Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Barbora Strýcová a Sie Šu-wej na turnaji v Indian Wells
18.03.
tenis Parádní úspěch

Skvělá Strýcová! V Indian Wells získala nejcennější titul v kariéře!

Barbora Strýcová vyhrála s Tchajwankou Sie Šu-wej čtyřhru na tenisovém turnaji v Indian Wells a získala nejcennější deblový titul v kariéře. Ve finále porazily nejvýše nasazenou ruskou dvojici Jekatěrina Makarovová, Jelena Vesninová dvakrát 6:4.

Karolína Plíšková a Barbora Strýcová
05.02.
Tenis Fed Cup

Se Strýcovou v jednom týmu? Hádky jdou stranou, říká Plíšková!

Karolína Plíšková a Barbora Strýcová. Tyto dvě tenistky se spolu potkají ve fedcupovém týmu. Už před vzájemným zápasem na Australian Open tvrdily, že jejich válka, která začala přetažením trenéra Tomáše Krupy od druhé jmenované k té první, je vyřešena. Přesto jistá nevraživost zřejmě trvá, ale podle Plíškové nebude mít na výkony ve Fed Cupu vliv.

Karolína Plíšková a Barbora Strýcová
aktualizováno 30.01.
fed cup jde o česko!

Spory stranou: Plíšková a Strýcová jsou zase v jednom týmu!

V nejsilnější sestavě nastoupí české tenistky v prvním kole Fed Cupu proti Švýcarkám. Kapitán Petr Pála má po více než dvou letech znovu v sestavě kvarteto Karolína Plíšková, Barbora Strýcová, Petra Kvitová a Lucie Šafářová. Utkání se bude hrát v pražské O2 areně 10. a 11. února na tvrdém povrchu.

Prásk.tv píše:

Patnáct let a pije jako o závod - 18
čtěte o tématu Barbora Strýcová na Prásk.tv
Karolína Plíšková a Barbora Strýcová
aktualizováno 22.01.
Tenis Australian Open

Plíšková zdolala Strýcovou. Ruce si podaly, ale úsměvy nerozdávaly

Osmifinále Australian Open proti sobě postavilo Karolínu Plíškovou a Barboru Strýcovou. Šlo o očekávaný souboj a to nejen proto, že se v něm utkaly dvě Češky. Tyto hráčky spolu totiž nemají nejlepší vztah, jelikož u nich stále doznívá rozpor ohledně výměny trenérů. Na kurtu to však znát nebylo. Nakonec vyhrála Plíšková 2:1 na sety. A jak se rozloučily? Ruce si podaly, ale rychle šly od sebe a úsměvy rozhodně nerozdávaly.

Barbora Strýcová
22.01.
Tenistka Porovnejte

Velká změna: Strýcová před 16 lety a teď? Stydí se, kolik vážila! FOTO

Babora Strýcová se chystá na zápas osmifinále Australian Open. Tento turnaj jako juniorka v letech 2002 a 2003 vyhrála. Když se zpětně dívá na fotku, na které drží pohár z australského grandslamu, trochu se stydí a sama se jí směje. Postupem času totiž výrazně změnila svůj vzhled a je to znát zejména na váze. Podívejte se, jak Strýcová vypadala před 16 lety a porovnejte to s aktuální fotkou.

Karolína Plíšková a Barbora Strýcová
21.01.
Tenistky Napjatý vztah

Válka Strýcové a Plíškové: Řekly si vše do očí a takhle to teď mají!

Australian Open nabídne už zítra osmifinálový souboj, ve kterém se potkají dvě Češky. Barbora Strýcová se postaví Karolíně Plíškové. Bude to pořádná bitva a to i proto, že měly tyto dvě hráčky mezi sebou poměrně nedávno rozpor. Ten vznikl kvůli tomu, že si k sobě Plíšková přetáhla trenéra Tomáše Krupu, který vedl právě Strýcovou a ta to brala jako podraz. Jak to mají české rivalky před vzájemným soubojem?

Karolína Plíšková
aktualizováno 18.01.
Tenis Australian Open

Plíšková bude hrát o osmifinále se Šafářovou. Postoupil i Berdych!

Tenistka Karolína Plíšková hravě zvládla druhé kolo grandslamového Australian Open a v boji o osmifinále narazí na krajanku Lucii Šafářovou. Postoupila i Barbora Strýcová a nezaváhal ani Tomáš Berdych. Ve druhém kole turnaj v Melbourne skončil pro Markétu Vondroušovou a Jiřího Veselého

Karolína Plíšková
16.01.
tenis australian open

Čtyři české tenistky postupily do 2. kola, radoval se i Veselý

Druhý den na Australian Open je opět ve znamení českých tenistek. Vstup do prvního grandslamu sezony zvládly Karolína Plíšková, Barbora Strýcová, Lucie Šafářová i Markéta Vondroušová.

Barbora Strýcová
11.01.
tenis zahraniční turnaje

Strýcová v Sydney vypadla, Veselý skončil v Aucklandu ve čtvrfinále

Tenistka Barbora Stýcová si semifinále turnaje v australském Sydney nezahraje. Prohrála totiž s domácí hráčkou Ashleigh Bartyovou jasně 3:6, 2:6.

Barbora Strýcová
08.01.
tenis turnaj v austrálii

Strýcová v Sydney vybojovala postup po dvou a půl hodinách

Barbora Strýcová se na turnaji v australském Sydney probojovala do druhého kola. Po více jak dvou hodinách porazila Darju Kasatkinovou 7:5, 1:6 a 6:4. O postup do čtvrtfinále ji čeká Jekatěrina Makarovová.