Tomáš Satoranský
18.01.
NBA Basketbalová noc

Washington nezvládl zápas s Charlotte. Satoranský měl 6 bodů

Washington vyrazil na palubovku Charlotte. Pro oba týmy to byl zápas po třídenní pauze a tak únava nebyla na pořadu dne. První část byla vyrovnaná, ale od druhé byli lepší domácí. Ti nakonec i vyhráli 133:109. Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský nastřílel za Wizards šest bodů.

16.01.
nba noční zápasy

Washington nestačil na Milwaukee, ale Satoranský bavil fanoušky!

Basketbalisté Washingtonu nestačili na domácí palubovce Milwaukee a prohráli 95:104. Tomáš Satoranský si připsal sedm bodů a tři doskoky. Těšit ho ale mohly dvě povedené akce, které předvedl.

15.01.
nba vysíláme

Sledujte v akci Satoranského proti Milwaukee v atraktivním čase!

Zámořská NBA nenabízí příliš často evropským fanouškům své zápasy v atraktivních časech, ale pondělí 15. ledna bude výjimkou. Nova Sport 2 totiž odvysílá přímý přenos zápasu mezi Washingtonem a Milwaukee již od 20:05.

14.01.
NBA Další výhra

NBA: Satoranský probudil Washington v duelu s Brooklynem

Šestadvacetiletý Tomáš Satoranský se stal jedním z hrdinů Washingtonu v utkání s Brooklynem. Ve druhé půli totiž vyburcoval své parťáky k budíčku v době, kdy soupeř mohutně dotahoval. Nakonec z toho byla výhra Wizards v prodloužení.

13.01.

Washington porazil Orlando. Satoranský bodoval, ale i fauloval

Basketbalisté Washingtonu po dvou domácích porážkách v NBA konečně zabrali a porazili Orlando 125:119. Tomáš Satoranský odehrál v dresu Wizards 12 minut.

Tomáš Satoranský s přítelkyní Annou Maurerovou
07.01.

Washington nestačil na Milwaukee. Satoranský hrál 15 minut!

Sérii pěti výher v řadě ukončilo Washingtonu až v noci Milwaukee, které vyhrálo 110:103. Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský odehrál necelých 15 minut, během kterých nastřílel tři body a k ním přidal jednu asistenci.

Bradley Beal
06.01.
video pěkná série

Wizards mají čtvré vítězství v řadě! Satoranský hrál 20 minut

Basketbalisté Washingtonu si díky triumfu 102:100 na palubovce Memphisu zapsali už čtvrté vítězství v řadě a upevnili si čtvrtou příčku ve Východní konferenci NBA. Tomáš Satoranský sice dal jen jeden bod, na hřišti ale strávil skoro 20 minut.

04.01.

Washington vstupil do nového roku výhrou a Satoranský bodoval

Basketbalisté Washingtonu přehráli na domácí palubovce New York Knicks 121:103. Deseti body k výhře přispěl i Tomáš Satoranský.

01.01.

Washington zdolal Chicago. Satoranský zaznamenal 3 body!

Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský odehrál s Washingtonem poslední zápas roku 2017. Wizards doma hostili Chicago a zdolali ho 114:110. Satoranský zaznamenal v utkání jednu trojku v závěru a byly to zároveň jediné body, které v zápase získal.

Soutěž Hustá trefa 2018
aktualizováno 31.12.
exkluzivně pojďte do toho

SOUTĚŽ: Hustá trefa tě dostane na zápas NBA All-Star Game!

Dvaasedmdesátá sezóna NBA už odstartovala a stejně jako v loňském roce startuje unikátní soutěž, díky které můžete získat čtyřdenní cestu na NBA All-Star Game. Vyhrát tento unikátní zájezd, jehož vrcholem je utkání hvězd v Los Angeles může každý, kdo bude následovat instrukce jediného českého hráče v nejprestižnější basketbalové soutěži světa, Tomáše Satoranského.