Tomáš Satoranský
09.12.
NBA Basketbalová noc

Washington přerušil vítěznou jízdu. Wizards nestačili na Cleveland!

Basketbalisté Washingtonu v sobotu po třech výhrách za sebou podlehli na palubovce jednoho z nejslabších celků NBA Clevelandu 101:116. Tomáš Satoranský dostal důvěru opět v první pětce a za 27 minut zaznamenal sedm bodů, dva doskoky a pět asistencí.

LeBron James
aktualizováno 22.11.
nba emotivní návrat

LeBron se vrátil do Clevelandu! Předvedl show a Lakers vyhráli

Basketbalisté Los Angeles Lakers zvítězili na palubovce Cleveland Cavaliers 109:105 a byl to hodně emotivní zápas. Do Clevelandu se totiž poprvé po svém odchodu vrátil hvězdný Lebron James a místní fanoušci mu ukázali, že na něj nezapomněli...

15.11.
nba noční zápasy

Satoranského Washington opět vyhrál! Cleveland se utápí v krizi

Basketbalisté Washingtonu porazili na domácí palubovce Cleveland 119:95 a slaví tak třetí výhru za sebou. K té přispěl i český rozhravač Tomáš Satoranský, který si za 16 minut připsal osm bodů, jeden doskok a čtyři asistence.

Kevin Love
02.11.

Cleveland znovu padl. Tentokrát loňský finalista podlehl Denveru!

Už to vypadalo, že se ještě donedávna hvězdný Cleveland dostal ze své šílené krize. Ve středu si připsal po šesti porážkách v řadě první výhru, když porazil Atlantu. Jenže Cavaliers jsou zase zpátky tam, kde byli. Tentokrát nestačili doma Denveru.

Cleveland vs. Toronto
aktualizováno 18.10.

Bídný vstup do sezony: Cleveland bez LeBrona podlehl Torontu!

Loňský finalista NBA Cleveland Cavaliers přišel před sezonou o svou hlavní hvězdu a jednoho z nejlepších hráčů soutěže LeBrona Jamese. Bez něj vstoupil šampion z roku 2016 do nové sezony, kdy zavítal na palubovku Toronta. Tam se ale clevelandským basketbalistům vůbec nedařilo a prohráli 104:116.

02.07.
nba šokující přestup

LeBron vyslyšel šustění dolarů a opouští Cleveland! Míří do Lakers

Největší hvězda NBA LeBron James se dohodl s Los Angeles Lakers na čtyřletém kontraktu v hodnotě 154 milionů dolarů (3,44 miliardy Kč). Oznámily to dnes světové agentury.

Golden State Warriors
aktualizováno 09.06.
NBA Basketbaloví šampioni

Golden State vyprovodil Cleveland a obhájil titul! Zářil hlavně Durant

Basketbalisté Golden State Warriors obhájili mistrovský titul v NBA a slaví pošesté v historii a potřetí za poslední čtyři roky. Ve finále smetli Cleveland Cavaliers čtyři nula na zápasy, poslední čtvrtý duel ovládli 108:85. Cleveland se tak naopak potřetí za poslední čtyři roky musel spokojit s druhým místem.

Kevin Durant
aktualizováno 07.06.
nba finálová série

Čahoun Durant si dělal, co chtěl! Golden State jsou krok od titulu

Basketbalisty Golden State dělí jediná výhra od titulu v NBA. Na palubovce Clevelandu zvítězili 110:102 a stav série už je tak 3:0 na zápasy.

Stephen Curry
04.06.
nba finále nba

Curry srazil LeBrona na kolena! Golden State vedou sérii už 2:0

Už jen dvě výhry dělí basketbalisty Golden State od vysněného titulu NBA. Ve druhém zápase finálové série znovu zvítězili, když tentokrát porazili svého soupeře z Clevelandu 122:103.

01.06.

Jedno z nejlepších LeBronových představení! Cleveland přesto padl

První finálový zápas NBA nabídl pořádné drama, které nakonec skončilo výhrou Golden State nad Clevelandem v prodloužení 124:114.