Kelly Oubre
13.01.
NBA Basketbalová noc

Poslední Phoenix porazil první Denver. Bulls prohráli už 7x v řadě!

Úřadující mistr Golden State Warriors je v Západní konferenci NBA druhý. Vede totiž Denver, který měl ve Phoenixu potvrdit jednoznačnou roli favorita. Suns jsou totiž úplně poslední, ale v nočním zápase ukázali, že je neradno podceňovat. Porazili totiž Nuggets 102:93.

Tomáš Satoranský
29.12.

Satoranského Washington nestačil na Bulls, prohrál potřetí v řadě!

Basketbalisté Washingtonu v NBA opět prohráli, a to doma 92:101 s Chicagem. Příliš se nevedlo ani Tomáši Satoranskému, který se vrátil do základní sestavy, ale trápil se střelecky a za 38 minut nasbíral devět bodů, čtyři doskoky, tři asistence, dva zisky a blok.

Justin Holliday
05.12.
nba noční zápasy

Chicago prohrálo už posedmé! Nepomohla ani výměna trenéra

Basketbalisté Chicaga prohráli na palubovce Indiany 90:96 a připsali si tak už sedmou prohru v řadě.

Klay Thompson
aktualizováno 30.10.
nba one man show

Thompson byl jako utržený ze řetězu! 52 bodů a z toho 14 trojek

Basketbalisté Golden State si pořádně zastříleli, když zápas s Chicagem ovládli v poměru 149:124. Hlavním tahounem Warriors nebyl výjímečně Stephen Curry, ale jeho kolega Klay Thompson, který zaznamenal 52 bodů!

02.04.
NBA Basketbalový večer

Washington prohrál v Chicagu. Satoranský nastřílel 9 bodů!

Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský nastoupil v utkání proti Chicagu v základní sestavě. Jeho Washington však Bulls podlehl 94:113. Satoranský byl nejvytíženějším hráčem utkání. Za 32 minut, které na palubovce strávil, si připsal 9 bodů, 5 doskoků a 6 asistencí.

01.01.

Washington zdolal Chicago. Satoranský zaznamenal 3 body!

Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský odehrál s Washingtonem poslední zápas roku 2017. Wizards doma hostili Chicago a zdolali ho 114:110. Satoranský zaznamenal v utkání jednu trojku v závěru a byly to zároveň jediné body, které v zápase získal.

LeBron James
22.12.

Cleveland ukončil vítěznou sérii Chicaga, LeBron si připsal 34 bodů

Baketbalisté Clevelandu porazili v NBA Chicago 115:112 a ukončili tak sedmizápasovou vítěznou sérii Bulls.

NBA
aktualizováno 12.12.

Poslední Chicago překvapilo celou NBA! Vyšláplo si na Boston

Basketbalisté Chicaga Bulls porazili v pondělním utkání NBA Boston Celtics 108:85 a postarali se o překvapení. Hosté sice hráli bez Kyrieho Irvinga, ale i tak bylo vítězství nejhoršího týmu Východní konference NBA překvapením.

NBA
27.11.

Miami i přes nudný začátek slavilo výhru na palubovce Chicaga

Basketbalisté Miami Heat přehráli Chicago na jejich palubovce 100:93, přestože domácí v úvodu utkání vedli. První čtvrtina zápasu byla na body třetí nejchudší v historii celé NBA.

Chicago Bulls: Markkanen a Lopez