Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fábregas s rodinou na Valentýna
aktualizováno 14.02.
Fotky zamilovaných Hvězdy a Valentýn

Valentýn! Jak svátek zamilovaných oslavili Fábregas a spol.?

Den svatého Valentýna. Svátek, který se slaví téměř v každé zemi na planetě. Jak ho ale tráví slavní sportovci? Na to se podívejte v naší galerii.

David Beckham
aktualizováno 31.01.
paráda major league soccer

Beckhamovi se hlásí první posily: Do jeho klubu chtějí Messi i Bolt!

David Beckham už ví, jaké to je, když mu u noho leží celá Anglie. Slavný fotbalista a fotbalový ambasador, který si při londýnské olympiádě přivezl oheň na stadion, teď dobývá Ameriku. A nevede si špatně. Za jeho klub v Miami chtějí hrát třeba Lionel Messi nebo Usain Bolt.

David Beckham
aktualizováno 31.01.
fotbal Licence pro legendu

Beckham se dočkal, jeho klub bude hrát americkou MLS!

Legendární záložník David Beckham může začít slavit. Konečně se dočkal licence pro svůj zámořský klub z Miami, který se tak v roce 2020 zapojí do MLS.

Prásk.tv píše:

Gwilym Pugh - 1
čtěte o tématu David Beckham na Prásk.tv
Šílené účesy
18.08.
originalita nadevše typičtí fotbalisté

ANKETA: Ty nejšílenější účesy fotbalové historie! Který je TOP?

Světoví fotbalisté nejsou často vidět jen díky výkonům na hřišti, ale i díky tomu, jak vypadají. Mnohé dělají účesy, které jsou u některých hráčů čas od času velmi zvláštní. Někdy je to ale už vážně příliš, podívejte se jaké nejbláznivější účesy si na hlavě vytvořili fotbalisté napříč historií.

Dovolená sportovních hvězd
aktualizováno 20.07.
galerie kde a jak si užívají?

Potkali jste hvězdy na dovče? Nová holka Nedvěda, Beckham v davu

Jestli jste zrovna na dovolené, tak se dívejte kolem. Možná se právě kousek od vás sluní slavní sportovci. Kde tráví dovolenou hvězdy, které znáte z televizních obrazovek? Budete se divit, ale jezdí do destinací, jako každý jiný.

David Beckham a Rio Ferdinand
aktualizováno 23.05.
soc. sítě teror v manchesteru

Beckham i Ferdinand. Bývalí hráči United truchlí za oběti útoku

Pondělní výbuch v anglickém Manchesteru má na svědomí už 22 obětí na životech. Z celého světa míří prostřednictvím sociálních sítí slova podpory a útěchy k pozůstalým a obětěm teroristického činu. Přidali se pochopitelně i sportovci a bývalé fotbalové hvězdy Manchesteru United David Beckham a Rio Ferdinand.

David Beckham - 5
aktualizováno 17.08.
video gól z půlky

Gól, kterým ohromil celý svět. Beckhamova lahůdka slaví 20 let!

Psal se 17. srpen 1996. Autobus dovezl obhájce titulu z Manchesteru United do severozápadního Londýna k prvnímu zápasu Premier League. V Selhurst Parku, na hřišti Wimbledonu, se do základní sestavy podíval i tehdy 21letý David Beckham. Mladý záložník se gólem v tomto zápase dostal do povědomí fotbalové veřejnosti.

David Beckham a Michal Jinoch ve Figaro´s - 9
aktualizováno 27.07.

Michal Jinoch a David Beckham ve Figaro´s barbershopu

Víte jak to chodí ve slavném holičství, do kterého chodí David Beckham a jiné fotbalové celebrity? Svědectví z portugalské metropole přivezl komentátor NOVA Sportu Michal Jinoch. A nejen to, nakonec došlo i na setkání se samotným Davidem!

David Beckham a Michal Jinoch ve Figaro´s
aktualizováno 27.07.
galerie ve slavném kabinetu

Úžasné setkání! Jak to chodí u holiče, když stříhají Beckhama?

Víte jak to chodí ve slavném holičství, do kterého chodí David Beckham a jiné fotbalové celebrity? Svědectví z portugalské metropole přivezl komentátor NOVA Sportu Michal Jinoch. A nejen to, nakonec došlo i na setkání se samotným Davidem!

David Beckham
aktualizováno 06.07.
nova sport wimbledon 2016

Souboj Federera s Čiličem zvedal diváky ze sedadel! Poznáte které?

Na čtvrtfinále mužské dvouhry na wimbledonském grandslamu zavítali i známé osobnosti. Souboj Švýcara Rogera Federera a Chorvata Marina Čiliče nenechal na tribuně klidným nikoho, ani bývalého anglického fotbalistu, který na zápas dorazil ve společnosti svých dvou synů. Poznáte o koho jde?