Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Te Kura Ngata-Aerengamateová
31.08.
all blacks mistrovství světa

VIDEO: Vykulené oči a šílený ryk. Tuhle haku předvedly ženy!

Haka, to je novozéladská tradice a hrdost. Bojový tanec před každým zápasem ragbyového výběru All Blacks. Jenže ještě zajímavější byla haka v podání ženského týmu Nového Zélandu.

Colin Meads
aktualizováno 20.08.
r.i.p. byl to frajer

Ragby smutní. Zemřel legendární člen All Blacks, byl číslem 583

Svět ragby smutní. Zemřel člen All Blacks číslo 583, legendární Colin Meads. Muž, který odehrál za výběr své země 133 zápasů a díky němuž se novozélandský tým stal tak populární.

All Blacks v nové reklamě
09.04.
video povedená reklama

All Blacks vás vezmou za srdce! Úžasné VIDEO, které nevypnete

Ragbisté Nového Zélandu jsou prostě frajeři a nenechte se zmást. Jedná se i sice jen o nový reklamní klip, ale tohle video má prostě sílu.

Sione Lauaki
12.02.
Ragby Hvězdy pláčou

Obrovský šok: Zemřel ragbista All Blacks, bylo mu jen 35 let!

Svět ragby se zahalil do smutku. Zemřel totiž bývalý flanker zélandských All Blacks Sione Lauaki, bylo mu teprve 35 let. Už od roku 2012 měl zdravotní problémy se srdcem a pak také s ledvinami. Dle zahraničních zdrojů mělo právě to být příčinou jeho smrti.

Richie McCaw
aktualizováno 17.11.
nový zéland správnej chlap

Frajer! Bývalý kapitán All Blacks pomáhá obětem zemětřesení

Lidé si ho pamatují jako hrdinu na hřišti, když jako kapitán vedl All Blacks od vítězství k vítězstí. Jenže Richie McCaw s kariérou profesionálního hráče ragby se loni rozloučil a když v neděli jeho rodnou zemi postihlo zemětřesení, sedl do helikoptéry a rozhodl se pomoci v těch nejvíce postižených oblastech Nového Zélandu.

Ragbisté Nového Zélandu
aktualizováno 11.08.
rio 2016 sedmičkové ragby

Favorizovaní All Blacks budou bez medaile. Končí ve čtvrtfinále!

V sedmičkovém ragby měli být hlavními aspiranty za zisk zlatých medailí. Pro Novozélanďany ale skončila cesta olympijským turnajem v brazilském Riu už ve čtvrtfinále. Slavné All Blacks poslal domů další favorizovaný celek z Fidži.

Nový Zéland - Japonsko
aktualizováno 10.08.
překvapení olympijské ragby

Další SENZACE v Riu! Slavní All Blacks prohráli s Japonskem!

Olympijský turnaj v sedmičkovém ragby sotva začal, už je na světě velká senzace! Postarali se o ní Japonci, kteří si vyšlápli na favorizovaný Nový Zéland. Hvězdný tým All Blacks, jak se Novozélanďanům přezdívá, navíc přišel o Sonnyho Billa WIlliamse.

Pocta Jonahu Lomuovi
aktualizováno 29.11.
video rozloučení

Haka pro legendu! Rodina a blízcí přátelé vzdali hold Lomuovi

Tisíce lidí se sešly v novozélandském Aucklandu, aby se rozloučily se slavným ragbistou Jonahem Lomuem. Legenda tohoto sportu zemřela náhle 18. října jen den po příletu ze světového šampionátu v Anglii. Samotný tradiční obřad, který byl určen jen pro rodinu a blízké přátele, doprovodila i nezbytná haka.

Jonah Lomu
aktualizováno 23.11.
příčina předčasné úmrtí

Za smrt Lomua může dlouhý let. Legendu ragby zabila embolie

Slavný novozélandský ragbista Jonah Lomu, který minulý týden nečekaně zemřel v pouhých čtyřiceti letech, podle všeho doplatil na dlouhé cestování letadlem. Ikoně tohoto sportu se měla stát osudnou krevní sraženina.

Jonah Lomu
aktualizováno 18.11.
ragby uctili legendu

Tohle se neokouká: Studenti uctili památku zesnulého ragbisty!

O náhlém úmrtí novozélandské ragbyové legendy Jonaha Loma jsme vás informovali už ráno. Internet pochopitelně zaplavila vlna reakcí a fanoušci po celém světě si zavzpomínali na legendu All Blacks. Památku zesnulého ragbisty uctili i studenti střední školy, kde Jonah studoval.