Jan Kopic
aktualizováno dnes 08:08
Fotbal 1. fotbalová liga

Předposlední zápas podzimu: Plzeň si doma poradila s Karvinou!

Fotbalisté Plzně zakončili podzimní část první ligy výhrou 2:1 nad Karvinou. V zápase 19. kola se v úvodní půli trefili domácí Jan Kopic a Roman Procházka z přímého kopu, v 68. minutě snížil Adriel D'Avila Ba Loua. Obhájci titulu na druhém místě tabulky stáhli náskok vedoucí Slavie na jeden bod, ale Pražané mají k dobru pondělní dohrávku v Jablonci. Viktoria porazila Karvinou i v šestém vzájemném utkání v nejvyšší soutěži. Slezané zůstali předposlední o skóre před Duklou.

Real Madrid vs. Viktoria Plzeň
07.11.
Fotbal Liga mistrů

Plzeň dostala od Realu bůra. Ještě větší potupu schytal Šachtar

Real Madrid nedal Plzni v odvetě Ligy mistrů žádnou šanci. Už po poločase bylo hotovo, když Španělé vedli 4:0 a nakonec nadělili Viktorii bůra. Zářil hlavně dvougólový Karim Benzema. Svěřenci trenéra Vrby tak už nemají žádnou šanci na postup ze skupiny. Manchester City pak rozstřílel Šachtar vysoko 6:0.

Milan Havel
28.10.

Plzeň znovu vede ligu: Viktoria doma porazila Slovácko 2:1!

Fotbalisté Plzně porazili poslední Slovácko 1:0 a vyhráli i sedmý domácí zápas v prvoligové sezoně. Obhájci titulu poskočili do čela tabulky o bod před Slavii, která má k dobru pondělní malé pražské derby s Duklou. Zápas 13. kola ve 36. minutě gólově otevřel Milan Havel, v 67. minutě zvýšil z penalty Slovák Roman Procházka, chvíli poté snížil Vlastimil Daníček, ale víc hosté nezvládli a protáhli sérii porážek v nejvyšší soutěži na osm utkání.

Ze sexy modelky bude Limberská: Řekla ANO, chlubí se David! FOTO

Fotbalista Plzně David Limberský si užívá jedny z nejhezčích dnů svého života. Partnerku Lenku Olbertovou požádal o ruku a sexy modelka mu řekla "Ano". Svatba prý bude příští léto.

Pavel Vrba
03.10.

Debakl od AS Řím? Výsledek odpovídá, říká Vrba. Fanoušci zuří!

Plzeň má za sebou druhý skupinový zápas v Lize mistrů a ten skončil katastrofou. AS Řím nedal Viktorii šanci a vyhrál jasně 5:0. Podle trenéra Pavla Vrby výsledek odpovídá výkonu na hřišti. Na tom se shodují i hráči. Fanoušci sice zuří, ale vadí jim spíše stav českého fotbalu, který se tímto způsobem projevil.

Edin Džeko
02.10.

Plzeň dostala v Římě potupného bůra. Skvělý Džeko dal hattrick!

Svěřenci trenéra Plzně Pavla Vrby ve druhém utkání základní skupiny Ligy mistrů prohráli na půdě AS Řím vysoko 0:5. Největší zásluhu měl na výhře domácích bývalý fotbalista Teplic Edin Džeko, který dal Viktorii hattrick. Český útočník Patrik Schick, který nastoupil za italský celek až v 75. minutě, neskóroval.

29.09.
Fotbal Po vypjatém šlágru

Limberský po výhře nad Spartou zpíval hejtrům: Na Slavíka to není!

Mezi fanoušky stále ještě doznívá šlágr 10. kola mezi Plzní a Spartou. Domácí vyhráli 1:0 a to po konci poměrně vyrovnaného duelu všechny sparťany pořádně rozpálilo. Už během vyhecovaného klání dávali mnozí najevo plzeňskému Davidu Limberskému, že ho v lásce nemají. Jenže obránce Viktorie se nenechal rozhodit a tzv. hejtrům se vysmál. Zazpíval jim.

Plzeň vs. Sparta
28.09.

Plzeň porazila Spartu. Vyhecovaný šlágr rozhodl Roman Procházka!

Fotbalisté Plzně ve šlágru 10. kola první ligy doma zdolali Spartu 1:0 a ukončili její neporazitelnost v této sezoně nejvyšší soutěže. Obhájci titulu pražského rivala vystřídali na druhém místě tabulky. Pořadí vede o skóre Slavia, která má ještě k dobru nedělní zápas v Ostravě.

Plzeň vs. Opava
15.09.

Plzeň těsně zdolala Opavu. Z penalty rozhodl Hrošovský!

Fotbalisté Plzně v osmém kole první ligy zdolali nováčka Opavu 1:0 až díky penaltě Patrika Hrošovského z 87. minuty a doma vyhráli i čtvrtý zápas v sezoně. Obhájci titulu se vrátili do čela neúplné tabulky o dva body před Zlín a tři body před Slavii, která má k dobru nedělní duel na půdě Slovácka.

Michael Krmenčík
30.08.

Los LM: Plzeň má ve skupině Real, AS Řím a CSKA Moskva!

Fotbalisty Plzně čeká v základní skupině G Ligy mistrů vítěz posledních tří ročníků a historicky nejúspěšnější tým soutěže Real Madrid. Viktoria dále narazí na AS Řím s českým reprezentačním útočníkem Patrikem Schickem a CSKA Moskva. Rozhodl o tom dnešní los v Monaku.