Ze sexy modelky bude Limberská: Řekla ANO, chlubí se David! FOTO

Fotbalista Plzně David Limberský si užívá jedny z nejhezčích dnů svého života. Partnerku Lenku Olbertovou požádal o ruku a sexy modelka mu řekla "Ano". Svatba prý bude příští léto.

Pavel Vrba
03.10.
Fotbal Liga mistrů

Debakl od AS Řím? Výsledek odpovídá, říká Vrba. Fanoušci zuří!

Plzeň má za sebou druhý skupinový zápas v Lize mistrů a ten skončil katastrofou. AS Řím nedal Viktorii šanci a vyhrál jasně 5:0. Podle trenéra Pavla Vrby výsledek odpovídá výkonu na hřišti. Na tom se shodují i hráči. Fanoušci sice zuří, ale vadí jim spíše stav českého fotbalu, který se tímto způsobem projevil.

Edin Džeko
02.10.

Plzeň dostala v Římě potupného bůra. Skvělý Džeko dal hattrick!

Svěřenci trenéra Plzně Pavla Vrby ve druhém utkání základní skupiny Ligy mistrů prohráli na půdě AS Řím vysoko 0:5. Největší zásluhu měl na výhře domácích bývalý fotbalista Teplic Edin Džeko, který dal Viktorii hattrick. Český útočník Patrik Schick, který nastoupil za italský celek až v 75. minutě, neskóroval.

Prásk.tv píše:

František Rajtoral - 1
čtěte o tématu FC Viktoria Plzeň na Prásk.tv
29.09.
Fotbal Po vypjatém šlágru

Limberský po výhře nad Spartou zpíval hejtrům: Na Slavíka to není!

Mezi fanoušky stále ještě doznívá šlágr 10. kola mezi Plzní a Spartou. Domácí vyhráli 1:0 a to po konci poměrně vyrovnaného duelu všechny sparťany pořádně rozpálilo. Už během vyhecovaného klání dávali mnozí najevo plzeňskému Davidu Limberskému, že ho v lásce nemají. Jenže obránce Viktorie se nenechal rozhodit a tzv. hejtrům se vysmál. Zazpíval jim.

Plzeň vs. Sparta
28.09.
Fotbal 1. fotbalová liga

Plzeň porazila Spartu. Vyhecovaný šlágr rozhodl Roman Procházka!

Fotbalisté Plzně ve šlágru 10. kola první ligy doma zdolali Spartu 1:0 a ukončili její neporazitelnost v této sezoně nejvyšší soutěže. Obhájci titulu pražského rivala vystřídali na druhém místě tabulky. Pořadí vede o skóre Slavia, která má ještě k dobru nedělní zápas v Ostravě.

Plzeň vs. Opava
15.09.

Plzeň těsně zdolala Opavu. Z penalty rozhodl Hrošovský!

Fotbalisté Plzně v osmém kole první ligy zdolali nováčka Opavu 1:0 až díky penaltě Patrika Hrošovského z 87. minuty a doma vyhráli i čtvrtý zápas v sezoně. Obhájci titulu se vrátili do čela neúplné tabulky o dva body před Zlín a tři body před Slavii, která má k dobru nedělní duel na půdě Slovácka.

Michael Krmenčík
30.08.

Los LM: Plzeň má ve skupině Real, AS Řím a CSKA Moskva!

Fotbalisty Plzně čeká v základní skupině G Ligy mistrů vítěz posledních tří ročníků a historicky nejúspěšnější tým soutěže Real Madrid. Viktoria dále narazí na AS Řím s českým reprezentačním útočníkem Patrikem Schickem a CSKA Moskva. Rozhodl o tom dnešní los v Monaku.

26.08.

Plzeň přejela Mladou Boleslav 6:1. Michael Krmenčík dal hattrick!

Fotbalisté Plzně v první lize deklasovali Mladou Boleslav 6:1 a zvítězili i v šestém kole. Hattrickem se blýskl domácí útočník Michael Krmenčík, který tak stylově oslavil 100. zápas v nejvyšší soutěži a se sedmi góly vede tabulku střelců. Dvakrát se trefil střídající Jakub Řezníček a jednou Radim Řezník, za hosty skóroval Nikolaj Komličenko. Obhájci mistrovského titulu vedou tabulku o tři body před Slavií a Ostravou.

Jindřich Trpišovský
08.08.
Fotbal Evropské poháry

Trenéři českých klubů v Evropě: Kdo je nejefektivnější? PŘEHLED

České fotbalové kluby se v posledních letech potácí po evropských pohárech ve snaze získat cenné body do koeficientu pro následující sezóny a ve snaze vylepšit si svůj rozpočet. Dlouhodobě se jim ovšem moc nedaří uspět a otázkou zůstává, kdy se český fotbal vrátí do lepších časů. V souvislosti s tím jsme sestavili přehled trenérů a jejich bilance za poslední tři roky v evropských pohárech. Kdo je nejefektivnější pro svůj klub?

Dresy Viktorie Plzeň bez límečku
20.07.
fotbal Skvělý obrat

Otočka na úvod! Plzeň obrátila zápas na Dukle a zvítězila 3:1

Fotbalisté Plzně na úvod nové prvoligové sezony zdolali po obratu Duklu 3:1. Úřadující mistři na Julisce prohráli první poločas gólem Davida Douděry ze sedmé minuty, po změně stran se však v 69. minutě prosadil střídající Tomáš Hořava a krátce nato dostal hosty do vedení vlastní gól Jakuba Podaného. Skóre zápasu pak uzavřel v 88. minutě Michael Krmenčík z penalty.