Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ryan Lochte
12.05.
Minulost starý průšvih

Plavec Lochte má znovu problémy: Rio na něj podalo novou žalobu!

Skandál znovu vyplaval na povrch. Rok poté, co brazilský soud odložil případ amerického plavce Ryana Lochteho, podává prokuratura Rio De Janeira novou žalobu. Lochte si před dvěma lety na Olympijských hrách v Riu vymyslel přepadení, aby zakryl vlastní vandalismus.

Carlos Nuzman
05.10.
korupce neber úplatky

Šéf olympiády v Riu byl zatčen! Ovlivňoval hlasování poroty

Prezident brazilského olympijského výboru Carlos Nuzman byl zatčen brazilskou federální policií. Důvodem je obvinění z korupce. Funkcionář se měl podílet na ovlivňování porotců při hlasování o udělení olympijský her Rio de Janeiru.

Annemiek Van Vleuten a její pád v Riu
aktualizováno 19.09.
respekt neuvěřitelná story

Mysleli, že se zabila. Rok poté je Annemiek mistryní světa!

Možná si ty obrázky pamatujete. Annemiek Van Vleutenová loni v Riu měla hororový pád a dvě minuty nedostávala první pomoc. Dnes je mistryní světa. A nejen celé Nizozemsko tleská...

Prásk.tv píše:

Usain Bolt a Jady Duarte - 2
čtěte o tématu Rio 2016 na Prásk.tv
Ryan Lohte
aktualizováno 12.06.
Výčitky Upřímná zpověď

"Přepadený" plavec a lhář z Ria: Přiznal, že myslel na sebevraždu!

Příběh Ryana Lochteho ze zákulisí olympiády v Riu jste jistě postřehli. Americký plavec lhal o tom, že ho v Brazílii přepadli. Jenže pak se ukázalo, že byl naopak on tím, kdo v dějišti Her 2016 dělal výtržnosti. Na benzinové pumpě pod vlivem alkoholu byl mimo jiné strůjcem potyčky. V rozhovoru pro ESPN teď přiznal, že kvůli tomu později myslel i na sebevraždu, těžce nesl následky svého činu.

Marieke Vervoortová
aktualizováno 22.02.
silný příběh neskutečná bojovnice

Po zisku medaile chtěla zemřít! Téměř jsem oslepla, ale bojuji

Zhruba před půl rokem šokovala Belgičanka Marieke Vervoortová svět prohlášením, že po skončení paralympijských her v Riu ukončí dobrovolně svůj život eutanázií. Podle vlastních slov už téměř nevidí, ale rozhodla se, že se dobrovolně nevzdá a bude nadále bojovat!

Lukáš Krpálek
aktualizováno 07.12.
video zaslouží si to

Hrdinové z Ria se dočkali pocty! Radost mají Krpálek i Petráček

Olympijský vítěz z Rio de Janeira judista Lukáš Krpálek a vítěz paralympiády plavec Arnošt Petráček mají zlaté a stříbrné mince s vlastním portrétem. První várku si dnes do České mincovny v Jablonci nad Nisou přijeli sami vyrazit.

Michael Phelps
aktualizováno 22.11.
pan plavec odchází do důchodu

Devětadvacátou medaili už nepřidá! Král olympiád ukončil kariéru

Z olympijských her přivezl třiadvacet zlatých medailí, k tomu přidal tři stříbra a dva bronzy. Další už však nepřidá. Nejúspěšnější olympionik všech dob Michael Phelps totiž oficiálně ukončil kariéru.

Ben Ekumbo
22.11.
dozvuky z ria načapali ho

Ukradl olympionikům výbavu a před policií se schoval pod postel!

Viceprezident Keňského olympijského výboru Ben Ekumbo je tedy pořádný proutek! V pondělí ho policie zatkla kvůli podezření z rozkrádání sporotvního vybavení, které bylo určéné pro keňské atlety na olympiádu v Riu.

Michael Phelps
aktualizováno 30.10.
foto tajná svatba

Phelps ukázal krásnou ženu i syna. Parťák Lochte ale na svatbě chyběl

Plavec Michael Phelps se oženil. Stalo se tak už v létě, ale teprve nyní zveřejnil první fotografii. A nepochlubil se na ní jen krásnou manželkou, ale i roztomilým synáčkem.

Julius Yego
aktualizováno 26.10.
to byla rána obrovské štěstí

Auto na šrot! Stříbrný medailista z Ria měl bouračku s náklaďákem

Keňský hrdina a stříbrný medailista z Ria v hodu oštěpem Julius Yego měl v neděli na dánici mezi Nairobi a Eldoretem autonehodu. Podle toho jak jeho automobil po srážce s náklaďákem dopadl, může děkovat bohu, že je v pořádku.