Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jorge Lorenzo
16.06.
nova sport velká cena katalánska

Katalánské pole position má Lorenzo. Abraham pojede ze 7. řady

Do Velké ceny Katalánska vyjede z první pozice Španěl Jorge Lorenzo, který v kvalifikaci těsně porazil krajana Marka Marqueze. V první řadě doplní dvojici Ital Andrea Dovizioso.

Jorge Lorenzo
03.06.
novasport závody v mugellu

Itálii kraloval Lorenzo, Rossi byl třetí. Abraham spadl v prvním kole

Závod Velké ceny Itálie nejsilnější kategorie MotoGP suverénně vyhrál Španěl Jorge Lorenzo. Domácí miláček Valentino Rossi dojel na třetí příčce. Hned v prvním kole skončil závod pro Karla Abrahama.

Marc Marquez a Jorge Lorenzo
aktualizováno 23.05.
moto gp úžasný finiš

VIDEO: Poslední kolo z říše fantazie! I když bylo bez Rossiho

Byl to jeden z nejúchvatnějších finišů, které kdy Moto GP viděla. A v italském Mugellu diváci vstávali ze sedadel, i když domácí miláček Valentino Rossi už smutně seděl ve stájí. Boj o vítězství mezi Marquezem a Lorenzem totiž stál za to!

Valentino Rossi
aktualizováno 18.03.
nova sport 1 začínáme

Zničí Rossi rivala Lorenza? Startuje nová sezona MotoGP!

Zimní přestávka skončila a začíná opět velká show. Startuje totiž mistrovství světa silničních motocyklů! Všech osmnáct podniků uvidíte opět na stanici NOVA Sport 1 a videoportálu VOYO. Letos se fanoušci navíc mohou těšit na jednu novinku. Jako spolukomentátor se objeví český jezdec Karel Abraham.

Lorenzo se při oslavách spálil o motorku
aktualizováno 13.11.
video kaňka na oslavě

Z oslav bylo drama: Šampion Lorenzo se spálil o motorku!

Tohle v plánu rozhodně nebylo. Oslava titulu mistra světa Jorgeho Lorenza začal nehodou, kterou nikdo z přítomných nečekal. A sám španělský motocyklista už vůbec ne. V momentě, kdy se chystal na slavnostní jízdu, popálil Lorenza kouř valící se z motorky.

Karel Hanika
aktualizováno 07.11.
nova sport 1 závěrečný závod sezony

Kvalifikace ve Valencii: Hanika odstartuje v Moto3 z třetí řady

Z třetí řady odstartuje Karel Hanika do závěrečného závodu mistrovství světa silničních motocyklů. Na okruhu ve Valencii obsadil v kvalifikaci osmé místo. Druhý český jezdec ve třídě Moto3 Jakub Kornfeil skončil dvanáctý.

Jorge Lorenzo a Karel Abraham
aktualizováno 17.08.
nova sport velká cena české republiky

Abraham finišoval před vítězem! Jeď, Kájo, přál si Lorenzo

Byl to neskutečný pohled. Do cílové rovinky právě vjíždí Karel Abraham a na něj dotírá suverén Jorge Lorenzo. Jenže radost stranou, český motocyklista je o kolo zpět. Španělský gentleman ale českého jezdce trapasu ušetřil, kolo mu nadělit nechtěl...

Jorge Lorenzo na Masarykově okruhu
aktualizováno 16.08.
nova sport Velká cena ČR

Lorenzo po pěti letech kraloval v Brně, Abraham dojel jednadvacátý

Španělský jezdec Jorge Lorenzo se po pěti letech dočkal vítězství v nejsilnější kubatuře na Velké ceně České republiky. Zraněným limitovaný Karel Abraham dokončil domácí závod na jednadvacátém místě.