Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

XFN
22.06.
mma galavečer v praze

Viktor Pešta se představí na domácí scéně! XFN už tuto neděli!

Po delší době jsme se i u nás dočkali pořádného galavečeru MMA. Hvězdná jména domácí scény, ale i návrat Viktora Pešty z UFC. XFN s pořadovým číslem 3 nabízí to nejlepší z tuzemské scény a vy můžete být u toho již tuto neděli. Přijďte podpořit své favority a zažijte jedinečnou atmosféru MMA zápasů.

Viktor Pešta
aktualizováno 11.03.
UFC Gladiátor desetiletí

Rozhněvaný Pešta po anketě: Já jsem nejlepší v Česku, ne ostatní!

Viktor Pešta, teprve druhý český bojovník v UFC, který však po pěti zápasech v nejprestižnější soutěži skončil. Stále však bojuje, ale doslova ho rozhněvala anketa Gladiátor desetiletí, respektive její výsledky. O své pocity se také rychle podělil se svými fanoušky na Facebooku.

Viktor Pešta
aktualizováno 09.03.
velká škoda pohádky je konec

Pešta dostal čtyřikrát nařezáno a v UFC končí! Tohle teď vzkazuje

Nejprestižnější MMA organizace světa UFC po třech porážkách v řadě propustila ze svých služeb Viktora Peštu.

Viktor Pešta
aktualizováno 16.01.
další prohra nemilosrdný chvat

VIDEO: Peštu uškrtil ’Hroznýš’! Zápas se zapsal do historie UFC

Zápasník Viktor Pešta má za sebou důležitý zápas v UFC s ruským bijcem Alexejem Olenikem, ale rodák z Příbrami musel ve třetí minutě prvního kola svůj boj vzdát. Olejnik dokázal v zápase proti Peštovi poprvé v historii UFC zvítězit chvatem Ezekiel Choke.

Viktor Pešta
aktualizováno 15.01.
UFC Bude to těžké

Peštu čeká v UFC životní zápas! Jde do něj s mottem Ivana Hlinky

Bude to pro Viktora Peštu boj o všechno, určitě o budoucnost v UFC. Český borec vyzve už 2 hodiny po půlnoci zkušeného ruského tvrďáka Alexeje Olejnika. Pokud prohraje, bude to s největší pravděpodobností jeho konec v nejprestižnější organizaci MMA. Do oktagonu jde Pešta s mottem, kterým se během mnoha úspěšných let řídil hokejový trenér Ivan Hlinka!

Viktor Pešta
10.01.
ufc teď nebo nikdy

Bude to poslední šance? Viktora Peštu čeká souboj o všechno

Když Viktor Pešta v srpnu padl s Polákem Marcinem Tyburou, vypadalo to na jeho konec v UFC. Osud byl však jedinému českému zápasníkovi v nejprestižnější MMA organizaci světa nakloněn. V noci z neděle na pondělí ho čeká zápas pravdy.

Alexej Olejnik
aktualizováno 27.12.
ufc pořádný pořízek

Peštovi změnili soupeře! Bude muset porazit drsňáka z Ukrajiny

Viktor Pešta se vrací do oktagonu! A nebude to mít vůbec jednoduché. Organizátoři klání UFC Fight Night 103 změnili českému bojovníkovi soupeře, takže tenhle šestadvacetiletý svalovec z Příbrami bude muset podstoupit bitvu s Aleksejem Olejnikem, kterému se říká Hroznýš.

Marcin Tybura a Viktor Pešta
aktualizováno 07.08.
UFC šílená rána

Knockout roku, píší v zámoří. Viktor Pešta skončil v bezvědomí!

Měl to být jen jeden ze zápasů večera, nakonec se ale o duelu Viktora Pešty s Marcinem Tyburem mluví víc, než se čekalo. Polský bojovník totiž zničil českého rivala masivním kopem na hlavu a poslal ho do bezvědomí. Noc v Salt Lake City tak měla postaráno o senzační moment...

Viktor Pešta
aktualizováno 06.08.
novasport 2 češi se dočkali

Návrat Pešty do oktagonu, Panter proti Leroyovi. To je noční UFC!

Mnohdy dělá správná kombinace soupeřů lepší zápas, než jen vystoupení velkého jména. Toto pravidlo bude chtít zítra potvrdit hned několik zápasníků, jelikož zítřejší UFC galavečer se ponese v duchu talentů.

Viktor Pesta
aktualizováno 04.08.
nova sport vysíláme živě

BOMBA! Další zápas Viktora Pešty v UFC uvídíte živě na Nova Sport 2

I když není zápas jediného českého zástupce v nejprestižnější MMA organizaci světa na hlavní kartě, NOVA Sport 2 odvysílá jeho duel s Polákem Tyburou v přímém přenosu! Sledujte NOVA Sport 2 a VOYO tři hodiny po sobotní půlnoci!