Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Maria Buenová
09.06.
Tenistka Smutná zpráva

Svět přišel o legendu, podlehla rakovině: Vyhrála 19 grandslamů!

Sportovní svět přišel o další velkou personu. Brazilská tenistka Maria Buenová podlehla rakovině. Během své kariéry vyhrála úctyhodných 19 grandslamových titulů, z toho sedm ve dvouhře (3x Wimbledon, 4x US Open). Buenové bylo 78 let.

Daniela Samuelská
25.05.
Smutná zpráva Plavecká hvězda

Zemřela bývalá olympionička. Za týden by oslavila 34. narozeniny!

Nejen německý sport zasáhla smutná zpráva. Plavecká hvězda a bývalá olympionička Daniela Samulská zemřela. Bylo jí pouhých 33 let. Necelý týden před svými narozeninami prohrála svůj nejtěžší závod a to s rakovinou. Informovala o tom německá média.

Jan Cameronová
01.05.
Smutná zpráva Australská legenda

Zemřela bývalá plavkyně: Na olympiádě získala stříbro!

Bývalá plavkyně a později trenérka Jan Cameronová zemřela. Australské legendě bylo 70 let. Během své kariéry získala stříbrnou medaili na letní olympiádě v Tokiu v roce 1964. Z Her Commonwealthu má navíc ve své sbírce další dvě stříbra a jeden bronz.

Caroline Facer
27.05.
Smutná zpráva Dva roky po diagnóze

Taekwondo bojovnice zemřela, prohrála svůj nejtěžší zápas!

Bývala taekwondo bojovnice Caroline Facer prohrála svůj nejtěžší zápas. Dva roky od doby, co jí lékaři diagnostikovali rakovinu prsu, zemřela. Britská oblíbenkyně získala ve své kariéře mimo jiné i bronz na mistrovství Evropy 2012 a byla náhradnicí pro olympijské hry 2012 v Londýně.

Fatim Jawara
aktualizováno 04.11.
Uprchlice Chtěla lepší život

Reprezentační brankářka prchala do Evropy. Zemřela na moři!

Fotbalová reprezentace Gambie přišla o svou brankářku. Utopila se na moři při pokusu o útěk do Evropy. Fatim Jawarové bylo teprve devatenáct let. Smutnou zprávu oznámil její trenér.

 

Reklama