Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jaromír Jágr
aktualizováno 19.02.
přesně po roce dojmy ze všeho

Jágrův návrat: Přijel vlakem a v nové skořápce! Ví, kde je problém

Tak přece se ho dočkali. Hokejoví fanoušci v Česku už možná ani nedoufali, že legendární Jaromír Jágr ještě někdy za kladenské Rytíře nastoupí a v pondělí v Havířově se tak stalo. Přesně po roce oblékl dres, vyjel na led a bavil diváky. Kladno vyhrálo a sedmačtyřicetiletý borec po zápase prozradil, jak se cítil a co mu dělalo největší problém.

Tomáš Plekanec a Jaromír Jágr
aktualizováno 18.02.
číslo 68 legenda na bruslích

Jágr a Plekanec hráli v jedné lajně! Kladno odváží tři body z Havířova

Jaromír Jágr se po roční pauze vrátil do ostrého hokejového utkání! Po 366 dnech byl v akci a bojoval o body do tabulky na ledě AZ Havířov. Společnost v útoku mu dělá Tomáš Plekanec. Do statistik se ale Jágr zapsal jen díky dvouminutovému trestu.

Marek Sikora a Jaromír Jágr
18.02.
číslo 68 comeback legendy

Do roka a do dne? Skoro! Jágr se chystá na zápas s Havířovem

Je tu další datum. Datum návratu. Jaromír Jágr by mohl podle všech indicií nastoupit za kladenské Rytíře už dnes na ledě Havířova. Česká hokejová ikona odcestovala s týmem na Moravu. Comeback paradoxně může zaznamenat právě proti týmu, proti kterému hrál naposledy.

Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec
12.02.
sliby chyby hokejová rošáda

Lidé v Prostějově šli na Jágra. Jeho sliby zachraňoval Plekanec

Jaromír Jágr už poněkolikáté na poslední chvíli zrušil plánovaný start za Kladenské Rytíře. V Prostějově se neobjevil, publikum ale aspoň vidělo Tomáše Plekance. Ten dokonce jel trestné střílení – ale nedal!

Jaromír Jágr na tréninku Kladna
07.02.
comeback hokejový bůh

Jágr na led! Číslo 68 už velí na tréninku, datum návratu je známo

Před více než rokem potichu opustil arény slavné NHL. Pak se začal rvát za své Kladno. Ale schytal nepříjemný direkt v zápase s Havířovem a návraty do soutěžních zápasů už nepřidal. Několikrát už Jaromír Jágr naznačil comeback, ale nikdy to nevyšlo. Až teď!

Jaromír Jágr
03.02.
Hokej Sněhové komplikace

Nemilá zpráva pro Jágrův klub: Rytíři náhle uzavřeli stadion!

V Kladně byl kvůli sněhu vyhlášen kalamitní stav. Primátor města vyzval občany, aby pokud možno nevycházeli z domova, pokud to není nutné. Komplikace se závaly sněhu však nepostihly jen samotné město, ale i kladenský stadion, který byl do odvolání uzavřen.

Jaromír Jágr
aktualizováno 31.01.
hokej Chance Liga

Jágra už hokej neživí. Hrát chce dál, dle Rytířů možná už v sobotu!

Návrat Jaromíra Jágra na led se podle všeho blíží. Hokejová legenda i nadále trénuje s týmem Rytířů a sama si přidává v nočních hodinách na kladenském zimáku. Klub dokonce naznačil, že už v sobotu by Jágr opravdu mohl nastoupit do utkání. Kladno čekají ve šlágru kola České Budějovice a tak by se taková posila rozhodně hodila.

Riley Nash
24.01.
NHL Slavný útočník

Opora Columbusu v Česku: Nash si krátí pauzu v NHL na Kladně!

Jágr na kladenský zimák dokáže nalákat různé hvězdy. Třeba během letošní sezony se na jednom z domácích zápasů stavil tenista Radek Štěpánek, ale i známí herci či zpěváci. Během středečního klání mohli fanoušci narazit třeba na vítěze Stanley Cupu Jiřího Hrdinu, zpěvačku Olgu Lounovou, ale také na hokejistu Columbusu Blue Jackets Rileyho Nashe, který využil pauzy v NHL a přijel za bratrem.

Vánoční dresy hokejových klubů
23.12.
Hokej Charitativní účely

Vánoční dresy i letos pomohly: Stovky tisíc na charitativní účely!

Vánoční čas je tady. Některé hokejové kluby se tradičně rozhodly, že v tomto období pomohou dobré věci. Proto nastoupily ve speciálních vánočních dresech, které následně dražili fanoušci, a výtěžky putovaly na konta charitativních organizací. I letos se vybraly stovky tisíc.

Tomáš Plekanec
21.12.
hokej Změna plánů

Plekanec si dává pauzu od hokeje, na svátky míří za syny do Kanady

Nečekaná změna. Tomáš Plekanec mění přes svátky góly a vítězství za rodinu a míří do Kanady za svými syny. Donutily ho k tomu spory kvůli rozvodu s Lucií Vondráčkovou.