Andrea Hlaváčková a Barbora Strýcová
07.10.
Tenis Turnaj v Pekingu

Zatím nejcennější titul v kariéře: Hlaváčková se Strýcovou slaví!

Andrea Sestini Hlaváčková a Barbora Strýcová vyhrály čtyřhru na elitním turnaji v Pekingu a slaví druhý společný a zatím nejcennější titul. Dvaatřicetileté plzeňské rodačky ve finále porazily kanadsko-čínský pár Gabriela Dabrowská, Sü I-fan 4:6, 6:4 a 10:8.

05.10.
tenis čtyřhra

Hlaváčková se Strýcovou si na turnaji v Pekingu zahrají o finále!

České deblistky Andrea Hlaváčková s Barborou Strýcovou si na turnaji v Pekingu zahrají o finále čtyřhry. Ve čtvrtfinále doslova vymetly kurt se slovinsko-španělský párem Andrejou Klepačovou, Maríou José Martínezovou s "kanárem" 6:3 a 6:0.

Karolína Plíšková
01.10.
tenis peking

Siniaková a Plíšková vstup do turnaje zvládly, Strýcová končí!

České tenistky Kateřina Siniaková a Karolína Plíšková úspěšně vstoupily do turnaje v Pekingu. Siniaková v 1. kole přehrála Belgičanku Alison Van Uytvanckovou 7:5 a 6:4 a Plíšková porazila Australanku Samanthu Stosurovou po setech 6:4 a 6:4.

Strýcová urvala postup do čtvrtfinále! Teď ji čeká Ósakaová

Tenistka Barbora Strýcová na turnaji v Tokiu vybojovala postup do čtvrtfinále, když ve 2. kole porazila Estonku Anett Kontaveitovou 7:6, 3:6, 7:5. Další soupeřkou české tenistky bude letošní vítězka US Open Japonka Naomi Ósakaová.

18.09.
tenis dvouhra

Strýcová zahájila turnaj v Tokiu výhrou! Ve 2. kole ji čeká Estonka

Tenistka Barbora Strýcová vstoupila vítězně do turnaje v Tokiu, kde si poradila s kvalifikantkou Zarinou Dijasovou z Kazachstánu po setech 6:4 a 6:4. Ve druhém kole se utká s Estonkou Anett Kontaveitovou.

01.09.
tenis poslední grandslam

Plíšková je v osmifinále US Open! Přemohla domácí hvězdičku

Tenistka Karolína Plíšková si potřetí v řadě v New Yorku zahraje osmifinále. Předloňská finalistka turnaje porazila ve 3. kole US Open domácí Sofií Keninovou 6:4 a 7:6. Barbora Strýcová a Karolína Muchová se s dvouhrou na závěrečném grandslamu sezony rozloučily.

31.08.
Tenis US Open

Barbora Strýcová padla: Ve 3. kole nestačila na Elise Mertensovou!

Tenistka Barbora Strýcová se rozloučila s dvouhrou na US Open ve třetím kole. Vyrovnaný souboj s patnáctou nasazenou Elise Mertensovou z Belgie prohrála 3:6 a 6:7.

Petra Kvitová
31.08.
Tenis Newyorský grandslam

Vydařené US Open: Ve třetím kole je 6 Češek, dříve maximálně 4!

Karolína Plíšková, Karolína Muchová, Barbora Strýcová, Petra Kvitová, Markéta Vondroušová a Kateřina Siniaková. To jsou jména českých tenistek, které se na právě probíhajícím US Open dostaly až do třetího kola. Je jich celkem šest. Připravili jsme přehled toho, jak tomu bylo v rámci účasti ve třetím kole newyorského grandslamu v posledních deseti letech. Ten letošní je z tohoto pohledu oproti ostatním velmi úspěšný.

29.08.

Po senzační Strýcové postoupila i Siniaková a Karolína Plíšková!

Tenistka Barbora Strýcová v dalším horkém dni na US Open nešetřila Laru Arruabarrenaovou. Turnajová třiadvacítka deklasovala španělskou soupeřku 6:0, 6:1 a postoupila v New Yorku do třetího kola. V něm je i Karolína Plíšková, která porazila Rumunku Bogdanovou ve dvou setech. Z postupu se raduje také Kateřina Siniaková po výhře 2:1 nad Estonkou Kontaveitovou.

Karolína Plíšková, Petra Kvitová a Lucie Šafářová
29.08.
Tenis Americky gradnslam

Češkám se zatím na US Open daří: Ve 2. kole větší účast, než vloni!

US Open odstartovalo a českým tenistkám se zatím daří. Až na Kristýnu Plíškovou a Marii Bouzkovou všechny postoupily do druhého kola amerického grandslamu. Češek je v turnaji tedy dál sedm, což je lepší, než vloni, kdy jich do druhé části turnaje postoupilo šest. Půjde jich dál více, než před rokem?