NBA Basketbalová noc

Derby v Los Angeles rozhodlo prodloužení, vyhráli ho Lakers!

Basketbalová nejlepší soutěž světa měla na programu derby mezi týmy z Los Angeles. Nervy drásající souboj nakonec dotáhli do vítězného konce Lakers, kteří vyhráli po prodloužení 123:120.

Stephen Curry
29.01.

Válec jménem Golden State! Warriors vyhráli pojedenácté v řadě

Jedenáctá výhra za sebou. Takovým kouskem se v NBA pyšní tým Golden State Warriors, který v čele se Stephem Currym drtí jednoho soupeře za druhý. Tentokrát to odnesla Indiana, kterou Warriors zničili 132:100.

Tomáš Satoranský a Kevin Durant
25.01.

Satoranský sahal po skalpu Warriors marně, ale měl 20 bodů!

Basketbalisté Washingtonu nenavázali na povedené výkony z předchozích zápasů a na vlastní palubovce podlehli 118:126 Golden State. Tomáše Satoranského mohlo alespoň těšit jeho 20 bodů a 10 asistencí.

James Harden
04.01.
nba to je prostě král

Harden zničil Golden State! Přes 40 bodů a triple double k tomu

Hvězd je v NBA nepřeberné množství, ale v letošní sezoně jedna zkrátka září nad ostatními. James Harden z Houstonu opět ukázal, jak je pro svůj tým důležitý, když na palubovce Golden State Warriors dotáhl Rockets k vítězství 135:134. Harden navíc ukořistil triple double a v poslední sekundě celý zápas rozhodl trojkou!

Jamese Harden
18.12.

Harden se opět utrhl ze řetězu a dal 47 bodů! Curry slaví jubileum

Basketbalisté Houstonu se na svoji největší hvězdu Jamese Hardena mohou spolehnout. Byl to právě on, kdo se 47 body nejvýrazněji podílel na výhře 102:97 nad Utahem.

30.11.

Dařilo se týmům z Los Angeles. Golden State podlehl Torontu!

Basketbalisté Toronta v souboji elitních celků NBA udolali Golden State 131:128 po prodloužení. Hostům nepomohlo ani 51 bodů a 11 doskoků Kevina Duranta a s Raptors prohráli poprvé po téměř pěti letech. Ve zbývajících čtvrtečních zápasech zvítězily celky z Los Angeles - Clippers přehráli Sacramento a Lakers zdolali Indianu.

24.11.
NBA Nepříjemná chvíle

ŠOK pro NBA: Hvězdný Stephen Curry měl autonehodu! FOTO

Když si (nejen) basketbaloví fanoušci četli v zámořských médiích titulky o autonehodě Stephena Curryho, byli v šoku. Došlo k ní na dálnici v Oaklandu a týkala se třech vozidel, která se srazila. Opora Golden State naštěstí vyvázla bez závažnějších zdravotních potíží.

09.11.

Golden State vyhořeli na domácí palubovce a ještě přišli o Curryho!

Basketbalisté Golden State prohráli před vlastními fanoušky s Milwaukee 111:134 a navíc utkání nedohrála jejich největší hvězda Stephen Curry.

Stephen Curry a zkoprnělí soupeři
03.11.
borec to se jen tak nevidí

Basketbalová NBA vyhlásila nejkrásnější koše října a opravdu je na co se dívat. Všem ale určitě vyrazil dech drzý pokus Stephena Curryho, jehož báječná střela spodem skončila po neuvěřitelné trajektorii letu v obroučce…