Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Rio Ferdinand a Conor McGregor
aktualizováno 19.09.
výzva tohle lidé chtějí

Rio mění fotbal za box! Bude jeho soupeřem Conor McGregor?

Tohle je opravdová pecka! Bývalá fotbalová superstar Rio Ferdinand se rozhodl, že další část své sportovní kariéry bude boxerem. A že to myslí vážně, o tom svědčí i první video z tréninku i vysekaná postava na propagační fotce. Ano, ty svaly jsou opravdu jeho!

Kate Wrightová
31.07.

GALERIE: Rio Ferdinand našel po smrti manželky novou přítelkyni

Bývalý fotbalista Manchesteru United našel dva roky po smrti manželky novou přítelkyni.

Rio Ferdinand
aktualizováno 31.07.
nová přítelkyně ta ho utěší

Už není sám. Ferdinand sbalil krasavici, co se ráda ukáže! FOTO

Legenda Manchesteru United obránce Rio Ferdinand to neměl v životě snadné. Poté, co mu před dvěma lety zemřela manželka na rakovinu, letos bývalého reprezentanta opustila po dlouhé nemoci i jeho maminka. Jak to tak ale vypadá, v životě osmatricetiletého Ferdinanda se objevila nová žena!

Rio Ferdinand
15.07.
Fotbal Kruté období

Ferdinand v slzách: Na rakovinu zemřela po manželce i maminka!

Bývalý fotbalový reprezentant Anglie prožívá nejkrutější období svého života. Před dvěma lety podlehla jeho manželka rakovině. Stejný osud teď potkal i jeho maminku Janicu. Na tři děti tak zůstala někdejší hvězda Manchesteru United úplně sama.

David Beckham a Rio Ferdinand
aktualizováno 23.05.
soc. sítě teror v manchesteru

Beckham i Ferdinand. Bývalí hráči United truchlí za oběti útoku

Pondělní výbuch v anglickém Manchesteru má na svědomí už 22 obětí na životech. Z celého světa míří prostřednictvím sociálních sítí slova podpory a útěchy k pozůstalým a obětěm teroristického činu. Přidali se pochopitelně i sportovci a bývalé fotbalové hvězdy Manchesteru United David Beckham a Rio Ferdinand.

Rio Ferdinand
01.04.
Fotbal 2 roky od tragédie

Rio Ferdinand se nemůže smířit: Smutná slova po smrti manželky!

Rio Ferdinand, fotbalista, který se nesmazatelně zapsal do historie anglické kopané. Někdejší opora Manchester United či kapitán Anglie se stále nemůže vyrovnat s nejtěžší životní zkouškou. Vítězovi Ligy mistrů totiž před dvěma lety zemřela milovaná manželka. Ferdinand však teď pronesl slova, která vhání slzy do očí.

Rio Ferdinand s manželkou
aktualizováno 21.03.
zpověď těžký osud

Legenda United po smrti své ženy: Alkohol a myšlenky na sebevraždu

Nejtěžší období v životě má za sebou dlouholetá opora Manchesteru United Rio Ferdinand. Jeho manželka Rebecca před dvěma lety prohrála boj s rakovinou. Anglický fotbalisty nyní v emotivní zpovědi přiznal, že po smrti ženy přemýšlel i sebevraždě.

Rio Ferdinand a Petr Čech
aktualizováno 06.08.
rival to se cení

Poklona od legendy: Co řekl Rio Ferdinand o Čechovi?

Petr Čech má to nejtěžší za sebou. Vyhrál ve všech třech zápasech po přestupu do Arsenalu, diváci ho přijali za svého a navíc sklízí pochvalu od fotbalových celebrit. Nejlepší přestup léta, hlásí Rio Ferdinand.

 

Reklama