Tomáš Satoranský
11.11.
NBA Basketbalová noc

Wizards po dvou prohrách porazili Miami. Satoranský měl jen doskok!

Washington se po dvou prohrách zase dočkal vítězné radosti. Wizards porazili Miami 116:110. Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský odehrál něco přes 6 minut a zapsal si jen doskok. Zářil osmadvacetibodový John Wall.

10.11.

Washington prohrál s Orlandem. Satoranský stihl jen asistenci!

Pět prohraných zápasů, pak jedna výhra a vidina lepších časů, ale teď zase dvě porážky v řadě. Taková je bilance basketbalistů Washingtonu, kteří v nočním zápase opět nestačili na Orlando, kterému na jeho palubovce podlehli 108:117.

07.11.
nba už je to deprese

Satoranský bez bodu, na hřišti jen chvilku, Washington zase prohrál

Basketbalisté Washingtonu jsou dál ve velké krizi. Na palubovce Dallasu prohráli 100:119 a zapsali už osmou prohru v sezoně a nedařilo se ani Tomášovi Satoranskému. Ten vyšel bodově naprázdno.

05.11.
nba noční zápasy

Washington konečně vyhrál a Satoranský se rozhodně neztratil!

Basketbalisté Washingtonu po pěti zápasech konečně okusili chuť vítězství, když na domácí palubvce zdolali New York Knicks 108:95. Český rozehrávač Tomáš Satoranský si za 14 minut hry připsal čtyři body, tři doskoy a dvě asistence.

Washington Wizards
03.11.
nejde to noc v nba

Bídná série Wizards trvá! Posila nestačila, Satoranský dal 2 body

Basketbalisté Washingtonu dál tápou a po prohře s Oklahomou jsou nejhorším týmem zámořské NBA. Nepomohl jim ani start nové posily. Dwight Howard dal sice 20 bodů, ale vůbec to nestačilo.

31.10.

Satoranský slavil narozeniny, výhru ale ne! Washington opět prohrál

Basketbalisté Washingtonu prohráli v NBA už čtvrtý zápas za sebou, když v úterý podlehli Memphisu 95:107. Porážku neodvrátil ani Tomáš Satoranský, který odehrál pět minut a jeho oslava 27. narozenin tak měla hořkou příchuť.

Stephen Curry a Tomáš Satoranský
29.10.
rekordní zápas

Satoranský odehrál nejlepší zápas, debaklu Washingtonu nezabránil

Tomáš Satoranský zažil nejlepší zápás v NBA v této sezoně, přesto nezabránil debaklu Washingtonu na palubovce Los Angeles Clippers. Zářil opět také Stephen Curry, který si připsal další rekord.

Sacramento - Washington
27.10.
nba favorité tápou

Čtvrtá prohra: Satoranský hrál 11 minut, ale Washington opět padl

Basketbalisté Washingtonu prožívají hodně bídný start do nové sezony. V dosavadních pěti utkáních vyhráli jen jedinkrát a nyní zapsali prohru na palubovce Sacramenta.

25.10.
nba hodně divoká noc

Satoranský hrál proti Currymu, ten nasázel Washingtonu 51 bodů!

Tomáš Satoranský dostal v dresu Washingtonu pořádnou šanci a v duelu s Golden State Warriors odehrál 21 minut. Přesto dával body jen z trestných hodů a jeho tým prohrál s obhájcem trofeje 122:144.

aktualizováno 23.10.

Washington zabral! Satoranský a spol. vyhráli v Portlandu

Basketbalisté Washingtonu se v letošní sezoně mohli poprvé zaradovat z vítězství. Na palubovce Portlandu zvítězili 125:124 a slavit tak mohl i jediný Čech v NBA Tomáš Satoranský, který odehrál 10 minut.