Jediný Čech v NBA Tomáš Satoranský má ve Washington Wizards o kamaráda méně. Vytáhlý polský pivot Marcin Gortat byl totiž vyměněn do Los Angeles Clippers, odkud na oplátku k Wizards putuje rozehrávač Austin Rivers.

Tomáš Satoranský
aktualizováno 24.05.
tisková konference odpovídal na dotazy

Tomáš Satoranský se rozpovídal o své druhé sezoně v NBA!

Jediný Čech v NBA Tomáš Satoranský, který obléká dres Washingtonu Wizards, dnes v přímém přenosu zhodnotil svojí druhou sezonu v nejslavnější basketbalové soutěži světa.

28.04.
nba play off

Konec sezony pro Satoranského! Smůlu má i hvězdný Westbrook

Pro Tomáše Satoranského sezona skončila. Český univerzál v barvách Washingtonu Wizards dostal v šestém utkání série s Torontem prostor 18 minut, ale se svými spoluhráči nakonec jen sledoval radost soupeře. Raptors si zajistili postup mezi nejlepších 8 týmů ligy potřetí v řadě.

Washington Wizards
26.04.

Toronto opět vede sérii nad Washingtonem! Sato hrál nejméně

Basketbalisté Toronta se opět ujali vedení v sérii prvního kola play off NBA nad Washingtonem. Po vítězství 108:98 na domácí palubovce teď vedou 3:2 na zápasy. Tomáš Satoranský odehrál pouhé čtyři minuty, což je ve vyřazovací části zatím nejméně.

aktualizováno 23.04.

Satoranský pomohl Washingtonu srovnat sérii s Torontem!

Basketbalisté Washingtonu vyrovnali stav série play off NBA s Torontem na 2:2 na zápasy. V posledním vzájemném boji totiž Wizards vyhráli na domácí palubovce 106:98.

aktualizováno 21.04.
NBA Basketbalová noc

Washington porazil Toronto a snížil sérii. Satoranský hrál jen chvíli!

Po dvou porážkách se Washington dočkal první výhry v sérii úvodního kola play off s Torontem. Wizards porazili Raptors 122:103 a snížili tak na 1:2 na zápasy. Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský odehrál jen necelých šest minut.

18.04.

Satoranského Washington prohrál s Torontem i druhý zápas série

Basketbalisté Washingtonu podlehli i ve druhém zápase 1. kola play off na palubovce Toronta 119:130. Raptors tak potvrdili roli favorita Východní konference.

15.04.
basketbal Začalo play-off

NBA: Satoranský začal play-off porážkou, Philadelphia excelovala

V noci ze soboty na neděli odstartovalo v zámoří play-off basketbalové NBA. To nezačalo dobře pro jediného Čecha v soutěži Tomáše Satoranského, jehož Washington podlehl na úvod Torontu.

13.04.

ZMĚNA ve vysílání: Diváci NBA v sobotu uvidí Tomáše Satoranského

V sobotu 14. dubna dojde k menší programové změně na stanici Nova Sport 2. Místo zápasu mezi Golden State Warriors a San Antonio, uvidí diváci souboj Toronto Raptors - Washington Wizards.

12.04.
video basketbalová šou

Satoranský skoro neslezl ze hřiště! Westbrook přepsal historii

Tomáš Satoranský nastřílel v posledním utkání základní části NBA 13 bodů a přidal 9 doskoků, přesto jeho Washington podlehl Orlandu 92:101. Nic nezměnilo na tom, že si Wizards zahrají play off a začnou ho na hřišti Toronta.