Josef Šural
aktualizováno včera 20:14
první liga pořádná kanonáda

Sparta dala Jablonci tři góly! Šural dokonal hattrick jako kapitán

Fotbalisté Sparty konečně zabrali naplno a vezou z Jablonce vítězství 3:0. Vděčí za ně hlavně Josefu Šuralovi, který nastřílel hattrick a zápas nakonec dohrával s kapitánskou páskou. Už v osmé minutě ale hřiště opustil zraněný Václav Kadlec.

David Vaněček
aktualizováno včera 19:45
první liga domácí hřiště

Teplice zlomily Karvinou těsně před koncem. Doma neprohrávají

Fotbalisté Teplic v duelu 11. kola první ligy doma porazili Karvinou 1:0. Dvě minuty před koncem se o to zasloužil David Vaněček svým pátým zásahem v sezoně. Tepličtí tak drží domácí neporazitelnost, když zde uhráli všechny své čtyři výhry a dvě remízy.

Tomáš Rosický
aktualizováno včera 17:50
první liga už nesmí ztrácet

Rosický je opět v základu! Sparta musí v Jablonci zabrat naplno

Fotbalisté Sparty nastoupí do prvoligového utkání v Jablonci i s Tomášem Rosickým v základní sestavě. Pokud chtějí Letenští hrát o účast v Lize mistrů, nutně potřebují body do tabulky. V Jablonci přitom v posledních čtyřech utkáních nedokázali vyhrát.

United prohráli na hřišti nováčka! Chelsea blamáž odvrátila

Fotbalisté londýnské Chelsea si oddechli. I když na domácím hřišti prohrávali 20 minut před koncem s Watfordem 1:2, nakonec dokázali otočit výsledek zápasu na 4:2 ve svůj prospěch. Naopak blamáž zažil tým Manchesteru united, který prohrál v Huddersfieldu 1:2.

Bořek Dočkal
aktualizováno včera 18:52
video čínská liga

Dočkal splnil misi! Jeho nahrávky pomohly k záchraně, zněla i tyčka

První sezona v Číně pro Bořka Dočkala pomalu končí. Se svým týmem odehrál v sobotu veledůležitý zápas na hřišti Jen-Pienu a i díky dvěma jeho nahrávkám slaví Che-nan Ťien-jie záchranu.

Baník Ostrava - Sigma Olomouc
aktualizováno 20.10.
liga 11. kolo

Baník sahal po výhře, nakonec se ale se Sigmou o body dělí

Baník Ostrava remizoval v 11. kole nejvyšší české fotbalové soutěže se Sigmou Olomouc 1:1. Skóre otevřel na začátku druhé půle Robert Hrubý, čtvrt hodiny před koncem vyrovnával Pavel Moulis.

Jevgenij Kabajev
20.10.
rekord to byla rychlost

"Klokan" Kabajev přepsal historii. Tohle před ním nikdo nedokázal!

Ruský útočník ve službách pražských Bohemians prakticky sám porazil v utkání 11. ligového kola fotbalisty Jihlavy. Vysočině při výhře hostů 4:2 nastřílel tři branky. Rychlým hattrickem se navíc zapsal do historie domácí nejvyšší soutěže.

Vysočina Jihlava - Bohemians 1905
20.10.
11. kolo další nezdar

Jihlava je dál u ligového dna, s Bohemians inkasovala čtyřikrát!

Jihlavští fotbalisté zůstávají na posledním místě prvoligové tabulky. V jedenáctém kole nestačili na domácím hřišti na pražské Bohemians, kterým podlehli 2:4. Hattrickem se blýskl hostující Jevgenij Kabajev.

Bazaly
20.10.
fotbal za 14 měsíců

Legendární Bazaly znovu ožijí. Bude tu tréninkové centrum!

Z legendárního stadionu na Bazalech, kde desítky let hráli fotbalisté Baníku Ostrava, bude tréninkové centrum. Daňové poplatníky vyjde na zhruba 400 milionů korun.

Petr Čech u trenažeru na postřeh
odhalení gólmanova specialita

Ptáte se, proč je Petr Čech tak úspěšný? V posledním utkání Evropské ligy na hřišti Crvene Zvezdy vytáhl několik reflexivních zákroků a udržel čisté konto. Za vším je ale trénink a v případě českého brankáře jedna originální záležitost.