potlesk fotbalový originál

Gólman Király je králem! Prozradil, proč nosí o číslo větší tepláky

Možná jste o něm dlouho neslyšeli, ale fotbalové EURO opět tohoto svérázného fotbalového gólmana objevilo. Gábor Király, známý jako teplákový král, byl u skvělých výkonů Maďarska a fanouškům ve své zemi udělal obrovskou radost.

potlesk proti předpokladům

Nevídané! Zlín odmítl peníze od Slavie, boj o Evropu má přednost

Jsou věci, na které v českém fotbale rozhodně nejsme zvyklí. Když nějaký bohatý klub zamává miliony, většinou dosáhne svého. Ne tak Slavia. Sešívaní dostali z Edenu jasnou odpověď. Vukadin Vukadinovič není na prodej, chceme hrát o Evropu!

gratulujeme historická událost

Dáša Damková je zas o kousek výš, důvěru jí dala už i FIFA!

Je to historický okamžik a Dagmar Damková stále stoupá výš a výš. Mezinárodní fotbalová federace FIFA jí jmenovala jako jednu z členek komise rozhodčích.

Prásk.tv píše:

Jiří Skalák a Sára - 1
čtěte o tématu fotbal na Prásk.tv

GALERIE: Rafaella, sexy sestra fotbalisty Neymara

Proč je tak úspěšná? Vždyť nic pořádného nedokázala o ní nikdo nic neví!

Neymar a Rafaella
Aktualizováno Dnes 14:08
instagram moc hezké děti

Neymar má opravdu sexy ségru! Zbláznila svět instagramu

Baví vás Neymar? Někoho možná ne, protože nefandí Barceloně. Ale i kdyby jste ho neměli rádi, určitě budete chtít znát jeho sestru! Vypadá to, že Rafaella začíná mít, stejně jako její brácha, fanoušky po celém světě!

ostuda milionová pokuta

Sektor uzavřen! Fandové Sparty nesmí na Evropskou ligu do Ruska

Fotbalisté pražské Sparty se budou muset smířit s tím, že v Rostově při utkání Evropské ligy budou hrát bez podpory svých fanoušků. Jak informuje klub z Letné, trest následuje výtržnosti v utkání na Interu Milán na stadionu San Siro.

sponzor mají ho v hledáčku

Fotbalová hvězda se dostala na seznam nebezpečných teroristů!

Čtyřikrát ho vyhlásili nejlepším fotbalistou na africkém kontinentu. V roce 2008 pak jeho kvality ocenila ve své anketě i prestižní britská stanice BBC. Egypťan Mohamed Aboutrika má ale nyní jiné starosti. Byl zapsán na seznam teroristů.

Marco Van Basten chce fotbalovou revoluci
Aktualizováno Včera 18:27
video osm nových pravidel

Změňte fotbal! Legendární Van Basten chce nájezdy místo penalt

Mistrovství světa se 48 týmy, ano fotbal čeká v několika nejbližších letech revoluce. A nemá zůstat jen u toho. Marco Van Basten navrhuje osm změn v pravidlech. Mimo jiné i konec penalt a zavedení nájezdů!

Pavel Nedvěd a Juventus
Aktualizováno Včera 12:21
video velká odvaha

Proč Juventus mění logo? Nedvěd vše vysvětluje ve své zpovědi

Fotbalový svět je v šoku. Stará dáma přestává být starou dámou. Ano, Juventus Turín se mění a představil nové moderní logo. Pavel Nedvěd, který vizuál představil, se rozplývá a s ním i Gigi Buffon. Ale i přesto fandové černobílého klubu zůstávají v rozpacích.

Nové logo Juventus Turín
Aktualizováno Předevčírem 19:17
Fotbal Divný vkus

Nové logo Juventusu? Lidé z něj mají dobrý den a dělají parodie!

Turínský Juventus odhalil nové logo a těšil se na pozitivní ohlasy, jenže se přepočítal. Grafik se řídil heslem, že v jednoduchosti je krása, ale tentokrát to úspěch nepřineslo. Jestli tohle má být začátek nové klubové éry, pak by vedení raději vrátilo vše nazpět.