Fed Cup
11.11.
Tenis Fed Cup

Siniaková to zvládla, Češky v Praze slaví 11. triumf ve Fed Cupu!

České tenistky vyhrály pošesté za osm let a pojedenácté v historii Fed Cup. Hrdinkou finále se při nachlazení Petry Kvitové stala Kateřina Siniaková, která v pražské O2 areně získala dva body a zasloužila se o triumf nad americkými obhájkyněmi titulu 3:0 na zápasy. Vítězný bod dvaadvacetiletá Siniaková získala v duelu se Sofií Keninovou, v kterém odvrátila dva mečboly a vyhrála 7:5, 5:7 a 7:5 za více než tři a půl hodiny.

Nachlazená Petra Kvitová
aktualizováno 09.11.
LOS FED CUP

Velká ztráta: Finále začne bez Kvitové, vyřadilo jí nachlazení

České tenistky rozehrají finále Fed Cupu s Američankami bez nachlazené Petry Kvitové. V sobotu v pražské O2 areně nejprve od 14:00 nastoupí s reprezentací se loučící Barbora Strýcová proti Sofii Keninové a poté se utkají Kateřina Siniaková s Alison Riskeovou. Kvitová může do utkání zasáhnout v neděli. Pořadí sobotních zápasů určilo dnešní losování na Staroměstské radnici.

Barbora Strýcová
08.11.
reprezentace velké díky!

Konec divé Báry! Tenistka Strýcová se loučí s Fed Cupem

Tenistka Barbora Strýcová se rozloučí s fedcupovou kariérou. Ve 32 letech nastoupí v soutěži družstev naposledy ve víkendovém finále proti Američankám v pražské O2 areně. Dvojnásobná vítězka soutěže to oznámila dnes večer na slavnostním banketu na lodi pod Vyšehradem.

České tenistky nastoupí v nejsilnější sestavě, USA bez hvězd

České tenistky budou ve finále Fed Cupu proti Spojeným státům americkým reprezentovat Petra Kvitová, Karolína Plíšková, Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová.

Barbora Krejčíková a Kateřina SIniaková
aktualizováno 27.10.
gratulace turnaj mistryň

Spanilá jízda: Česká bitva o finále pro Krejčíkovou se Siniakovou!

Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková si zahrají deblové finále Turnaje mistryň v Singapuru. Nejvýše nasazený pár porazil další českou dvojici Andrea Hlaváčková – Barbora Strýcová ve dvou setech 6:3 a 6:2.

Barbora Strýcová a Andrea Hlaváčková
25.10.
wta turnaj mistryň

O finále tenisového Turnaje mistryň si zahrají dva české páry!

Český tenis bude mít na Turnaji mistryň ve čtyřhře znovu zastoupení ve finále. V sobotním semifinále se v Singapuru střetnou světové jedničky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková s dvojicí Andrea Sestini Hlaváčková a Barbora Strýcová.

Andrea Hlaváčková a Barbora Strýcová
07.10.
Tenis Turnaj v Pekingu

Zatím nejcennější titul v kariéře: Hlaváčková se Strýcovou slaví!

Andrea Sestini Hlaváčková a Barbora Strýcová vyhrály čtyřhru na elitním turnaji v Pekingu a slaví druhý společný a zatím nejcennější titul. Dvaatřicetileté plzeňské rodačky ve finále porazily kanadsko-čínský pár Gabriela Dabrowská, Sü I-fan 4:6, 6:4 a 10:8.

05.10.
tenis čtyřhra

Hlaváčková se Strýcovou si na turnaji v Pekingu zahrají o finále!

České deblistky Andrea Hlaváčková s Barborou Strýcovou si na turnaji v Pekingu zahrají o finále čtyřhry. Ve čtvrtfinále doslova vymetly kurt se slovinsko-španělský párem Andrejou Klepačovou, Maríou José Martínezovou s "kanárem" 6:3 a 6:0.

Karolína Plíšková
01.10.
tenis peking

Siniaková a Plíšková vstup do turnaje zvládly, Strýcová končí!

České tenistky Kateřina Siniaková a Karolína Plíšková úspěšně vstoupily do turnaje v Pekingu. Siniaková v 1. kole přehrála Belgičanku Alison Van Uytvanckovou 7:5 a 6:4 a Plíšková porazila Australanku Samanthu Stosurovou po setech 6:4 a 6:4.

aktualizováno 20.09.
tenis turnaj v tokiu

Strýcová urvala postup do čtvrtfinále! Teď ji čeká Ósakaová

Tenistka Barbora Strýcová na turnaji v Tokiu vybojovala postup do čtvrtfinále, když ve 2. kole porazila Estonku Anett Kontaveitovou 7:6, 3:6, 7:5. Další soupeřkou české tenistky bude letošní vítězka US Open Japonka Naomi Ósakaová.