Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Daniel Carcillo
05.05.
Hokejista Bývalý bitkař

V NHL řezal soupeře, teď myslí na smrt: Mozek věnuji vědcům!

Daniel Carcillo už tři roky hokej nehraje. A když ho hrál, spíše než góly sbíral trestné minuty. V NHL platil za obávaného bitkaře, ale kvůli neustálým problémům s otřesy mozku už nemohl dál pokračovat. I proto teď jasně říká: "Až zemřu, dám svůj mozek vědě," čímž chce pomoci objasnit několik záhadných smrtí někdejších hokejových bitkařů.

Stephen Peat
08.12.
NHL Smutný příběh

Bitkařovi z NHL jde o život, chce se zabít. Jeho otec prosí o pomoc!

Stephen Peat býval jedním z obávaných bitkařů v NHL. Góly moc nedával, ale trestné minuty sbíral jako na běžícím pásu. Jenže ho po konci kariéry potkalo to, co mnohé další ranaře z nejslavnější hokejové ligy světa. Kvůli úderům, které inkasoval do hlavy při pěstních soubojích, má zdravotní problémy a chce spáchat sebevraždu. Navíc je agresivní na okolí a hrozí mu i vězení. Jeho otec tak veřejně požádal o lékařskou pomoc a to formou dopisu v médiích, který vás rozpláče.

Georges Laraque
27.04.
NHL Smysl pro humor

Bývalý bitkař NHL a trenér Haiti: Smál se Ducks a nakopal je! VIDEO

Georges Laraque je živel. Bývalý bitkař NHL, který se za své spoluhráče pral v Montrealu, Pittsburghu či Edmontonu, zareagoval na vývoj play off. Ve videu ukázal, že jeho srdce tluče stále za Oilers, kteří vstoupili do čtvrtfinále proti Anaheimu vítězně. A co na to Laraque? V krátkém šotu se Kačerům prostě vysmál.

Brogan Flanagan
05.03.
Hokej Zbláznil se?

Tady ruply nervy: Hokejista se šel mlátit s fanoušky! VIDEO

V kanadské New Brunswick Junior Hockey League se stalo něco, co se nevidí každý den. Právě v této mládežnické soutěži se strhla hromadná bitka, ale mimo led. Když byl obránce Brogan Flanagan na trestné lavici, údajně si vyslechl ošklivé nadávky. Nijak se neostýchal, přelezl mantinel a šel si to s fanoušky vyřídit.

HC Sparta Praha
26.01.
Hokej Další fighter v Česku

Sparta vzdává hold speciálními dresy a zkusí bitkaře z Baham!

Hokejová Sparta představila speciální dresy, ve kterých nastoupí v domácích zápasech proti Třinci a Olomouci. Akce se jmenuje Sparta vzdává hold a letošním tématem jsou záchranářské uniformy. Do toho ohlásilo vedení klubu novou posilu. Na zkoušku přichází ostrý chlapík z Kanady André Deveaux.

Josh Gratton a David Kočí
aktualizováno 05.01.
Hokej Bitkaři z NHL

Dojemné setkání: Bitkaři Kočí a Gratton uzavřeli mír. Vyříkali si to!

V českém hokeji se v posledních dnech mluví především o nové posile Kladna, kterou je bitkař Josh Gratton. Ten se poprvé představil v dresu Rytířů, paradoxně proti Prostějovu, který vede David Kočí. Právě tito dva se v minulosti v NHL hned několikrát servali jako psi a nechyběla krev. Po letech si to oba vyříkali a všemu se i zasmáli.

Bitka Cama Seversona a Martina Greniera
aktualizováno 23.08.
video Chce velký balík

Bývalý rváč chce po NHL za své bitky odškodnění v miliónech!

Bývalý hokejový bitkař Cam Severson skončil s aktivní kariérou před pěti lety. Postupem času si jím podstoupené pěstní souboje vyžádaly daň v podobě zdravotních problémů. Podle něj ho bitky zničily a on se teď kvůli tomu bude soudit s NHL o 5 miliónů dolarů.