Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

James Harden
20.01.
NBA Noční zápasy

Harden nasázel téměř 50 bodů, Houston přetlačil Lakers

James Harden zase řádil. Houstonu pomohl 48 body k další výhře a prodloužil neuvěřitelnou sérii zápasů, kdy nasázel 30 bodů. Podařilo se mu to už podevatenácté. Teď to odnesli Los Angeles Lakers, která prohrálo 138:134.

James Harden
17.01.
nba noční zápasy

Harden byl opět k nezastavení, ale jeho rekord na výhru nestačil!

Basketbalisté Houstonu podlehli ve vypjatém utkání s Brooklynem 142:145 a to i přes to, že hvězdný James Harden zaznamenal za Rockets rekordních 58 bodů.

James Harden
04.01.
nba to je prostě král

Harden zničil Golden State! Přes 40 bodů a triple double k tomu

Hvězd je v NBA nepřeberné množství, ale v letošní sezoně jedna zkrátka září nad ostatními. James Harden z Houstonu opět ukázal, jak je pro svůj tým důležitý, když na palubovce Golden State Warriors dotáhl Rockets k vítězství 135:134. Harden navíc ukořistil triple double a v poslední sekundě celý zápas rozhodl trojkou!

Houston Rockets
20.12.
nba noční zápasy

Houston se postaral o nový rekord NBA! Odnesl to však Washington

Basketbalisté Houstonu se v NBA postarali o nový rekord soutěže. V zápase proti Washingtonu totiž zaznamenali 26 proměněných košů za tři body a navíc vyhráli 136:118. Český reprezentant Tomáš Satoranský odehrál 21 minut a dal tři body, tři doskoky a dvě asistence.

Jamese Harden
18.12.
nba noční zápasy

Harden se opět utrhl ze řetězu a dal 47 bodů! Curry slaví jubileum

Basketbalisté Houstonu se na svoji největší hvězdu Jamese Hardena mohou spolehnout. Byl to právě on, kdo se 47 body nejvýrazněji podílel na výhře 102:97 nad Utahem.

James Harden
14.12.
nba a navíc měl triple-double

Mimozemský Harden zničil Lakers 50 body! LeBron mohl jen zírat

Tak to zase bylo jednou představení! Hvězda Houstonu James Harden dovedla svůj tým k heroickému vítězství 126:111 nad LA Lakers. Harden zaznamenal triple-double za 50 bodů. 11 asistencí a 10 doskoků! Nad tím LeBron James z Lakers mohl jenom smeknout klobouk.

Chris Paul
12.12.
nba noční zápasy

Houston konečně zabral! Paul zničil Portland triple-doublem

Basketbalisté Houstonu po třech porážkách v řadě konečně zabrali. Odnesl to Portland, který zdolali 111:104. Rockets jako vždy táhl James Harden, který soupeři nasízel 29 bodů.

Tomáš Satoranský
aktualizováno 27.11.
nba noční zápasy

Harden ničil Washington, ale nezničil! Satoranský opět u obratu

Takový zápas Washington potřeboval jako sůl! Nabušený Houston v čele s největší hvězdou Jamesem Hardenem si nad Wizard vybudovali dokonce až sedmnáctibodový náskok, ale domácí se zlomit nenechali a Tomáš Satoranský byl jednou z klíčových postav!

James Harden
16.11.
nba noční zápasy

Hardenův Houston si hravě poradil s obhájcem titulu Golden State!

Basketbalisté Houstonu porazili s přehledem obhájce titulu Golden State 107:86. Rockets tak slaví třetí výhru v řadě největší zásluhu na tom neměl nikdo jiný, než James Harden, který zaznamenal 27 bodů.

Chris Paul
09.07.
nba nový kontrakt

LeBron bledne závistí! Hvězda Houstonu si vydělá šílené peníze

Basketbalista Houston Rocket Chris Paul podepsal se svým zaměstnavatelem novou čtyřletou smlouvu díky které se zařadí mezi nejlépe placené hráče NBA.