Kateřina Siniaková
aktualizováno 05.06.
Tenis French Open

Krejčíková a Siniaková jsou v deblovém SF Roland Garros!

Tenistky Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková postoupily do semifinále čtyřhry na Roland Garros. V boji o finále mohou narazit na další český pár Andrea Sestini Hlaváčková, Barbora Strýcová.

Karolína Plíšková a Martina Navrátilová
05.06.

Navrátilová naložila Plíškové: Proč ji ostře kritizuje za French Open?

Cesta Karolíny Plíškové i Petry Kvitové na letošním French Open skončila ve třetím kole. Bylo to nemilé překvapení, od obou hráček se čekalo víc. Nevydařený grandslamový turnaj elitních českých tenistek teď zhodnotila legenda Martina Navrátilová. Pro Kvitovou měla pochopení, ale kritikou na výkon Plíškové nešetřila!

Rafael Nadal
04.06.
Tenis Roland Garros

Nadal je blízko jedenáctému titulu. K narozeninám si nadělil postup!

Španěl Rafael Nadal se opět přiblížil jedenáctému titulu, když porazil na French Open mladého Němce Maximiliana Marterera a je ve čtvrtfinále.

Barbora Strýcová
03.06.
grandslam nešťastné osmifinále

Nejhorší zápas, litovala Strýcová. Přesto v Paříži lepší nikdy nebyla

Barbora Strýcová vypadla jako poslední česká zástupkyně ve dvouhrách na grandslamovém Roland Garros v osmifinále. A i přes zklamání je výsledek na antukovém grandslamu jejím nejlepším umístěním v Paříži v kariéře.

Karolína Plíšková
31.05.

Česká bitva: Šafářová vedla, Plíšková ale otočila a postupuje!

Karolína Plíšková porazila v českém derby na Roland Garros Lucii Šafářovou a bude hrát osmifinále pařížského grandslamu. Šafářová přitom vyhrála první set a byla nepříjemná i v tom druhém. Plíšková však ve třetí sadě potvrdila roli favoritky a vyhrála ji jasně 6:1. Na světovou šestku čeká v dalším dějství turnaje vítězka zápasu Maria Šarapová/Donna Vekičová.

Tomáš Berdych
30.05.

Berdych končí na French Open v 1. kole. Nestačil na Chardyho!

Tomáš Berdych končí na Roland Garros hned v prvním kole. Utkání, které se kvůli špatnému počasí a viditelnosti v úterý muselo přerušit a dohrávalo se ve středu, sice český tenista dokázal ze stavu 0:2 na sety vyrovnat, ale v rozhodující páté sadě podlehl Francouzovi Jeremymu Chardymu 2:6.

Petra Kvitová
aktualizováno 30.05.

Kvitová nadělila kanára a jde do třetího kola! Uspěla i Strýcová

Tenistka Petra Kvitová porazila ve druhém kole Roland Garros Laru Arruabarrenovou-Vecinovou a postoupila dál. Kvitová nadělila Španělce v prvním setu kanára a ten druhý vyhrála 6:4. Češka se ve třetím kole utká s vítězkou zápasu Alexandra Dulgheruová/Anett Kontaveitová.

27.05.
Tenis pařížský grandslam

Odměny za Roland Garros? Toto je motivace pro Kvitovou a další!

Od 21. května do 10. června probíhá druhý grandslam letošní sezony, tedy Roland Garros. Startují na něm ty největší světové hvězdy a řada Čechů. Víte, kolik si kdo za jednotlivá kola či celkové prvenství vydělá? Přehled prize money najdete v tomto článku.

Serena Williamsová a Kristýna Plíšková
24.05.

Serena se vrací do grandslamů: Na úvod ji čeká Kristýna Plíšková!

Kristýna Plíšková se v prvním kole French Open utká s bývalou světovou jedničkou Serenou Williamsovou z USA, která odehraje první grandslam po loňském porodu dcery. Kateřinu Siniakovou čeká jiná někdejší první tenistka žebříčku Běloruska Viktoria Azarenková.

Caroline Wozniacká
aktualizováno 27.01.
tenis Až na vrchol

Wozniacká udolala Halepovou a ovládla Australian Open

Tenistka Carolina Wozniacká vyhrála Australian Open, čímž se stala první dánskou grandslamovou vítězkou a po šesti letech bude znovu světovou jedničkou! Wozniacká porazila ve vyčerpávajícím finále v Melbourne Rumunku Simonu Halepovou 7:6, 3:6, 6:4 za dvě hodiny a 49 minut.