Jindřich Trpišovský
08.08.
Fotbal Evropské poháry

Trenéři českých klubů v Evropě: Kdo je nejefektivnější? PŘEHLED

České fotbalové kluby se v posledních letech potácí po evropských pohárech ve snaze získat cenné body do koeficientu pro následující sezóny a ve snaze vylepšit si svůj rozpočet. Dlouhodobě se jim ovšem moc nedaří uspět a otázkou zůstává, kdy se český fotbal vrátí do lepších časů. V souvislosti s tím jsme sestavili přehled trenérů a jejich bilance za poslední tři roky v evropských pohárech. Kdo je nejefektivnější pro svůj klub?

Dresy Viktorie Plzeň bez límečku
20.07.
fotbal Skvělý obrat

Otočka na úvod! Plzeň obrátila zápas na Dukle a zvítězila 3:1

Fotbalisté Plzně na úvod nové prvoligové sezony zdolali po obratu Duklu 3:1. Úřadující mistři na Julisce prohráli první poločas gólem Davida Douděry ze sedmé minuty, po změně stran se však v 69. minutě prosadil střídající Tomáš Hořava a krátce nato dostal hosty do vedení vlastní gól Jakuba Podaného. Skóre zápasu pak uzavřel v 88. minutě Michael Krmenčík z penalty.

Václav Pilař
04.07.
Fotbal 1. fotbalová liga

Václav Pilař našel nový domov. Z Plzně se stěhuje do Olomouce!

Fotbalový šikula Václav Pilař odchází z Viktorie Plzeň do Olomouce. Záložník, jehož rozjetou kariéru zastavovala častá zranění, se upsal Sigmě na dva roky. Informoval o tom klubový web.

Prásk.tv píše:

František Rajtoral - 1
čtěte o tématu FC Viktoria Plzeň na Prásk.tv
Chuligáni Slavie
31.05.

Slavia dostala za fanoušky pokutu 80 tisíc. Platí i liberecký Coufal!

Slavia bude pykat za své fanoušky. Tedy alespoň za některé – za ty, kteří byli neukáznění. Sešívané bude stát chování některých jednotlivců 80 tisíc korun. Ti se provinili v utkání s Plzní. Disciplinárka potrestala i libereckého kapitána Vladimíra Coufala. Ten po utkání s Baníkem kritizoval rozhodčí.

Jan Kopic
aktualizováno 27.05.

Nejlepším hráčem ligy se stal Kopic, mezi kouči vyhrál Jílek!

Nejlepším hráčem uplynulé sezony první fotbalové ligy se poprvé stal záložník Jan Kopic, který si připsal nejvíce asistencí v soutěži a pomohl Plzni k titulu. V hlasování trenérů, kapitánů jednotlivých týmů a vybraných novinářů jasně zvítězil před slávistou Josefem Hušbauerem a nejlepším střelcem a spoluhráčem Michaelem Krmenčíkem. Mezi kouči vyhrál Václav Jílek z Olomouce. Výsledky ankety dnes byly vyhlášeny na Galavečeru Ligové fotbalové asociace v Praze.

Oslavy plzeňského titulu 2018
19.05.
Fotbal Slavilo se

Oslavy v Plzni: Hráči přijeli tanky! M***y pražský, řval manažer Šádek

V Plzni propukly oslavy ligového titulu. Viktoria ho získala po roční pauze, když v 29. kole letošního ročníku porazila 2:1 Teplice. Slavilo se na hřišti a pak v centru města, kde na tým čekaly stovky fanoušků. Někteří z nich si dokonce sáhli na pohár. Hráče přivezly a odvezly tanky.

FC Viktoria Plzeň slaví titul
aktualizováno 19.05.

Plzeň porazila Teplice a slaví titul, Jablonec na Slavii vyhrál 3:1!

Fotbalisté Plzně jsou popáté za posledních osm let českými šampiony. Titul si zajistili v dnešním 29. kole první ligy domácí výhrou 2:1 nad Teplicemi. Navíc obhájce titulu Slavia doma prohrála s Jabloncem 1:3 a kolo před koncem tak na Plzeň ztrácí z druhého místa nedostižných sedm bodů.

Videorozhodčí
18.05.
fotbal Pro smích fanouškům

LIGOVÁ FRAŠKA! Videosudí v Plzni nebude, důvod vás šokuje!

Jak ještě víc pošramotit svou už tak bídnou pověst a být pro smích všem fanouškům! Přesně to předvedla česká nejvyšší fotbalová soutěž ohledně (ne)nominace videorozhodčího na předposlední kolo HET ligy. Důvod, proč na zápase Plzně video nebude, je opravdu zarážející.

Pavel Julínek
17.05.
Fotbal Nasazení rozhodčích

Julínek bude pískat Plzeň: Vážně? Vždyť jí pomáhal, zuří fanoušci!

V sobotu se hraje předposlední kolo české nejvyšší soutěže, ve kterém si mohou fotbalisté Plzně zajistit titul. Hrají doma s Teplicemi, a pokud uspějí, budou slavit. Veřejnost ale pohoršilo nasazení rozhodčích na tento důležitý zápas. Píská ho totiž Pavel Julínek, tedy sudí, který v minulosti mnohokrát chyboval a několikrát k prospěchu Viktorie.

Evropské poháry a české kluby
17.05.
Fotbal Dobré časy

České kluby a evropské poháry? Pět jistých míst a tyto pozice!

Český fotbal v rámci evropských soutěží zažívá příjemné časy. Hned pět českých týmu bude mít šanci se porvat o evropské poháry. Podívejte se v tomto článku na přehled toho, kdo bude v jaké pozici a připomeňte si, jak tomu bylo za posledních 15 let.