Mo Farah
12.08.
Atletika Mistrovství světa

Mo Farah se s MS neloučí se zlatem. Skončil druhý za Edrisem!

Muktar Edris z Etiopie překazil zlaté loučení Britovi Mo Farahovi, když na šampionátu v Londýně vyhrál běh na 5000 m časem 13:32,79. Šestinásobný mistr světa Farah ve svém posledním závodě na dráze vybojoval stříbro.

Mo Farah
aktualizováno 14.08.
rio 2016 skvělý výkon

Dva kilometry byl poslední, upadl. Nakonec ale Farah bere třetí zlato!

Britský vytrvalec Mohamed Farah získal třetí olympijské zlato, i když v běhu na 10.000 metrů v Riu upadl. Třiatřicetiletý somálský rodák přesto obhájil londýnský triumf, ve finiši porazil Keňana Paula Tanuie o 47 setin sekundy. Pro bronz si doběhl Etiopan Tamirat Tola.

Mo Farah i Arsenal mohou slavit
aktualizováno 29.08.
Čech má další nulu

Velký den Arsenalu! Zlato Faraha následovala výhra v Newcastlu

Fanoušci londýnského Arsenalu mají co slavit. Dočkali se totiž hned dvou úspěchů v jednom dni. Nejprve velký příznivec Gunners, běžec Mo Farah, obhájil světové zlato na atletickém mistrovství světa v Pekingu, o něco později pak fotbalisté Arsenalu s Petrem Čechem v bráně vyhráli v Newcastlu.