Tomáš Satoranský
17.11.
NBA Basketbalová noc

Po třech výhrách v řadě přišla porážka. Wizards nestačili na Nets!

Basketbalisté Washingtonu v NBA po třech výhrách v řadě opět zaváhali a doma po nevydařené druhé půli podlehli Brooklynu 104:115. Po desáté prohře v sezoně z 15 zápasů tak zůstávají na jedenácté příčce Východní konference. Tomáš Satoranský odehrál jedenáct minut a připsal si čtyři body a po jednom doskoku a asistenci.

Caris LeVert
09.02.
NBA Basketbalový večer

Brutalita v NBA: Náraz jako do zdi, krev všude, rozhodčí ale netrestali

Dva dny starý zákrok z NBA nepřestává vzbuzovat mezi basketbalovými fanoušky emoce. V utkání Brooklynu a Houstonu tvrdě narazil Caris LeVert do protihráče a byla to rána, jak kdyby naletěl hlavou do zdi. Následky tomu také odpovídají. Přesto rozhodčí celou situaci nevyhodnotili, jako faul.

Brooklyn Nets
aktualizováno 21.01.

Brooklyn se v New Orleans utrhl ze řetězu! Nastřílel 143 bodů

Takový večer už basketbalisté Brooklynu možná letos nezažijí. Po neúspěšné sérii jedenácti proher v řadě tentokrát v New Orleans překvapili snad každého. Nejen, že v roli jasně horšího týmu vyhráli, ale vítězství korunovali 143 nastřílenými body.

NBA Sundays
aktualizováno 01.12.
nova sport přímé přenosy

NBA víkend: Nemusíte nařizovat budík, sledujte NBA po večerech!

Konec týdne se blíží a vy máte opět možnost sledovat ten nejlepší basketbal na světě na stanici Nova Sport 2. Atraktivní zápasy NBA mezi Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks a Detroit Pistons - Orlando Magic vysíláme živě již tento víkend v přijatelnějších časech. V sobotu od 23:05 a v něděli jen pět minut po půlnoci. Takže si připravte popcorn, protože víkendové večery patří NBA!