Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Keanu Reeves
13.11.
moto sport koho tam nepotkáte

Exkluzivně: Komu fandila hvězda Matrixu Keanu Reeves ve Valencii?

Velkou cenu Valencie v neděli ovádl domácí Dani Pedrosa a z celkového vítězství v seriálu se radoval další Španěl Marc Marquéz. Kromě motocyklových závodníků mohli ale fanoušci na okruhu vidět i netradiční návštěvu v podobě hollywoodského hvězdy známé třeba z filmové série Matrix, herce Keanu Reevese!

Marc Márquez
12.11.
motosport VC Valencie

MotoGP zná svého šampióna: Slaví Márquez! Abraham bodoval

Marc Márquez slaví motocyklový titul mistra světa v kategorii MotoGP. O jeho čtvrtém triumfu v nejsilnější kategorii rozhodla Velká cena Valencie. Tu ovládl Dani Pedrosa, Márquez byl třetí, což mu stačilo k oslavám. V součtu s ostatními kategoriemi slaví španělský pilot mistrovský titul už pošesté. Ve Valencii bodoval čtrnáctým místem i Karel Abraham.

Marc Marquez
aktualizováno 10.11.
Pozvánka Nova Sport 1

Márquez se může výrazněji zapsat do dějin MotoGP. Už v neděli!

Marc Márquez bude mít v neděli příležitost se ještě výrazněji zapsat do dějin mistrovství světa silničních motocyklů. Pouze šest jezdců v historii zvládlo ovládnout královskou kubaturu MotoGP více, než třikrát. Rodáka ze španělské Cervery od této výsostné pozice dělí pouhopouhých třicet kol.

Marc Marquez
aktualizováno 29.10.
motogp velká cena malajsie

Marquez si na čtvrtý titul musí počkat. Abraham spadl a nedokončil

Marc Márquez má nadosah obhajobu titulu v mistrovství světa silničních motocyklů. Španělský jezdec se mohl stát na Velké ceně Malajsie šampionem už počtvrté. Jeho korunovaci však oddálil vítězstvím na mokré trati Ital Andrea Dovizioso.

Karel Abraham
22.10.
MotoGP Velká cena Austrálie

V Austrálii bodoval Abraham i Kornfeil. Šampionem Moto3 je Mir!

Španělský motocyklista Joan Mir je novým mistrem světa Moto3. Titul si pojistil vítězstvím ve Velké ceně Austrálie, které pro něj bylo už devátým v sezoně. Do jejího konce zbývají dva závody.

Marc Márquez
aktualizováno 19.01.
video odvážný kousek

Než vyrazí lyžaři... Slavný Kitzbühel zdolal motocyklista Márquez!

Jsou to dva naprosto rozdílné sporty, ani to však nebránilo motocyklistovi Marcu Márquezovi pustit se do téhle obrovské výzvy. Se svou motorkou se totiž vydal na slavný Hahnenkamm. A podařilo se mu jej zdolat!

Marc Marquez
16.10.
motogp potřetí mistrem světa

Ten titul je pro babičku! Říkala mi, buď opatrný, svěřil se Marquez

Španělský motocyklový jezdec Marc Márquez se stal potřetí mistrem světa v královské třídě MotoGP. Titul si zajistil vítězstvím ve Velké ceně Japonska, před závěrečnými třemi závody v sezoně. Jakub Kornfeil získal v Motegi v závodu Moto3 tři body za 13. místo, i když startoval až ze sedmé řady.

Marc Marquez
25.09.
novasport velká cena aragonie

Marquez se dočkal domácí výhry! A na bedně stál i jeho bratr

Marc Marquez opět uniká svým rivalům! V královské MotoGP si dojel pro první vítězství na domácí španělské půdě od Valencie 2014. Lídr šampionátu vede už o 52 bodů.

Marc Marquez a Jorge Lorenzo
aktualizováno 23.05.
moto gp úžasný finiš

VIDEO: Poslední kolo z říše fantazie! I když bylo bez Rossiho

Byl to jeden z nejúchvatnějších finišů, které kdy Moto GP viděla. A v italském Mugellu diváci vstávali ze sedadel, i když domácí miláček Valentino Rossi už smutně seděl ve stájí. Boj o vítězství mezi Marquezem a Lorenzem totiž stál za to!

Jakub Kornfeil
aktualizováno 10.04.
nova sport grand prix

Velkou cenu USA ovládl Fenati. Kornfeilovi těsně utekla desítka

Grand Prix USA v kategorii Moto3 ovládl italský jezdec Romano Fenati. Čech Jakub Kornfeil nakonec své sezónní maximum nevylepšil, pokračuje ale ve vyrovnaných výsledcích, když po desátém a devátém místě skončil jedenáctý. Karel Hanika závod nedokončil.