Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Barbora Strýcová
Aktualizováno 19.7. 2017 11:54
užívá života je fantastická

Takovou babičku by chtěl mít každý. A Bára Strýcová to dobře ví

Tenistka Barbora Strýcová si užívá zaslouženého volna a tráví ho okruhu svých nejbližších. Na svém instagramu se pochlubila fotkou s babičkou, která i v 90 letech užívá života plnými doušky!

wimbledon 2017 Rozhovor

Smutná Strýcová: Nezasloužila jsem si to, nervy mě ovládly!

Čeští tenisté prožívají smolný den na Wimbledonu. Po Kristýně Plíškové a Lukášovi Rosolovi končí i Barbora Strýcová. Ta sice v souboji s Naomi Osakovou odvrátila čtyři mečboly, ale nakonec prohrála třetí set. V rozhovoru pro Nova Sport popsala své pocity.

Barbora Strýcová
Aktualizováno 5.7. 2017 17:12
wimbledon 2017 Byl to boj

Smolný den českých tenistů pokračuje: Končí i Bára Strýcová!

Čeští tenisté prožívají smolný den na Wimbledonu. Po Kristýně Plíškové a Lukášovi Rosolovi končí i Barbora Strýcová. Ta sice v souboji s Naomi Osakovou odvrátila čtyři mečboly, ale nakonec prohrála třetí set.

Prásk.tv píše:

David Kraus a Barbora Strýcová - 12
čtěte o tématu Barbora Strýcová na Prásk.tv
Barbora Strýcová
Aktualizováno 3.7. 2017 20:32
wimbledon nepříjemná zkušenost

Výhrůžky přímo na stadionu! Strýcová čelila útoku sázkaře

Tenistka Barbora Strýcová řešila ve Wimbledonu nepříjemnost. Když se po dešťové pauze vracela v All England Clubu na kurt k pokračování utkání prvního kola, tak české hráčce anglicky vyhrožoval fanoušek.

tenis povedený den

Češkám se v Eastbourne dařilo! Dál jdou sestry Plíškovy i Strýcová

Ze čtyř českých tenistek, které se v pondělí představily na kurtech v Eastbourne, slaví postup do dalšího kola hned tři. Uspěly jak obě sestry Plíškovy, tak Barbora Strýcová, která si poradila s mladou kanadskou hvězdičkou Eugenií Bouchardovou.

Barbora Strýcová
Aktualizováno 23.6. 2017 10:25
to je zločin chudák holka

Výhružky smrtí! Strýcová ukázala, jaké zprávy dostává od anonymů

Česká tenistka Barbora Strýcová patří k oblíbeným postavám WTA okruhu, ale bohužel se i mezi fanoušky najdou tací, kteří zřejmě nesnesou, když jim zrovna nevyjde tiket, který vsadili. To pak neváhají a tenistkám vyhrožují prostřednictvím zpráv na sociálních sítích. Bára ukázala, jaké vzkazy například dostává.

Barbora Strýcová
Aktualizováno 19.6. 2017 17:25
video veselá kopa

Strýcová baví! Fanoušek ji pozval na večeři. Reakce stojí za to!

Tenistka Barbora Strýcová si v prvním kole turnaje v Birminghamu poradila s Julií Putincevovou z Kazachstánu. Navíc stihla opět i pobavit fanoušky, když jí nevyvedlo z míry ani pozvání od fanouška, které obdržela přímo na kurtu.

Barbora Strýcová
Aktualizováno 20.6. 2017 14:33
Tenis Už se to blíží

"Je to nejvíc," těší se Strýcová na Wimbledon. Jak ji neznáte? FOTO

Tenisový Wimbledon se blíží, začíná už 3. července a vy ho budete moci sledovat na stanicích Nova Sport. Přichystali jsme pro vás bohatý program a v akci uvidíte i české hráče. Mezi nimi i Barboru Strýcovou. Svérázná rodačka z Plzně se už velmi těší a v tomto článku vám ji představíme tak, jak ji možná neznáte.

tenis královna krásy

Wimbledon 2017 se blíží: Která tenistka je nejkrásnější? Hlasujte!

Již 3. července startuje prestižní tenisový turnaj Wimbledon a my jsme si pro vás připravili výběr těch nejkrásnějších hráček, které se nám v něm představí. O té nejhezčí můžete hlasovat na konci článku. Průběh celého turnaje budete navíc moci sledovat na stanicích Nova Sport.

Barbora Strýcová a Markéta Vondroušová
Aktualizováno 1.6. 2017 14:03
Tenis Roland-Garros

Vondroušová i Strýcová končí na French Open ve druhém kole!

České tenistky Barbora Strýcová a Markéta Vondroušová prohrály ve 2. kole French Open. První jmenovaná hráčka nestačila na domácí Alizé Cornetovou, druhá pak podlehla s Ruskou Darjou Kasatkinová.