Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Satoranský
dnes 07:00
nhl noční zápasy

Satoranský bodově přispěl k výhře Washingtonu nad Denverem

Basketbalisté Washingtonu uspěli na palubovce Denveru, kde vyhráli 109:104 a to i díky českému rozehrávači Tomáši Satoranskému, který zaznamenal pět bodů a jeden doskok.

Bradley Beal a John Wall
21.10.
nba smutné vítězství

Satoranský opět zůstal jen na střídačce. Rubio proti svým neuspěl

Basktebalisté Washingtonu zapsali v nové sezoně druhé vítězství a zůstávají stoprocentní. Bohužel pro českého fanouška ale zatím hrají bez Tomáše Satoranského, který se ani ve druhém zápase nedostal na palubovku.

John Wall
aktualizováno 19.10.
nba noční zápasy

Washingtonu první zápas vyšel, ale Satoranský prostor nedostal

Basketbalisté Washingtonu svůj první letošní zápas zvládli a poradili si s Philadelphiíí 120:115. Český reprezentant Tomáš Satoranský však zůstal jen mezi náhradníky.

Tomáš Satoranský
17.10.
novasport sezona začíná

Satoranského naděje: Trenér mi bude více věřit, říká Čech v NBA

Středa 18. října, magické datum, ke kterému směřoval jediný český basketbalista v NBA Tomáš Satoranský svou letní dřinu. Právě zítra večer na východě USA oficiálně vstoupí do své druhé sezóny v nejlepší lize světa. Český rozehrávač se netají plány zaútočit na posílení své pozice v týmu z hlavního města.

Tomáš Satoranský
17.10.
nba nová sezona

Dnes v noci začíná NBA! V akci i Tomáš Satoranský PROGRAM

Už je to tady! Dlouhé zimní večery a probděné noci vám opět zpříjemní přímé přenosy z nejslavnější basketbalové soutěže světa NBA. V noci na středu to všechno vypukne a v akci mimo jiné uvidíte i jediného českého zástupce Tomáše Satoranského, který obéká dres Washningtonu Wizards. Uvnitř článku najdete podrobný program na měsíc řijen.

Tomáš Satoranský
aktualizováno 14.10.
NBA Přípravný zápas

Povedený večer Satoranského. Na závěr přípravy zářil proti Knicks!

Poslední příprava a hurá do sezony. V závěrečné generálce na nový ročník přispěl Tomáš Satoranský deseti body k výhře Washingtonu 110:103 nad New York Knicks. Jediný český zástupce v NBA byl s pěti asistencemi nejlepším hráčem Wizards a za 22 minut na palubovce stihl i tři doskoky.

Tomáš Satoranský
12.10.
nba přípravné zápasy

Satoranský dostal volno a z lavičky přihlížel, jak Wizards prohráli

Basketbalisté Washingtonu svůj předposlední přípravný zápas na palubovce Miami prohráli 115:117. Český rozehravač Tomáš Satoranská dostal tentokrát od trenéra voloo a o výhře domácích rozhodla trojka v poslední sekundě zápasu.

Tomas Satoransky
09.10.
nba přípravné zápasy

Washington porazil v přípravě Cleveland. Blýskl se i Satoranský!

Basketbalisté Washingtonu vyhráli i třetí přípravné utkání před nadcházející sezonou NBA. Doma si poradili s letošním finalistou Clevelandem 102:94 a český rozehravač zaznamenal osm bodů, ctaři doskoky a pět asistencí.

Tomáš Satoranský proti New Yorku
07.10.
nba před sezónou

Washingtonu se v přípravě daří. K další výhře pomohl i Satoranský!

Basketbalisté Washingtonu zvládli i druhý přípravný zápas na nový ročník NBA. Tentokrát si poradili s New Yorkem 104:100 a na palubovce nechyběl ani český hráč Tomáš Satoranský.

Tomas Satoransky
03.10.
nba přípravné zápasy

Satoranský zahájil přípravu. Nastoupil v základu a dal 13 bodů!

Washington Wizards se první zápas v přípravě na nový ročník NBA vydařil. Nad čínským Kuang-čou Long-Lions zvítězili jednoznačně 126:96 a Tomáš Satoranský odehrál 25 minut, během kterých stihl nasázet 13 bodů.