Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Lucie Šafářová a Barbora Strýcová
13.08.
sport a vztahy nutná očista

České tenistky měly spekulací s muži už dost! Udělaly, co musely

České tenistky Barbora Strýcová a Lucie Šafářová byly v posledních týdnech probírány skoro ve všech médiích. Nikoliv však v souvislosti s jejich tenisovým nadáním, ale spíše kvůli soukromému životu, který byl spojován s mužskými protějšky. Společně s další hráčkou teď podnikly nutnou psychickou očistu!

David Kraus a Barbora Strýcová
aktualizováno 08.08.
Rozchod Stále to bolí

Kraus zpíval o nevěře: Bylo to pro Báru a vyplnilo se to, smutní!

Na konci července vyplul na povrch rozchod Barbory Strýcové a Davida Krause. Tenistka byla přistižena s novým mužem. Podle Strýcové nešlo o nevěru, jelikož s Krausem údajně už dva měsíce nežila. Herec a muzikant to ale vidí asi trochu jinak…

Plekanec a české tenistky
aktualizováno 05.08.
Ve volnu Rogers Cup

České tenistky s hokejkou: Pleky učil Kvitovou či Plíškovou! VIDEO

Turnaj WTA Rogers Cup měl před samotným zahájením menší zpestření. Tenistky si v Montrealu vyrazily na hokejbalové hřiště a střihly si exhibiční zápasy. Jak to šlo Kvitové, Plíškové či Strýcové s hokejkou v ruce? Podívejte se na video!

Prásk.tv píše:

David Kraus a Bára Strýcová - 1
čtěte o tématu Barbora Strýcová na Prásk.tv
David Kraus a Barbora Strýcová
27.07.
Tenistka Ze soukromí

Strýcová se otevřeně přiznala: Toto řekla o vztahu s Davidem Krausem!

Od včerejška se v médiích řeší fotky Barbory Strýcové a očividného milence, kterým je šéfredaktor lifestylového časopisu Elle Petr Matějček. Přitom si ještě do dnešního dne všichni mysleli, že Strýcová stále chodí s hercem a muzikantem Davidem Krausem. Jak to tedy skutečně je? Česká tenistka se poprvé k celé věci vyjádřila…

Barbora Strýcová, David Kraus a Petr Matějček
26.07.
Přistiženi Krachující vztah

Promluvili Kraus i Strýcové nový muž: První smutní, druhý zatlouká!

Když dnes ráno přišel deník Blesk s fotkami, na kterých je Barbora Strýcová a v té době ještě neznámý krasavec (oba se k sobě hodně měli) byl to šok. Vždyť má česká tenistka stále žít s hercem Davidem Krausem? To už je ale nejspíš minulostí. Je však s novým mužem, se kterým byla načapána? Úspěšný novinář k tomu řekl své, stejně tak i Kraus…

Potetovaný fešák
26.07.
sport a vztahy vyměnila ho za krause?!

Tohle je nový muž Strýcové! Tetovaný fešák je úspěšný novinář

Bára Strýcová byla načapána, jak se na ulici před domem poměrně intimně vítá s neznámým mužem. Že se to nebude líbit jejímu příteli Davidu Krausovi je jasné, ale kdo že je ten potetovaný krasavec? Známý a úspěšný český novinář!

Barbora Strýcová a David Kraus
26.07.
krize to nebyl david kraus

No Báro?! Tenistka Strýcová načapána s jiným mužem!

Jak to tak vypadá, tak vztah tenistky Barbory Strýcové a zpěváka Davida Krause je nejspíš u konce. Alespoň tedy podle fotografií, na kterých deník Blesk tenistku zachytil v hodně intimních chvílích s jiným mužem!

Barbora Strýcová a David Kraus
aktualizováno 26.07.

GALERIE: Barbora Strýcová a David Kraus

Tenistka Barbora Strýcová a její partner David Kraus.

Karolína Plíšková
06.07.
wimbledon 2018 5. den

Plíšková senzačně otočila a postupuje, končí však tři Češky!

5. hrací den Wimbledonu nebyl pro českého fanouška úplně šťastný. Vypadly totiž hned tři Češky - Kateřina Siniaková, Barbora Strýcová a Lucie Šafářová. Kdo se však raduje je Karolína Plíšková, která senzačně otočila zápas s Rumunkou Mihaelu Buzărnescuovou.

Jiří Veselý
05.07.
wimbledon 2018 4. den

Vyvedený den: Postupuje Veselý, obě Češky i Slovenka Cibulková!

Počasí i náročný program neumožnil ve středu odehrát všechna utkání a tak se tyto zápasy dohrávaly dnes. Barbora Strýcová postoupila, stejně tak i Kateřina Siniaková, která s Tunisankou bojovala dvě a půl hodiny. Slovenským fanouškům udělala radost Dominika Cibulková, která porazila Johannu Kontaovou. Závěr vydařeného dne uzavřel Jiří Veselý, který porazil Argentince Schwartzmana.