Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Kruté období

Ferdinand v slzách: Na rakovinu zemřela po manželce i maminka!

Bývalý fotbalový reprezentant Anglie prožívá nejkrutější období svého života. Před dvěma lety podlehla jeho manželka rakovině. Stejný osud teď potkal i jeho maminku Janicu. Na tři děti tak zůstala někdejší hvězda Manchesteru United úplně sama.

David Beckham a Rio Ferdinand
Aktualizováno 23.5. 2017 11:04
soc. sítě teror v manchesteru

Beckham i Ferdinand. Bývalí hráči United truchlí za oběti útoku

Pondělní výbuch v anglickém Manchesteru má na svědomí už 22 obětí na životech. Z celého světa míří prostřednictvím sociálních sítí slova podpory a útěchy k pozůstalým a obětěm teroristického činu. Přidali se pochopitelně i sportovci a bývalé fotbalové hvězdy Manchesteru United David Beckham a Rio Ferdinand.

Fotbal 2 roky od tragédie

Rio Ferdinand se nemůže smířit: Smutná slova po smrti manželky!

Rio Ferdinand, fotbalista, který se nesmazatelně zapsal do historie anglické kopané. Někdejší opora Manchester United či kapitán Anglie se stále nemůže vyrovnat s nejtěžší životní zkouškou. Vítězovi Ligy mistrů totiž před dvěma lety zemřela milovaná manželka. Ferdinand však teď pronesl slova, která vhání slzy do očí.

Rio Ferdinand s manželkou
Aktualizováno 21.3. 2017 14:12
zpověď těžký osud

Legenda United po smrti své ženy: Alkohol a myšlenky na sebevraždu

Nejtěžší období v životě má za sebou dlouholetá opora Manchesteru United Rio Ferdinand. Jeho manželka Rebecca před dvěma lety prohrála boj s rakovinou. Anglický fotbalisty nyní v emotivní zpovědi přiznal, že po smrti ženy přemýšlel i sebevraždě.

Rio Ferdinand a Petr Čech
Aktualizováno 6.8. 2015 13:19
rival to se cení

Poklona od legendy: Co řekl Rio Ferdinand o Čechovi?

Petr Čech má to nejtěžší za sebou. Vyhrál ve všech třech zápasech po přestupu do Arsenalu, diváci ho přijali za svého a navíc sklízí pochvalu od fotbalových celebrit. Nejlepší přestup léta, hlásí Rio Ferdinand.