Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jaromír Jágr
aktualizováno včera 20:28
hokej WSM liga

Kladno prohrálo s Motorem, Jágr ale může do baráže!

Hokejisté Kladna prohráli ve čtvrtém utkání semfinále play off s Českými Budějovicemi 2:4, jejich majitel Jaromír Jágr si však může paradoxně oddechnout. Pokud Rytíři postoupí, legendární útočník se bude smět zapojit do baráže.

Jaromír Jágr
16.03.
Hokej Jak to bude dál?

Proč Jágr chválil šílence s nožem? V baráži slavná 68 asi hrát nebude!

Čtvrteční odpoledne bylo na kladenském zimním stadionu velmi rušné. Po tréninku narušil klidnou atmosféru neznámý muž s nožem, který ohrožoval Jaromíra Jágra, jeho spoluhráče i přihlížející středoškoláky, kteří byli na stadionu na exkurzi. Co o tom říká sám Jágr? A uvidíme ho v baráži?

Jaromír Jágr
aktualizováno 15.03.
Blázinec Vyhrožoval s nožem

Detaily útoku šílence na Kladně: Takhle vyhrožoval Jágrovi! VIDEO

Po dnešním tréninku kladenských Rytířů bylo na stadionu pěkně rušno. Zatím neznámý muž tam ohrožoval nožem Jaromíra Jágra, jeho spoluhráče i přihlížející středoškoláky z Litoměřic. Když ho zajistila městská policie, tak ji urážel a něco vzkázal i Jaromíru Jágrovi. Co? Nejen tyto detaily se dočtete v tomto článku.

Jaromír Jágr
aktualizováno 15.03.
Nezvaný host Troufalec

Útok na Jágra! Během tréninku ho ohrožoval muž s nožem. VIDEO

Muž na kladenském stadionu narušil trénink hokejového týmu. Na Jaromíra Jágra, kladenské hráče a přihlížející školní třídu vytáhl nůž a vyhrožoval jim. Na ledové ploše ho zneškodnili měští policisté.

Jaromír Jágr
13.03.
hokej WSM liga

Kladno vede v sérii nad Motorem, Jágr opět odehrál pár vteřin

Hokejisté Kladna zvládli úvodní zápas semifinále WSM ligy a na ledě Českých Budějovic vyhráli 3:1. Na pár vteřin nastoupil i zraněný útočník Jaromír Jágr. Úspěšný vstup do série si připsaly také Karlovy Vary, které přetlačily Slavii 4:3 v prodloužení.

Jaromír Jágr
12.03.
Hokej Zahraje si ještě?

Smutný Jágr: Zranění se nelepší, proti Budějovicím hrát nebude!

Jaromír Jágr se už zase pouští do hokeje. Dělá, co může. V pozdních nočních hodinách sám trénuje na kladenském stadionu, kam za ním chodí fanoušci a fanynky pro podpisy i společné fotografie. Rytíři už zítra hrají první zápas semifinálové série, která začne v Českých Budějovicích. Jágr na jih s týmem sice pojede, ale zase si odklouže své jedno povinné střídání a skončí. Zdravotní stav mu ještě plnou zátěž nedovolí.

Jaromír Jágr a Jiří Kalla
09.03.
Ze soukromí Hokejová legenda

Jaký je Jágr šéf? Úplně jiný, než strýc, přiznává jeho synovec!

Jaromír Jágr je nejen hokejovou legendou, neúnavným hráčem, ale také majitelem klubu Rytíři Kladno. V něm pracuje jako marketingový manažer Jiří Kalla, tedy Jágrův synovec. Ten promluvil o tom, jaký je rozdíl mezi „Jágrem strýčkem“ a „Jágrem šéfem“.

Jaromír Jágr
09.03.
Rytíři Kladno Odvážná fotka

ŽHAVÉ FOTO: Sexy logo Kladna? Jágrův klub láká na nahé krásky!

Že by mělo Kladno nového sponzora a byl jím nějaký podnik pro pány? Nebo chtěl klub Jaromíra Jágra jen provokovat fanoušky? Na Instagramu Rytířů najdete novou a pořádně žhavou fotku dvou sexy slečen, které odhodily vršky, a svá bříška si pokreslily kladenským logem. Podívejte se, jak to tedy vypadá…

Jaromír Jágr
08.03.
hokej WSM liga

Kladno postupuje do bitvy s Motorem, Jágr odehrál pár vteřin

Hokejisté kladenských Rytířů nakonec zvládli roli favoritů a proklestili si cestu přes Prostějov do semifinále WSM ligy. V šestém zápase série totiž zvítězili 4:3 v prodloužení, Jaromír Jágr odehrál pár vteřin a teď by měl být hlavní zbraní Rytířů v souboji s ambiciózním týmem z Českých Budějovic.

Svlíkačky u Jaromíra Jágra - 4
08.03.

GALERIE: Svlíkačky Jaromíra Jágra

Jaromír Jágr si zapsal další start za kladenské Rytíře v hokejové WSM lize. Opět to bylo jen pár sekund po buly, pak už slavný hokejista sledoval zápas jen zpovzdálí. Zajímavé věci se ale okolo čísla 68 děly cestou na zápas.