Lugano vs. Plzeň
19.10.
Fotbal Evropská liga

Přestřelka v EL: Podceňované Lugano porazilo Plzeň 3:2!

Fotbalisté Plzně ve třetím utkání v základní skupině Evropské ligy nečekaně prohráli na hřišti Lugana 2:3 a venku i podruhé vyšli naprázdno. Západočeši si zkomplikovali situaci, na kontě mají tři body stejně jako švýcarský soupeř a Beer Ševa, která doma podlehla 1:2 FCSB. Bývalá Steaua Bukurešť vede tabulku s devíti body.

Sparta vs. Plzeň
15.10.
Fotbal 1. fotbalová liga

Plzeň urvala na Spartě cenný skalp. Před Slavií vede o 8 bodů!

Fotbalisté Plzně vyhráli ve šlágru 10. ligového kola na Spartě 1:0 a dál vedou tabulku o osm bodů před druhou mistrovskou Slavií. Jeden ze šlágrů podzimu rozhodl ve 38. minutě hlavičkou Daniel Kolář, domácí po přestávce trefili tyč a gól Tala Ben Chaima neplatil kvůli těsnému ofsajdu.

MOL Cup: Plzeň - Opava
aktualizováno 05.10.
mol cup 3. kolo

Odveta za porážku Plzni vyšla. Opavě tentokrát nadělila 4 góly!

Fotbalisté Plzně nedopustili podobné překvapení jako minulou sezónu a nad soupeřem z Opavy ve 3. kole MOL Cupu vyhráli 4:1. Loni přitom právě se Slezany vypadli v osmifinále.

Prásk.tv píše:

František Rajtoral - 1
čtěte o tématu FC Viktoria Plzeň na Prásk.tv
Zraněný David Limberský v utkání proti Mladé Boleslavi
05.10.
tvrdý postih odpočine si

Trest za faul na Limberského: Komličenko si nezahraje 8 zápasů!

Zákrok na plzeňského obránce Davida Limberského vyšel Nikolaje Komličenka z Mladé Boleslavi poměrně "draho". Za faul, po němž skončil Limberský se zlomeninou lícní kosti, si útočník Středočechů nezahraje osm utkání.

Aleš Čermák a jeho shořelý automobil
02.10.
co říkal? obhajuje se

Hříšník Čermák u soudu: Takhle vysvětloval, proč řídil opilý!

Fotbalista Aleš Čermák se po své autonehodě, kterou způsobil v opilosti na okraji Prahy, soudu nevyhnul. Stání začalo v pondělí v Praze a současný hráč Viktorie Plzeň se v něm pokoušel své počínání vysvětlit.

Michael Krmenčík
01.10.

Plzeň otočila zápas s Bohemians. Vyrovnala rekord výher Sparty!

Fotbalisté Plzně v devátém ligovém kole doma po obratu porazili 2:1 Bohemians 1905 a devátou výhrou vyrovnali historicky nejlepší vstup do sezony v podání Sparty z roku 2011. Viktoria vede neúplnou tabulku o deset bodů před Olomoucí, která dnes hraje v Jihlavě. Na konci první půle otevřel skóre Dominik Mašek, v 53. minutě vyrovnal Michael Krmenčík a za půl hodiny rozhodl o triumfu favorita bývalý hráč "Klokanů" Milan Havel.

Fastav Zlín a Dame Diop
28.09.
Přehled Evropská Liga

Zlín jako jediný český tým padl. Plzeň vyhrála, Slavia má bod!

Odehráno je všech čtyřiadvacet utkání druhých zápasů základní skupiny Evropské ligy. V nich se utkala i česká mužstva a jejich bilance je jedna výhra, jedna remíza a jedna prohra. Tři body si připsala Plzeň, která vyhrála 3:1 nad izraelským Hapoelem, bod si odvezla z Astany pražská Slavia a Zlín odletěl z Moskvy s prázdnou. Místnímu Lokomotivu podlehl 0:3.

FC Viktoria Plzeň
28.09.

Viktoria Plzeň si doma poradila s Hapoelem. Izraelce porazila 3:1!

Fotbalisté Plzně vedou ve druhém utkání základní skupiny Evropské ligy nad Hapoelem Beer Ševou po brance Milana Petržely 1:0. Svěřenci Pavla Vrby měli tlak, ale v 69. minutě vyrovnal na 1:1 Anthony Nwakaeme. Vedení však vrátil o sedm minut později domácím Jan Kopic. Na konečných 3:1 pro Plzeň zvýšil ještě v 90. minutě Marek Bakoš.

Přítelkyně fotbalistů
28.09.
Evropská liga královna krásy

Čeští hráči v Evropské lize: Kdo má nejhezčí partnerku? HLASUJTE!

Na programu dnešního dne jsou fotbalové zápasy Evropské ligy, které můžete sledovat na stanicích Nova Sport. V dnešním nabitém programu se představí i čeští zástupci. Jaké krásky budou fandit fotbalistům Plzně a Slavie? Na konci článku hlasujte o té nejhezčí.

Limberského instagram
aktualizováno 26.09.
kauza loket už to asi nebolí

Limberský bere zlá slova zpět a soupeři odpustil. Prý je to fotbal!

Fotbalista David Limberský musel po utkání s Mladou Boleslaví, kde ho k zemi srazil Nikolaj Komličenko, na operaci, protože rentgen prokázal zlomeninu lícní kosti. V nemocnici si pak David udělal selfíčko a neodpustil si jízlivou poznánku směrem k soupeři. Ten se mu však později omluvil a plzeňský fotbalista nyní žádá komisi, aby mu udělila co nejmenší trest.