Barbora Strýcová je známá tím, že na kurtu často vypění. Nadávky pak létají všude kolem. Má však i druhou tvář a dokáže se některým věcem pořádně zasmát. A to i těm, které by jiné možná naštvaly. I když, pokud jde o děti, tak se snad nikdy nejde zlobit. Českou tenistku několikrát odmítla v útrobách stadionu malá fanynka. Strýcovou to ale pobavilo.

03.11.
tenis elite trophy

Strýcová zakončila sezonu vítězně! Vítězka US Open zápas vzdala

Česká tenistka Barbora Strýcová zakončila letošní sezonu vítězstvím nad šampionkou US Open Sloane Stephensovou. Američanka zápas na turnaji Elite Trophy vzdala v první setu, kdy prohrávala už 0:5.

02.11.
Tenis Elite Trophy

Strýcová nezvládla na Elite Trophy úvod. Ze skupiny nepostoupí!

Barbora Strýcová vstoupila do turnaje Elite Trophy v Ču-chaji porážkou a hned je jisté, že stejně jako vloni z tříčlenné skupiny nepostoupí. Česká tenistka podlehla 3:6, 4:6 Anastasiji Sevastovové z Lotyšska, která si druhou výhrou v Kaméliové skupině zajistila účast v semifinále.

Prásk.tv píše:

Patnáct let a pije jako o závod - 18
čtěte o tématu Barbora Strýcová na Prásk.tv
24.10.
úspěch další účast

Raduje se i Strýcová! Podruhé v řadě si zahraje na Elite Trophy

Barbora Strýcová si znovu zahraje turnaj Elite Trophy, tedy klání, které je určené pro dvanáctku nejlepších tenistek, které si nevybojovaly účast na Turnaji mistryň.

Pavel Novotná a Karolína Plíšková
aktualizováno 19.10.
tenis válka českých tenistek

Pavel Novotný objasnil, proč si Plíšková může dovolit cokoliv!

Dívčí válka, podraz, skandál, zničené kamarádství...ne, tohle není námět na pokračování legendárního seriálu Beverly Hills, ale realita, která v posledních dnech hýbe českým tenisem. Karolínu Plíškovou povede od nové sezony dnes už bývalý trenér Barbory Strýcové. A právě dohoda mezi Plíškovou a Tomášem Krupou nastartovala mezi tenistkami doslova válku. Jak celou kauzu vidí bulvární novinář Pavel Novotný?

Iveta Benešová a Barbora Strýcová
18.10.
reakce tenisová válka

Podraz? Vždyť Bára přetahovala trenéry také, vzpomínají tenistky

Barbora Strýcová měla v úterý hodně emotivní tiskovku. Nejdřív se podělila o radost po vítězství na turnaji v Linci a pak nenechala nit suchou na trenérovi Krupovi a Karolíně Plíškové. Použila slovo podraz. A to se jí teď vrací…

Karolína Plíšková a Barbora Strýcová
aktualizováno 17.10.
zrada muselo to ven

Poslední vzkaz: Fed Cup budu hrát klidně s Karolínou, říká Strýcová

Jak to bude s českým fedcupovým týmem? Poté, co Karolína Plíšková přebrala trenéra své krajance Barboře Strýcové, to vypadá na malou válku v českém táboře. Strýcová ale uklidňuje, že na kurt se v barvách Česka ráda postaví klidně vedle své rivalky.

Tomáš Krupa, Barbora Strýcová a Karolína Plíšková
drsné konec kamarádství

Válka v českém tenise: Karolína vzala Báře kouče, Hrdlička úřaduje

Tenistka Karolína Plíšková bude od nové sezony spolupracovat s trenérem Tomášem Krupou. Ten odchází od další české hráčky Barbory Strýcové. Ta přiznala, že kvůli odchodu jejího kouče skončilo i přátelství se svou fedcupovou spoluhráčkou.

aktualizováno 15.10.
Tenis Turnaj Linec

Strýcová slaví svůj druhý titul. Ve finále porazila Rybárikovou!

Tenistka Barbora Strýcová vyhrála turnaj v Linci a získala druhý titul na okruhu WTA. Turnajová dvojka ve finále zdolala nejvýše nasazenou Slovenku Magdalénu Rybárikovou 6:4, 6:1.

14.10.

Strýcová v Linci postoupila do finále. Nad Rumunkou vyhrála 2:0!

Barbora Strýcová postoupila v rakouském Linci do finále. V předposlední fázi turnaje porazila 26. hráčku světa, Rumunku Mihaelu Buzarnescuovou 6:3 a 7:6. Aby vyhrála svůj druhý titul v kariéře, musí porazit Slovenku Magdalénu Rybárikovou.