Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

David Pastrňák a Patrick Kane
aktualizováno 15.05.
ms 2018 souboj dvou ikon

Zase ta Amerika! A Pastrňák se poosmé potká se svým vzorem

Když hrají čeští hokejisté na mistrovství světa nebo olympijských hrách o medaili, většinou stojí v cestě USA. A stejné to bude i na šampionátu v Dánsku. Je to opět Amerika! A tentokrát nastane souboj hvězdného mladíka se svým vzorem.

Patrick Kane
19.11.
video to se jen tak nevidí

Kane nevěřil vlastním očím. Sám chytil na čáře svojí střelu!

O tom, že Patrick Kane je skvělý hokejista, není potřeba mluvit. Teď se ale tomuto frajerovi z Chicaga povedla neskutečná věc! Soupeři mu děkovali, chytil totiž vlastní střelu!

Patrick Kane podpořil Mariána Čišovského
aktualizováno 04.05.
video spolek 28

Krásné gesto hvězdy NHL! Takhle Kane podpořil nemocného Čišu

Nemocnému fotbalistovi Mariánu Čišovskému se už dostalo podpory od mnohých známých osobností. Jeho příběhu si dokonce všimli i za oceánem ve slavné NHL. A podporu na dálku poslal dokonce nejlepší hokejista základní části.

Vítězný gól Chicaga ve druhém prodloužení
aktualizováno 22.04.
video druhé prodloužení

Spasitel Kane! Úchvatným gólem zachránil Chicago, obhájce žije

Vyřazení v prvním kole? To by byla pořádná potupa! Zatím se ten špatný scénář odkládá, a to hlavně proto, že Chicago má Patricka Kanea. Úchvatná akce možná nejlepšího hokejisty NHL se stala hitem.

Michal Neuvirth
aktualizováno 12.12.
nova sport noc v nhl

Neuvirth dlouho trápil lídra, Kane natáhl sérii a vyrovnal Crosbyho

Gólman Michal Neuvirth dlouho držel v šachu aktuálně nejlepší tým NHL, Dallas Stars. Bodově se na ledě lídra prosadil Jakub Voráček, nakonec však favorit utkání zvládl. Úžasnou sérii prodloužil Patrick Kane, který se zapsal do kanadského bodování už popětadvacáté v řadě a vyrovnal Sidneyho Crosbyho.

Patrick Kane
aktualizováno 07.12.
video tohle se může

Nahrávka rukou! Kane přesto zlomil rekord legendárního Hulla

Už už to vypadalo, že ta fantastické série Patrika Kanea skončí. Lídr Chicaga Blackhawks si ale nakonec přece jen připsal asistenci a po jeho nahrávce rukou pečetil Artěmij Panarin vítězství do prázdné brány.

Patrick Kane
aktualizováno 04.12.
novasport noc v nhl

Skvělý Kane dohnal legendárního Hulla. Eliáš nahrával

Patrik Kane, který přes léto čelil obvinění ze sexuálních deliktů, v zámořské NHL září. Hvězda Chicaga bodovala už ve 21. utkání v řadě a vyrovnala 45 let starý klubový rekord legendárního Bobbyho Hulla. Do statistik se zapsali i dva Češi - Patrik Eliáš a Tomáš Plekanec.

Patrick Kane
20.09.
Nova Sport zase trénuje

Vedení se postavilo za Kanea, na tréninku ho vítaly tisíce fandů

Byť je jeden z nejlépe placených hráčů NHL stále podezřelý ze znásilnění, vedení Chicaga Blackhawks se za svou hvězdu postavilo. Patrick Kane začal opět trénovat s týmem a při prvním tréninku se mu od fanoušků dostalo vřelého přivítání.