FC Viktoria Plzeň
aktualizováno včera 22:10
Fotbal Evropská liga

Skvělá Plzeň: Doma porazila Larnaku 3:1, 2x skóroval Bakoš!

Fotbalisté Plzně v úvodním zápase čtvrtého předkola Evropské ligy doma po obratu porazili Larnaku 3:1 a nakročili ke třetímu postupu do základní skupiny za sebou. Odveta na Kypru se hraje za týden.

Michael Krmenčík
16.08.
Fotbal Desítky milionů

Rekordní přestup se konat nebude. Krmenčík zůstane v Plzni!

Jak rychle se informace objevila, tak se rychle i vyvrátila. Michael Krmenčík za rekordních 80 milionů korun z Plzně do Slavie nepůjde. Plzeň obří sumu odmítla, potvrdil to na Twitteru šéf Slavie Jaroslav Tvrdík.

Petr Bolek
aktualizováno 15.08.
Fotbal Tučná pokuta

Oficiální vyjádření Plzně k opilému Bolkovi: Odsuzujeme jeho chování

Fotbalový brankář Plzně Petr Bolek je dalším do party hříšníků Viktorie. Řídil opilý, policie ho chytla a naměřila mu šokující hodnotu - 2,26 promile. Tři roky nesmí za volant a navíc dostal pokutu 150 tisíc korun. K tomu zaplatí i v klubu tučnou pokutu.

Plzeň porazila Olomouc a je v čele. Slovácko přejelo Baník 5:2

Fotbalisté Plzně doma porazili Olomouc 1:0 a vyhráli i třetí kolo první ligy bez inkasované branky. Hanácký nováček naopak poprvé v sezoně ztratil body. Zápas rozhodl v 69. minutě povedenými "nůžkami" střídající Václav Pilař. Viktoria se tak pozitivně naladila na čtvrteční úvodní zápas play off Evropské ligy s Larnakou.

SK Slavia Praha
06.08.
Fotbal 1. Fotbalová liga

Fotbalisté Slavie v Ostravě nedali gól. Zápas skončil remízou

Fotbalisté mistrovské Slavie přišli ve druhém kole nejvyšší soutěže o první body, když na hřišti nováčka v Ostravě remizovali bez gólů. Pražané měli sice po větší část utkání územní převahu, ale jen minimum šancí. Nejblíže gólu byl ještě v první půli Tomáš Souček, ale trefil pouze tyč. Baník i Slavia si po druhém kole uchovali neporazitelnost.

06.08.

Plzeň si po vyřazení z Ligy mistrů spravila chuť. V Jablonci vyhrála!

Fotbalisté Plzně zvítězili v utkání 2. ligového kola v Jablonci brankou Tomáše Hájka z jedenácté minuty 1:0. Viktoria si tak částečně spravila chuť po středeční porážce 1:4 s FCSB a vyřazení z kvalifikace Ligy mistrů a po vítězství 4:0 nad Duklou naplno bodovala i ve druhém duelu ligové sezony. Naopak Jablonec v nejvyšší soutěži poprvé po šesti zápasech prohrál a má po dvou kolech jediný bod.

27.07.
Odpočívárna Z plechovek

Jdi do plechovky. Od teď to bude v Plzni znamenat: "Střídej"!

Fotbalisté Viktorie Plzeň budou od nové sezony sedávat na nových střídačkách. Ty vypadají nejen velmi pohodlně, ale na první pohled zaujme především jejich netradiční vzhled. Hráči totiž budou střídat v plechovkách od piva. Jestli se vám to zdá jako holý nesmysl, prohlédněte si foto galerii v tomto článku.

aktualizováno 25.07.
liga mistrů 3. předkolo

Plzeň v Bukurešti dvakrát vedla, nakonec veze remízu 2:2

Plzeňská Viktoria uhrála v prvním zápase třetího předkola Ligy mistrů v Bukurešti proti místnímu FCSB remízu 2:2. Na hřišti soupeře přitom Západočeši dvakrát vedli.

Slávisté Michal Frydrych a Danny
sledujeme 3. předkolo

Boj o LM ONLINE: Slavia vyhrála nad BATE 1:0, Plzeň remizovala 2:2

Pražská Slavia vyhrála v prvním zápase třetího předkola nad BATE Borisov 1:0. Rozhodla o tom proměněná penalta Milana Škody z prvního poločasu. Slávisté navíc hráli více než sedmdesát minut přesilovku. Cennou remízu uhrála Plzeň, která remizovala v Bukurešti s FCSB 2:2, když předtím dvakrát vedla.