Plzeň - Sparta
15.04.
fotbal Zasloužená remíza

Šlágr bez vítěze! Plzeň vstala z mrtvých a uhrála se Spartou bod

Megašlágr 24. kola HET ligy mezi Plzní a Spartou vítěze nenašel. Letenští sice záhy vedli už 2:0, viktoriáni ale dokázali zápas dovést aspoň k remíze. Svěřenci Pavla Vrby tak vedou tabulku o pět bodů před druhou Slavií, hosté zůstali na šestém místě.

Bohemians vs. Plzeň
08.04.
Fotbal 1. fotbalová liga

Plzeň se o titul bude ještě bát: Od Bohemky schytala debakl 2:5!

Fotbalisté Plzně ve 23. kole první ligy utrpěli debakl 2:5 na hřišti Bohemians Praha 1905 a vedou tabulku už jen o sedm bodů před Slavií. Hvězdou utkání byl Dominik Mašek, který dva góly dal a na dva nahrál. Za domácí se trefili i Michal Šmíd, Rudolf Reiter a Benjamin Tetteh. Hosté skórovali po vlastním gólu Milana Kociče a trefě Jana Kopice.

Zklamaný Pavel Vrba
06.04.
fotbal Královna v nesnázích

Viktoria Plzeň v krizi! Proč se první tým ligy tolik trápí?

Jdou z extrému do extrému! Zatímco na podzim fotbalisté Plzně udivovali svými výkony fanoušky i odborníky, teď se topí v mizérii. Co všechno je příčinou?

Prásk.tv píše:

František Rajtoral - 1
čtěte o tématu FC Viktoria Plzeň na Prásk.tv
Milan Baroš a David Limberský
04.04.

První a poslední: Plzeň v Ostravě uhrála jen bezbrankovou remízu!

Fotbalisté Ostravy remizovali v dohrávce 19. ligového kola v duelu prvního s posledním týmem tabulky bez branek s Plzní. V nastavení trefil hostující Tomáš Chorý břevno. Viktoria nevyhrála v pátém z šesti jarních zápasů nejvyšší soutěže, i tak zvýšila svůj náskok v čele před druhou Slavií na deset bodů. Poslední Baník bodoval podruhé po sobě a snížil manko na nesestupové pozice na čtyři body. Zápas se v původním březnovém termínu nehrál kvůli zmrzlému terénu.

žáčci Sparty
30.03.
fotbal To byl válec!

Takhle se to dělá! Malí sparťané nastříleli Plzni přes 70 gólů!

Fotbalisté Sparty drtivým způsobem rozjezdili Plzeň! Že se vám to zdá jako utopie? Svým způsobem samozřejmě ano. Nejedná se totiž o trápící se A-tým Letenských, nýbrž jejich malé následovníky.

Daniel Kolář
18.03.
fotbal HET liga

Plzeň má v lize první jarní výhru, vystřelil ji Kolář

Fotbalisté Plzně zvládli poslední zápas 21. ligového kola a díky výhře 1:0 ve Zlíně si připsali první vůbec jarní výhru v české nejvyšší soutěži. O třech bodeh rozhodl veterán Daniel Kolář.

Plzeň - Sporting
15.03.
fotbal Evropská liga

EL: Plzeň sahala po senzaci, postup ale urval Sporting! VIDEO

Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili v odvetě osmifinále Evropské ligy Sporting Lisabon po 90 minutách 2:0, v prodloužení ale zasloužený postup Portugalců trefil Battaglia. Skvěle chytal domácí Aleš Hruška, útočník Marek Bakoš dal dva góly.

FC Viktoria Plzeň vs. FC Slovan Liberec
11.03.

Plzeň čeká na první jarní výhru v lize. S Libercem jen remizovala!

Fotbalisté vedoucí Plzně ve 20. kole první ligy doma s Libercem dvakrát neudrželi vedení, remizovali 2:2 a v jarní sezoně nejvyšší soutěže ani na třetí pokus nevyhráli. Západočeši mají v čele tabulky sedmibodový náskok na Slavii a k dobru odložený zápas v Ostravě. Po dvaceti minutách otevřel skóre Tomáš Chorý, Slovan vyrovnal trefou Matěje Pulkraba, ale těsně před pauzou vrátil Viktorii vedení Michael Krmenčík. Čtvrt hodiny před koncem srovnal Radim Breite.

Roman Hubník a fanoušci Plzně
09.03.
Fotbal Evropská liga

Prohra Plzně: Může za to Hubník, píší fanoušci. Co teď požadují?

Vstup do osmifinále Evropské ligy se Plzni nepovedl. Na hřišti Sportingu nevstřelila ani gól a v odvetě bude v těžké, ale ne neřešitelné situaci. Jak viděli výkon sami hráči Viktorie, trenéři a fanoušci? Kdo byl podle příznivců plzeňského celku nejslabším článkem na hřišti a co teď požadují od vedení? A kdo naopak překvapil? Nejen to se dozvíte v tomto článku.

Viktoria Plzeň
23.02.
Fotbal Osudí rozhodlo

Los Evropské ligy: Na Plzeň čeká v osmifinále Sporting Lisabon!

Plzeň už zná svého soupeře v osmifinále Evropské ligy. V osudí na Viktorii vyšel Sporting Lisabon. Západočechům se tak vyhnuly týmy jako Arsenal, Dortmund či AC Milán. Zápasy se hrají 8. a 15. března.