Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Rytíři Kladno a Movember
11.12.
Hokej WSM Liga

Rytíři ovládli letošní Movember. Nejvíce pomohl Jágrův dres!

Letošní Movember je za námi. Celosvětové akce, která je určena ke zvýšení povědomí o rakovině prostaty a k podpoře boje proti této nemoci, se zúčastnilo mnoho lidí, firem, ale i sportovních klubů. A v rámci té poslední kategorie vyhráli v Česku Rytíři Kladno. Podařilo se jim vybrat 105 359 Kč. Za nejvíce peněz byl vydražen dres majitele klubu Jaromíra Jágra.

Anton Kurjanov a Jaromír Jágr
aktualizováno 04.12.
Hokej WSM Liga

Jágr posílil Kladno: Přichází jeho bývalý spoluhráč a mistr světa!

Hokejové Kladno to s návratem do extraligy myslí vážně a jeho nová posila je toho jasným důkazem. Klub, který vlastní Jaromír Jágr, vítá mistra světa Antona Kurjanova, někdejšího ruského reprezentanta. Ten ještě letos hrál KHL. Spolu s ním přišel i staronový útočník Miloslav Hořava mladší, syn hlavního trenéra Rytířů.

Jiří Tlustý
21.11.
Hokej Bude comeback?

Zranění Jiřího Tlustého se lepší: Zahraje si za mateřské Kladno?

Už to vypadalo, že hokejistu Jiřího Tlustého pokračovat v kariéře neuvidíme. Trápilo ho zranění, které mu prakticky ukončilo angažmá v NHL a po nezdařené štaci ve finském Oulu, za které odehrál jen pár utkání, už se v jiném klubu neukázal. Zranění ho zkrátka limitovalo. Teď to ale vypadá lépe a Tlustý by se podle webu Rytíři Kladno mohl vrátit do mateřského klubu. Co na to říká on sám?

Rytíři Kladno v dresech pro Movember
09.11.
Hokej WSM Liga

Fanoušci Kladna se rozhádali kvůli růžovým dresům. Jak se líbí vám?

Jaromír Jágr odletěl za svou prací do zámoří a Rytíři Kladno, tedy klub, kterému šéfuje, vymyslel zajímavý nápad. Zapojil se totiž do charitativní akce Movember. V rámci té si hráči nechali narůst kníry a klub představil i speciální růžovou sadu dresů, které pak půjdou do dobročinné aukce, až v nich kladenští hokejisté odehrají zápas s Prostějovem. Jenže toto téma tak trochu rozdělilo fanoušky středočeského klubu. Mnozí pro něj nemají příliš pochopení. A jak se líbí vám? Hlasovat můžete na konci článku.

Jaromír Jágr a Pavel Patera
01.10.
Hokej Rytíři Kladno

Vývoj Jágr a Kladno: Trenér Patera má o případném startu jasno!

Mělo se to uskutečnit tento týden, ale velký návrat se nekonal. Jaromír Jágr, v současné době hokejista na volné noze a majitel hokejového Kladna, měl právě za Rytíře dle mnoha očekávání nastoupit v ligovém zápase. Ve středu proti Benátkám z toho sešlo, v sobotu s Přerovem nedorazil ani na stadion do ochozů. Trenér kladenského týmu Pavel Patera má však o této otázce jasno.

Jaromír Jágr
29.09.
V Česku Hokejová legenda

Stěhuji se z Ameriky do Kladna. V NHL ale stále věřím, řekl Jágr!

Tento týden se předpokládalo, že Jaromír Jágr nastoupí poprvé od 8. ledna 2013 znovu za rodné Kladno. Středeční utkání s Benátkami nad Jizerou sledoval pouze z tribuny. Jeho návrat se měl konat v sobotu proti Přerovu. Ale konat se nebude. Hokejová legenda to na dnešním tréninku potvrdila novinářům a prozradila i další věci, které se týkají jeho možné budoucnosti.

Jaromír Jágr
29.09.
Hokej WSM Liga

Fanoušci v Kladně se Jágra nedočkají. V sobotu hrát nebude!

Jaromír Jágr hrát za kladenský tým v sobotním zápase proti Přerovu nebude. Pětačtyřicetiletá legenda to potvrdila na dnešním tréninku novinářům a klub už tuto informaci zvřejenil na svém twitteru.

Jaromír Jágr
aktualizováno 27.09.
potvrzeno vše vyřízeno

Jágr může nastoupit už dnes! Přestup do Kladna potvrdil web

Jaromír Jágr má už vyřízené veškeré náležitosti, které potřeboval k přestupu do hokejového Kladna. Podle důvěryhodného webu elitehockeyprospects.com, který mapuje přesuny hráčů, je už pětačtyřicetiletý útočník oficiálním hráčem kladenských Rytířů.

Jaromír Jágr
aktualizováno 26.09.
hokej premiéra se blíží

Kdy naskočí Jágr za Kladno? Klub oznámil pravděpodobný termín!

Je to očekávaná událost. Kdy se Jaromír Jágr představí po letech v soutěžním zápase v dresu Kladna? A nastane tahle situace vůbec? Teď je, zdá se, všechno jistější.

Jaromír Jágr
21.09.
Hokej Rytíři Kladno

Začne Jágr v Kladně? S týmem už trénuje. Hrát může třeba za 1 Kč!

Už to vypadá, že kolem budoucnosti Jaromíra Jágra začíná být opravdu jasno. Před několika hodinami oběhla světová média informace o tom, že hokejová legenda jedná se třemi až čtyřmi kluby NHL. K tomu se ozývá ruský Nižněkamsk. Je tu však stále možnost, že by Jágr začal sezonu v Kladně. To ostatně už potvrdil i klub.