Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Gavin Whyte
včera 22:47
pouze pro 18+ fotky raději uvnitř

Fotbalová onanie! Hráč byl na mol a nemravně se ukájel na ulici

Profesionální fotbalisté dělají ve svém volném čase různé věci. Kupříkladu takový Gavin Whyte ze Severního Irska si s kamarády dal pár piv a pak ho nenapadlo nic chytřejšího, než masturbovat v ulicích města!

Patrik Schick
včera 20:05
video prostá samozřejmost?

Patriku, kde je radost?! Proč Schick skoro neslaví krásné góly?

To byla paráda! V pondělním utkání Coppa Italia, kdy se proti sobě postavili třetiligový klub Entella a slavný AS Řím v čele s Patrikem Schickem, tak právě český útočník byl hlavním strůjcem vítězství svého týmu.

Filip Panák
včera 18:55
posila pojistili si ho

Obránce Panák přestupuje do Sparty. Zatím ale nemůže trénovat

Třiadvacetiletý obránce Filip Panák, jež nedávno oblékal karvinský dres s číslem 27, přestupuje do Sparty Praha. Šikovný obránce nebo záložník už začal připravovat na Letné. Oba kluby nyní dolaďují podrobnosti.

Prásk.tv píše:

Spodní prádlo - 2
čtěte o tématu fotbal na Prásk.tv
Tomáš Hübschmann, John Terry a Petr Čech
aktualizováno včera 18:46
rozhovor vzpomínky na mládí

Jak se bydlelo s Petrem Čechem? Parťák z pokoje vzpomíná

Petr Čech se rozhodl oznámit konec své fotbalové kariéry a jeho bývalí spoluhráči potvrzují, že měli čest potkat opravdovou brankářskou ikonu. Tomáš Hübschmann společně s Čechem dokonce bydlíval na pokoji ve Spartě i v reprezentaci.

Petr Čech a Petr Rada
aktualizováno včera 18:35
rozhovor vzpomínání na ikonu

Čech je persona, může se prosadit i ve FIFA, myslí si trenér Rada

Trenér Petr Rada měl tu čest vést Petra Čecha v národním týmu a užil si s ním i zápas reprezentace ve Wembley. Konec brankářské legendy lodivoda Jablonce zaskočil, Rada si myslí, že Čech by klidně mohl ještě dál chytat.

Antonín Kramerius a Petr Kouba
včera 18:10
legenda letenská stálice

Spartu opustila brankářská legenda: Krameria si vyhlédli v přeboru!

Fotbalovou Spartu zasáhla další smutná zpráva. Ve věku nedožitých 80 let zemřel brankář Antonín Kramerius, který hájil branku Letenských v úctyhodných 442 zápasech.

Petr Čech
aktualizováno včera 15:53
kronika nejlepší český gólman

Když se řekne Petr Čech: Tankista, Blšany, Liga mistrů i turecký fatál

Pamětníci vzpomínají na Pláničku, Schrojfa či Ivo Viktora. Petr Čech si finále mistrovství světa nikdy nezachytal a nepyšní se ani titulem mistra Evropy. Přesto se bez ostychu může rovnat s brankářskými velikány české fotbalové historie. Co tedy tohoto gólmana proslavilo?

Petr Čech
aktualizováno včera 14:25
fotbal zasloužené uznání

Čechovi se klaní celý svět! Loučí se legenda, píší média i soupeři

Čtyřikrát vyhrál anglickou Premier League i Anglický pohár, vítěz Ligy mistrů, Evropské ligy a držitel tří triumfů v Ligovém poháru. Bohatá kariéra brankáře Petra Čecha se na konci letošní sezony uzavře a zprávu pochopitelně šíří všechna světová média, ale i jeho bývalí spoluhráči a soupeři.

2232177
aktualizováno včera 13:10
rozhodnutí velký respekt

Petr Čech vydal šokující zprávu: Oznámil, kdy ukončí kariéru!

Výjimečná hráčská fotbalová kariéra se chýlí ke konci. Brankář Petr Čech dokončí probíhající sezonu v dresu Arsenalu, další starty na nejvyšší fotbalové úrovni již nepřidá. Oznámil to v úterý českým médiím.

Benjamin Tetteh
včera 09:52
fotbal píší zahraniční média

Tetteh je na roztrhání! Útočníka Sparty nahánějí kluby z Anglie

Fotbalová Sparta je sice v dlouhodobé krizi, ale jestli ji někdo držel svými výkony alespoň trochu nad vodou, byl to útočník Benjamin Tetteh, který na podzim vstřelil devět gólů. Právě o něj, ale podle zahraničních médií projevily zvýšený zájem kluby z anglické Premier League.