Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jiří Kalla a Jaromír Jágr
11.08.
Hokej Zase na ledě

Synovec Jágra je už po nehodě na skútru v pořádku. Zase hraje hokej!

Jiří Kalla, synovec Jaromíra Jágra, měl v prosinci na dovolené nehodu na skútru. Po ní musel dokonce podstoupit operaci a ve své noze si od té doby nosí "ozdobu" v podobě osmi šroubů. Také Kalla je mimo to, že v Jágrově klubu Rytíři Kladno dělá marketingového manažera, stále aktivním hokejistou. Kvůli zranění z havárie se však na led vrátil až teď po tři čtvrtě roce.

Jaromír Jágr
10.08.
JJ68 Hvězda v Česku

Jágr za Kladno? Není vyloučeno, že přátelák odehraje, zní z klubu!

Nemá v tuto chvíli cenu spekulovat o tom, kde příští rok Jaromír Jágr hrát bude a kde hrát určitě nebude. Ani sám nestárnoucí hokejista to momentálně neví. Co však možné je, že nastoupí v některém přípravném zápasu za kladenský tým. Rytíři tuto informaci nevyvrátili.

Tomáš Plekanec
28.07.
Nova Sport Rozhovor

Plekanec: Můj vzor? Jágr. Hrát chci ještě tak 3 roky, pak asi Kladno!

Mnohé hvězdy NHL tráví léto doma v České republice. Mezi nimi je i Tomáš Plekanec, který se tradičně objevil na kempu Hokejová škola v Kladně, který je pro hokejové naděje z celého světa. Pro Nova Sport poskytl rozhovor, ve kterém rozebral mimo jiné i svou hokejovou budoucnost.

Jaromir Jagr
26.07.
rozhodování tak kam?

Jágr už má vlastní místo v kabině! Třinecký brankář láká legendu

Jaromír Jágr je už nějaký ten den v Česku a všichni fanoušci netrpělivě čekají, do jakého z týmů zamíří jeho hokejové kroky. Vrátí se ještě do NHL, oblékne dres kladenských Rytířů, nebo vyslyší volání z KHL? K rozhodování mu nejspíš chtějí pomoci i třinečtí Oceláři, kteří mu už dokonce připravili místo v kabině.

Jaromír Jágr na tréninku Kladna
aktualizováno 24.07.
video už se rozhodl?

Další Jágrova hokejová adresa? Už trénuje s áčkem Kladna!

Jaromír Jágr už je v Česku a v neděli dokonce vyjel na led kladenského zimního stadionu. Brusle obul i v pondělí a to rovnou na tréninku A týmu Rytířů. A že ho to doma baví, o tom svědčil úsměv na rtech.

Kladno vs. Jihlava
aktualizováno 24.03.
Hokej Boj o extraligu

Souboj tradičních klubů: Jágrovo Kladno padlo, v baráži je Jihlava!

Napjatý byl souboj Rytířů Kladno a Dukly Jihlava o postup do baráže. Rozhodoval ji až sedmý zápas, ve kterém padl jediný gól a k tomu ještě v oslabení. Ten vstřelil jihlavský Richard Diviš a poslal tak Duklu do bojů o postup do české nejvyšší soutěže. Návrat do extraligy tak znovu utekl Jágrovu Kladnu, které nezvládlo ani koncovku utkání, kdy hrálo přesilovku šest na čtyři.

Miroslav Hanuljak
09.02.
Hokej Čaroval

Velká paráda od kladenského gólmana! Zákrok roku? VIDEO

Zbývají už jen dvě kola do konce základní části druhé nejvyšší české soutěže. Nejen, že přibývá tvrdší hry, pilují se sestavy na vyřazovací boje, ale jsou k vidění i velmi pěkné hokejové momenty. Jeden takový předvedl kladenský gólman Miroslav Hanuljak. Puk vytáhl ve vzduchu z brankové čáry!

Junioři
05.02.
Bitky Vyhrocené utkání

Zápas českých juniorů: Hromadné bitky, 159 trestných minut, 9 gólů!

Juniorská extraliga ukázala, že má také co nabídnout. K hokeji patří emoce, góly, občas i šarvátky a v zápase mezi Kladnem a Litvínovem bylo všechno. Po několika i hromadných bitkách činil nakonec součet trestných minut celkem 159. Kladenští hokejisté nakonec dokázali dramatický duel otočit a vyhráli 5:4.

Gratton vs. Bilčík - 3
24.01.

GALERIE: Bitka Josh Gratton vs. Vlastimil Bilčík

Na Kladně bylo veselo. Šlágr první hokejové ligy a duel dvou slavných klubů okořenila opravdu parádní bitka. Jihlavský Vlastimil Bilčík vyzval rváče z NHL - Joshe Grattona! Mstil totiž dva drsné zákroky na své spoluhráče...

Josh Gratton vs. Vlastimil Bilčík
aktualizováno 24.01.
video pořádná mela

Na Kladně se rval bitkař z NHL. Nebál jsem se, říká jihlavský sok

Na Kladně bylo veselo. Šlágr první hokejové ligy a duel dvou slavných klubů okořenila opravdu parádní bitka. Jihlavský Vlastimil Bilčík vyzval rváče z NHL - Joshe Grattona! Mstil totiž dva drsné zákroky na své spoluhráče...